Skocz do zawartości

Dot. Tinder-ile macie matchy?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie taki diabeł straszny, znajomość tinderowa w moim przypadku zaowocowała związkiem. Obecnie co prawda w fazie kryzysu, ale nie żałuję że się tam zalogowałam. 

Odnośnie pytania z tytułu wątku nie pamiętam ile, ale to na pewno nie była jakaś zawrotna liczba. Dużo ciapaków chciało się ze mną uczyć anatomii, to sobie przypominam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2019 o 10:18, Ewka napisał:

Możecie potwierdzić zdanie panów z forum, że nam to wystarczy założyć tindera i matche same wpadają?

Swego czasu, korespondując z pewną panią wysłała mi screena, bo nie wierzyłem.

Liczba 3 cyfrowa matchy, nie pamiętam czy w ciągu dnia czy dwóch ale.. dobrze zrobione zdjęcia eksponujące biust a ukrywające tuszę zrobiły robotę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Quo Vadis? napisał:

 

Liczba 3 cyfrowa matchy, nie pamiętam czy w ciągu dnia czy dwóch ale.. 

 

Swego czasu gdy miałam Badoo wydawało mi sie ze to klikanie na TAK/NIE to na zasadzie czy ładne zdjecie. A nie ocenianie ludzi ? Dobrze ze tam dlugo nie bylam. 

 

Te "macze" o niczym ciekawym nie swiadczą. W tych czasach mozna tak przerobic foto, ze w RL nie rozpoznasz gada ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

Te "macze" o niczym ciekawym nie swiadczą. W tych czasach mozna tak przerobic foto, ze w RL nie rozpoznasz gada ?

Świadczą.

O tym, że mając dużo maczy możesz znacznie łatwiej znaleźć choćby seks, niż osoba, która tych maczy ma niewiele ;)

A co do przerabiania fotek, to już plaga naszych czasów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Quo Vadis? napisał:

łatwiej znaleźć choćby seks, niż osoba, która tych maczy ma niewiele ;)

Ah, no chyba że tak ? 

 

Chociaz co z tego jak dostanie matchy 3000 jak na 3000 randek przyjdzie jako 150 kg locha, a nie ta seks-mysia z foty profilowej. I tak seksu nie bedzie. No chyba ze z jakimś psycholem co lubi się taplać w tłuszczu. I co to za jakość takiego matcha ? 

 

 

Zauwazylam jedną zaleznosc. Im bardziej roznegliżowana laska tym wieksze ma branie. Znajoma z pracy tak robila na sympatii i faceci drzwiami i oknami walili (ale zwiazku z tego nie bylo, tylko dupczenie, wiec płakała mi w ramię jak to jej nikt nie szanuje). Ale kazdemu wysylala foto w bikini i kazdemu oddawała sie na pierwszym spotkaniu... No, "zaskakujące", ?

 

 Za to rozneglizowany facet na portalu, albo taki co w dodatku stoi przy aucie i pozuje na macho - dla  mnie od razu byłby skreslony. Płycizna. 

Ale pewnie maja branie. 

Zawsze to co łatwe, proste i przyjemne ludzi wkręca szybko ? ciekawa jestem ile tacy mają matchy

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

Zauwazylam jedną zaleznosc. Im bardziej roznegliżowana laska tym wieksze ma branie. Znajoma z pracy tak robila na sympatii i faceci drzwiami i oknami walili (ale zwiazku z tego nie bylo, tylko dupczenie, wiec płakała mi w ramię jak to jej nikt nie szanuje). Ale kazdemu wysylala foto w bikini i kazdemu oddawała sie na pierwszym spotkaniu... No, "zaskakujące", ?

Wydaje mi się, że w tym przypadku ubrania działają jako przykład tego na ile taka dama jest otwarta na ewentualne znajomości i konsekwencje z tym związane.

Co ciekawe ale na pewno nie odkrywcze, im bardziej skąpo ubrana kobieta tym więcej ma "zaczepek" ale lwia część zaczepek jest dot. seksu.

Nie jest to reguła ale pokazuje jak myśli duża część mężczyzn oraz kobiet (bo przecież w jakimś celu tak skąpo się właśnie ubiera, być może to na poziomie podświadomym ale jednak).

 

Natomiast roznegliżowany facet na portalu, nie jest aż tak dobrze "odbierany" przez płeć przeciwną, tak jakby kobiety od razu widziały, że trudno go utrzymać.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tamelodia napisał:

Z drugiej strony, przeciętna kobieta raczej nie szuka przygodnego seksu, tylko poważniejszej relacji :D wolałabym jednego, porządnego macza niż 100 byle jakich.

Ale ze 100 znajdzie się kilku porządnych. Masz wybór i możesz wybrzydzać aż trafi sie super facet. Jakbyś miała tylko 10 a nie 100 to już wybór by się zawęził .

9 godzin temu, MalVina napisał:

Chociaz co z tego jak dostanie matchy 3000 jak na 3000 randek przyjdzie jako 150 kg locha, a nie ta seks-mysia z foty profilowej. I tak seksu nie bedzie.

Chyba nawet na tym forum czytałam że facet poszedł na randke z netu z laska która chciała seksu ale jak ja zobaczył na żywo to była tak przerażająca że poszedł za róg i wypił połówkę. Po alko dalej była tragiczna ale mówił że i tak wyruchał... Faceci się nie szanują. Nawet brzydka kobieta będzie miała tyle seksu ile chce

9 godzin temu, MalVina napisał:

Ale kazdemu wysylala foto w bikini i kazdemu oddawała sie na pierwszym spotkaniu... No, "zaskakujące", ?

Też tu na forum jest temat o tym. Faceci przecież odpuszczają jeśli do 3 randki nie ma seksu :)

9 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

im bardziej skąpo ubrana kobieta tym więcej ma "zaczepek" ale lwia część zaczepek jest dot. seksu.

Mój znajomy który ma konta na kilku portalach bo usilnie szuka żony (jest porządnym facetem) blokuje takie dziewczyny. Pamietam jak kiedys mi wysłał zdjecie z tindera. Dziewczyna miała cycka na wierzchu a w opisie "jestem nieśmiała"

9 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

bo przecież w jakimś celu tak skąpo się właśnie ubiera, być może to na poziomie podświadomym ale jednak

Myślę że cel jest całkiem inny niż byś sobie mógł wyobrazić. Często robią tak niedowartościowane kobiety. Jeśli pokażą trochę ciała to mają większą atencję i w ich głowie rodzi sie poczucie "boże ale jestem piękna skoro oni zwracają na mnie uwagę". Poważnie. One często nie łączą czegoś takiego z seksem ale własnie z podobaniem sie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.