Skocz do zawartości

Dot. Tinder-ile macie matchy?


Rekomendowane odpowiedzi

???

Kiedyś się kogoś pytałam co to takiego jest to się dowiedziałam że to portal erotyczny do umawiania się na sex-randki. Więc mnie to skutecznie odstraszyło.

 

Byłam kiedyś i na sympatii i na badoo. 

To jedno co mogę napisać, że niektórzy faceci nie mają hamulców ani szacunku do siebie. 

Byłam na 1 spotkaniu z kolesiem z Badoo (które zresztą opisałam w temacie o najgorszych podrywach). I dałam sobie spokój.

Prawda o tych portalach jest taka, że wiele tam desperacji by znaleźć byle kogo, bo ktoś np nie potrafi żyć sam. 

I albo kłamią z fotą, albo "jestem jaki jestem", albo " masz tyle lat to na pewno doswiadczona jestes, dam Ci sie rozdziewiczyc" ? 

Myślę że tak to działa z obu stron... Zanim oddzielisz ziarna od plew - nie warto ?

 

A co do "matchowania" to faktycznie przecież nie oceniasz czyjegoś charakteru czy podejscia do zycia bo go nie znasz, oceniasz zdjecie - a to moze byc kijowe mimo ze np w realu jestes przystojny. Tak samo jak jest za mocno modelowate (bo to na bank fejk albo ruchacz itd i normalna (!) kobieta raczej go ominie). Zawsze zloty środek trzeba znaleźć;)

Tylko puste laski lecą na ściemę.

Pracowałam kiedyś z taką co co tydzień z innym z portalu i dziwila sie ze po 1 bzykanku blokowali jej numer a mieli "kochac". Nawet mi takich nie żal ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym była singielką to konto założyłbym jedynie rekreacyjnie ? Głównie z tych powodów, że w większości przypadków nie ma tam facetów współgrających ze mną światopoglądowo. Kolejnym problemem jest same ocenianie po zdjęciach, gdzie jak łatwo się domyśleć wybierała bym najprzystojniejszych. W realu natomiast najlepiej wspominam przeciętnych ( podobających się mi ale nie koniecznie odpowiadający kanonowi) . Kiedyś z chłopakiem jednoczenie założyliśmy konta i patrzeliśmy jak to na tym tinderze wygląda. Wszyscy się odzywający w wiadomościach to klony. Jak oglądałam znowu panie na koncie mojego faceta to serio nie ma z czego zbierać. Co drugie zdjęcie to dzióbek ( najgorsza mina do zdjęcia). 

 

Z jednej strony jeśli ktoś jest sam, można próbować poznawać ludzi w różny sposób. Nie widzę nic w tym złego jednak warto wziąć pod uwagę, że to nie jest świat rzeczywisty i większą uwagę przykuwać do znajomości w realu. Moja przyjaciółka znalazła sobie chłopaka na tinderze i jest całkiem ogarnięty. Można powiedzieć, że to się zdarza ale po prostu do tego typu portali trzeba podchodzić z dystansem żeby się nie naciąć na atencjuszki i facetów szukających tylko seksu. Wiele ludzi nie ma czasu poznać kogoś w życiu i z tego powodu zakłada konto. Można spróbować, czemu nie ale ważne by brać poprawkę na te znajomości gdyż zbyt duży wybór na tinderze powoduję wysokie wymagania i myślenie w kategorii nie ten/ta to następny/a. 

Tak kobietom matche szybciej wpadają ale co z tego ? Większą satysfakcję się ma, gdy podejdzie do ciebie ktoś realnie i zagada. Zdjęcia i tak się wybiera najlepsze, dodatkowo dużo facetów na zapas daje w prawo żeby potem wybrać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sceptyczny? napisał:

wsadza chuja do buzi?"

A potem całuje dzieci. 

 

 

Rozwiązanie tego problemu znaleźli włoscy gangsterzy - tu pojawia się instytucja kochanki w latach przełomu 80/90 często polki. Co niektóre scalały środowiska bandyckie z Polski z włoską mafią np zakup broni. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MalVina napisał:

I albo kłamią z fotą, albo "jestem jaki jestem", albo " masz tyle lat to na pewno doswiadczona jestes, dam Ci sie rozdziewiczyc"

 

Osobiście - nie wiem jakbym zareagował gdybym przeczytał taki tekst, będąc kobietą :D póki co, nadal zbieram szczękę z biurka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MalVina napisał:

???

Kiedyś się kogoś pytałam co to takiego jest to się dowiedziałam że to portal erotyczny do umawiania się na sex-randki. Więc mnie to skutecznie odstraszyło.

 

 

Czytalam na jakimś portalu, że Tinder bardzo się zmienił. Do tego stopnia, że trudno się tam umówić na seks bez zobowiązań :D niestety nie pamiętam, czy był to portal polsko- czy niemieckojęzyczny. 

Miałam Tindera i też to zauważyłam, w opisach (tak tak, czytałam) często było no ONS, i co zrobisz. 

Sama do Tindera dołączyłam po tym, jak się dowiedziałam, że moje koleżanka i daleka znajoma znalazły tam partnerów, oraz ze kilkoro normalnych znajomych ma tam konta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, _oliv2407 napisał:

dybym była singielką to konto założyłbym jedynie rekreacyjnie

Najpierw, że zakładasz a potem, że nie współgrają z Tobą faceci na tym portalu choć ich nawet jeszcze nie poznałaś. Krecisz, racjonalizujesz jak typowe babsko. Przestań ściemniać i przyznaj, że zalozylabys dla atencji by sobie podbić ego i kruchą samoocenę ;)

 

Twój światopogląd wygląda następująco: Ci faceci(to ludzie?) są poniżej mojej ligi, jestem od nich lepsza, ale przyjdę posmieje się z nich i poczuje lepiej ich h kosztem ". 

 

Brzydze się takim księżnictwem i nie sądziłem, że spotkam to jeszcze w takim miejscu... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznaję szczerze, że konto na Tinderze założyłem tylko po to, by poznać "ile jestem wart w sieci".
Ogólnie rzecz biorąc straszne bagno. Trzeba tam uważać, bo łatwo dostać raka w wyniku wciągnięcia się w rozmowę z nieodpowiednią typiarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nasze panie:)

I mam pytanie, nawet chyba wczoraj jedna z moich tinderowych par napisała mi, że po dwóch dniach miała 60 par!! 

Powiedzcie mi jak na Pana Dobrego Boga wybieracie z takiej ilości?

Przecież to jest tzw paradoks wyboru, przy tak dużym wyborze nie wybieramy nikogo - pani wciąż na Tinderze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 daj spokój :) Chodziło mi o to, że dla mojej osoby tinder nie ma sensu, dlatego przy słowie rekreacyjnie dałam śmiejącą się buzię. Nie podchodzę do facetów z góry i nie uważam, że jestem wyżej od kogoś ale po prostu mało facetów tam ma podobne poglądy i wartości. Też nie jestem fanką zakładania konta tylko po to by poczuć się lepiej o czym napisałam niżej. Raz założyłam wspólnie z moim chłopakiem ale mieliśmy konto raptem nie całe dwie godziny. Nie szukałabym tam chłopaka, nie nabijam się z ludzi zachowujących się normalnie . Tylko jak czytasz opis w stylu jestem zołzą, a w przypadku facetów jakieś przekleństwa to bez urazy ale to tylko jest zabawne. Z normalnej osoby na pewno bym się nie nabijała. Śmiałam się z tego rekreacyjnie, bo właśnie chciałam podkreślić , że nie ma sensu szukania atencji by czuć się lepiej, więc i konto tam nie ma sensu dla mojej osoby. Ale są ludzie co kogoś znajdują, no i okej. 

Edytowane przez _oliv2407
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leniwiec Na kursie zawodowym poznałem gościa, który poznał swoją żonę na właśnie eDarling. Kumaj! Mówił, że jak poszli do wyrka to okazała się dziewicą! Panna 28 lat, uczyła się, skończyła studia, znalazła pracę, którą chciała i zaczęła szukać chłopa. Mówił, że dwa lata są po ślubie i w ogóle nie narzeka. Tak a propo.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spartan napisał:

Osobiście - nie wiem jakbym zareagował gdybym przeczytał taki tekst, będąc kobietą :D póki co, nadal zbieram szczękę z biurka :D

Ja też zbierałam. Tym bardziej, że chłopak miał jakieś 19 czy 20 lat a ja przed 30tką, więc strasznie stara nie byłam ? 

Ale już nie pamiętam co mu na to odpisałam. Raczej nic. Bo zaraz potem usunęłam konto.

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

A potem całuje dzieci

Przecież jamę ustną się myje i dokładnie płucze, Panowie. Wy nie myjecie ząbków po oralu na Pani? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Helena K. napisał:

Co to?

Tam też wszyscy tacy miłosierni?

Portal gdzie na randki umawiają się osoby religiijne które szukają wartościowych osób. Są tam raczej dobrzy chłopcy i nie spotkałam sie z seks propozycami

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:

A potem całuje dzieci. 

Kiedyś słyszałam opinie mężczyzn że ich żona nie powinna robić im loda bo potem całuje dzieci i to nie jest normalne :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.