Skocz do zawartości

Przyjaciółki Waszych kobiet - znacie to?


Rekomendowane odpowiedzi

Ile Waszych związków się rozwaliło przez przyjaciółki Waszych kobiet?

Ile związków Waszych znajomych się rozwaliło przez przyjaciółki ich kobiet?
Znacie to?

Ja mam ważenie że co drugi związek rozwala taka przyjaciółka "doradca". (pomijając oczywiście te związki które rozwala inny facet, ale o zdradach nie mówmy w tym wątku)

 

Schemat znany: jest sobie związek, wszystko jest ok, raz lepiej raz gorzej jak to w życiu, ale ogólnie wszystko na plus. Najlepsza przyjaciółka Twojej kobiety wkracza do akcji - doradza co Twoja kobieta powinna robić, jak z Tobą rozmawiać, czego od Ciebie żądać, jakie stawiać Ci warunki, a z czasem nawet kiedy się z Tobą kłócić i o co, a na końcu Twojej kobiecie doradza że ma sobie znaleźć nowego faceta a później Ciebie zostawić (w tej kolejności oczywiście). Znacie to Panowie?

 

 

Edytowane przez Adrianos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Adrianos napisał:

Ile Waszych związków się rozwaliło przez przyjaciółki Waszych kobiet?

U mnie wychodzi 0 ale może nie wszystko wiem. W sumie w cale by mnie to nie zdziwiło, chociaż moje ex raczej nie były pod wpływami przyjaciółek, poprzednia moja ex pisała do przyjaciółki, żeby się do mnie nie zbliżała bo ja zabije hahahah. 

21 minut temu, Adrianos napisał:

Ile związków Waszych znajomych się rozwaliło przez przyjaciółki ich kobiet?

Nie kojarzę takiego przypadku z mojego otoczenia, chociaż nigdy się nie zagłębiałem w cudze związki, więc tu dane mam mocno okrojone. 

 

21 minut temu, Adrianos napisał:

Ja mam ważenie że co drugi związek rozwala taka przyjaciółka "doradca". (pomijając oczywiście te związki które rozwala inny facet, ale o zdradach nie mówmy w tym wątku)

Bo "przyjaciółki" w cale nie chcą ich szczęścia. Jak inny facet może rozwalić związek? Za zdradę odpowiada zdradzająca kobieta a nie obcy typek. 

21 minut temu, Adrianos napisał:

Schemat znany: jest sobie związek, wszystko jest ok, raz lepiej raz gorzej jak to w życiu, ale ogólnie wszystko na plus. Najlepsza przyjaciółka Twojej kobiety wkracza do akcji - doradza co Twoja kobieta powinna robić, jak z Tobą rozmawiać, czego od Ciebie żądać, jakie stawiać Ci warunki, a z czasem nawet kiedy się z Tobą kłócić i o co, a na końcu Twojej kobiecie doradza że ma sobie znaleźć nowego faceta a później Ciebie zostawić (w tej kolejności oczywiście). Znacie to Panowie?

Schemat znany na forum, przyjaciółki rozwódki to "błogosławieństwo".

A potem jest płacz, bo książę na koniu nie przyjechał a JA JESTEM TEGO WARTA. xD

 

W jednym z odcinków "Świata według Bundych" Al powiedział do syna:

"son, never try to understand women. Women understand women and women hate each other".

 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.