Skocz do zawartości

The Red Pill (2016) film dokumentalny


Deforcer

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za link, film obejrzany.

Nawet ciekawy, ale nie porusza kwestii ,,gry".

Za to pokazuje jak prawo jest niekorzystne dla facetów, a jakie są toksyczne niektóre ,,feministki".

Świetnie pokazuje, jak laski potrafią manipulować i nie rozumieć logiki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest właśnie Red Pill.

 

Tak się jakoś porobiło, że termin "czerwona pigułka" przeszedł ze znaczenia ogólnego, tu: antyignoranckiego do znaczenia szczególnego tu: antyignoranckiego w kwestii kobiet.

 

Tak w ogóle to jest w sklepie androida. W sklepie japka jest o połowę droższy. Wariaci.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sargon Nie znalazłem lepszego filmu opisującego zjawisko. Są takie? Akurat ten film skierowany jest bardziej do kobiet. "Byłam feministką ale teraz już nie nie jestem."

 

Naprawdę chciałbym móc polecać jakiś film niewtajamniczonym. Ale nie znalazłem lepszego.

Edytowane przez Deforcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Deforcer napisał:

@sargon Nie znalazłem lepszego filmu opisującego zjawisko. Są takie? Akurat ten film skierowany jest bardziej do kobiet. "Byłam feministką ale teraz już nie nie jestem."

 

Naprawdę chciałbym móc polecać jakiś film niewtajamniczonym. Ale nie znalazłem lepszego.

Nie czepiam się Ciebie, tylko filmu ;)

Jest mnóstwo materiałów/kanałów, a tu ten, zrobiony przez kobietę, nie może się ustrzec kobietocentryzmu. Owszem to spójny paradokument, ale już lepiej dać jakąś audycję Rollo, czy kogoś tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.