Skocz do zawartości

Panowie, nie uwierzycie


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Piszę tutaj ponieważ nie mam się kogo poradzić, a wasze forum bardzo lubię i sensownie tu piszecie.

Ostatnio na domówce u kolegi poznałem laskę. Nie wiem czy jest prawdziwa czy mi się śniła i ona i ta domówka, ale chyba jest prawdziwa ;)

Otóż moi koledzy.

- dziewczyna niebrzydka, lat  27

- wykształcona

- inteligentna (po czym wnioskuję) ? ogromna wiedza na temat kina, muzyki i książek (zakochana w literaturze czeskiej - książek mogłaby wymieniać bez końca)

Zagadałem coś na tematy astrofizyczne z kolegą, wszystkie samiczki ziewały, ona dołączyła i nawet niegłupio. słychać było, że ma wiedzę i się interesuje, w ogóle wypowiada się rzeczowo bez przekleństw, 

W pewnym momencie zeszło  na tematy związkowo-ślubne i wiecie co? z tego co podsłuchałem jak laski gadały miedzy sobą to tez ma spoko poglądy. Jako jedyna z pań uważa np. że robienie wesela to strata kasy, że ślub nie jest konieczny do szczęścia, a intercyza powinna btyc obowiązkiem bo chroni interesy obu stron ???!! jak się domyślacie reszta Pań raczej jej nie poparła xd

 

I teraz hit. Próbowałem ja potem zlokalizować na fb i się okazało, że dziewczę nie tyle co nie ma i nigdy nie założyła fb, ale nie ma insta, badoo czy innych portali. Info potwierdzone od jej znajomych jeszcze z czasów studiów, że z nią nie jest się "łatwo" skontaktowac :D na szczęście ma telefon !

co myślice? złoty graal ? czy pewnie coś się wysra po drodze? pisać do niej ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow wzięło cię nieźle. 

20 minut temu, mr gervais napisał:

pisać do niej ?

Nie, nie pisz udaj się na wycieczkę w himalaje. Nie komplikuj prostych spraw, podoba ci się -> działaj, miej tylko świadomość, że nie ważne jaka super ci się wydaje to dalej jest kobieta. Nie ulegnij mitowi himalajki.

Edytowane przez Reflux
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie wbrew pozorom nie była to domówka u amiszy.

Choć tak to może wyglądać, 

to trochę jest tak, ze dziewczyna wydaje się byc naprawdę normalna, przez co w mózgu tworzy się bariera - bo na pewno coś jest z nią nie tak !

 

1 minutę temu, Reflux napisał:

działaj, miej tylko świadomość, że nie ważne jaka super ci się wydaje to dalej jest kobieta. Nie ulegnij mitowi himalajki.

ehh czyli jednak samotnośc do końca zycia panowie ? wariatka - źle, ładna - też źle, bo pewnie wariatka, brzydka ? - wiadomo, źle. Chyba nie ma dobrej opcji w takim razie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda w gruncie rzeczy jest kobietą, nie ma wyjątków. Jak masz ochotę (a widzę, że jesteś już nagrzany) to rozwijaj znajomość, może jej wady, które odkryjesz będą do zaakceptowania. Podstawa solidna jest na start, tylko się nie napalaj. Inna sprawa czy ty do niej pasujesz.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mr gervais napisał:

Nie wiem czy jest prawdziwa czy mi się śniła i ona i ta domówka, ale chyba jest prawdziwa ;)

Jak tak kiedyś miałem na studiach podczas imprezy zmieszałem wódkę i piwo oraz wino. 

Rzeczywistość wydawał mi się z goła nieprawdziwa i chyba mi się przyśniła. 

Od tego momentu nie pije.

Trochę pożartowałem.

Co do tematu: trzeba było  załatwić sobie jej numer telefonu i umówić się na kawę, albo się zgodzi albo nie.

28 minut temu, mr gervais napisał:

Piszę tutaj ponieważ nie mam się kogo poradzić, a wasze forum bardzo lubię i sensownie tu piszecie.

Tak Forum to na prawdę super miejsce w polskojęzycznym Internecie.

Masz bracie tutaj do dyspozycji bardzo dużo wiedzy życiowej z męskiego punktu widzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie napalam się (ok, no może trochę ;) 

może rzeczywiście jest to trochę naiwne z mojej strony, bo wydaje mi się, że takich dziewczyn raczej już nie ma - a może się myle ?

 

wiem, że duzo z was ma złe doświadczenia (i ja takowe posiadam), ale boję się zaczynac relacje z podejściem, że i tak będzie do dupy "bo w końcu to kobieta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mr gervais napisał:

- dziewczyna niebrzydka, lat  27

Never date girls older than 25.

29 minut temu, mr gervais napisał:

- wykształcona

- inteligentna (po czym wnioskuję) ? ogromna wiedza na temat kina, muzyki i książek (zakochana w literaturze czeskiej - książek mogłaby wymieniać bez końca)

Zagadałem coś na tematy astrofizyczne z kolegą, wszystkie samiczki ziewały, ona dołączyła i nawet niegłupio. słychać było, że ma wiedzę i się interesuje, w ogóle wypowiada się rzeczowo bez przekleństw, 

Ojej chyba sam eis zakocham. xD

29 minut temu, mr gervais napisał:

W pewnym momencie zeszło  na tematy związkowo-ślubne i wiecie co? z tego co podsłuchałem jak laski gadały miedzy sobą to tez ma spoko poglądy. Jako jedyna z pań uważa np. że robienie wesela to strata kasy, że ślub nie jest konieczny do szczęścia, a intercyza powinna btyc obowiązkiem bo chroni interesy obu stron ???!! jak się domyślacie reszta Pań raczej jej nie poparła xd

OJEJ XDDD

 

29 minut temu, mr gervais napisał:

 

I teraz hit. Próbowałem ja potem zlokalizować na fb i się okazało, że dziewczę nie tyle co nie ma i nigdy nie założyła fb, ale nie ma insta, badoo czy innych portali. Info potwierdzone od jej znajomych jeszcze z czasów studiów, że z nią nie jest się "łatwo" skontaktowac :D na szczęście ma telefon !

co myślice? złoty graal ? czy pewnie coś się wysra po drodze? pisać do niej ?

Masz chęć to napisz nie to nie xD Boszz himalajka alertttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!! xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mr gervais napisał:

teraz hit. Próbowałem ja potem zlokalizować na fb i się okazało, że dziewczę nie tyle co nie ma i nigdy nie założyła fb, ale nie ma insta, badoo czy innych portali. Info potwierdzone od jej znajomych jeszcze z czasów studiów, że z nią nie jest się "łatwo" skontaktowac :D na szczęście ma telefon !

Hmmm...a może ma tajne konto operacyjne na fb albo ma wyłączoną opcję wyszukiwania (ewentualnie jedynie można ją wyszukać poprzez wspólnego znajomego). Tak bym od razu się nie cieszył, a na pewno na piedestale nie stawiał dopóki się nie dowiesz 2, 3, 4 raz co w niej siedzi. Pierwszy "strzał" w większości zawsze piękny :)

 

Teraz, SSydney napisał:

Never date girls older than 25. 

Czytaj @mr gervais, dość istotna sprawa, dla Ciebie ;]

 

Ale tutaj dobrze trafiłeś, operacyjnie ;)

Edytowane przez Azizi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mr gervais napisał:

ehh czyli jednak samotnośc do końca zycia panowie ?

Tego nie powiedziałem, ważne żebyś pamiętał o tym, że to jest kobieta i nie idealizował jej za bardzo. Jeżeli ci odpowiada, to działaj nie potrzebujesz mojej ani innych aprobaty żeby to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mr gervais napisał:

nie napalam się (ok, no może trochę ;)

może rzeczywiście jest to trochę naiwne z mojej strony, bo wydaje mi się, że takich dziewczyn raczej już nie ma - a może się myle ?

 

wiem, że duzo z was ma złe doświadczenia (i ja takowe posiadam), ale boję się zaczynac relacje z podejściem, że i tak będzie do dupy "bo w końcu to kobieta"


Jakich dziewczyn już nie ma? Nie rozumiem?
Jakie złe doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, NieJestemNormikiem napisał:

Jakich dziewczyn już nie ma? Nie rozumiem?
Jakie złe doświadczenia?

chodzi mi o dziewczynę, którą opisałem na - że takich już nie ma. ale mogę się mylic. Może co druga pani jest oczytana, rozsądna i z pasją. a do tegio ma gdzieś facebooki i instagramy.

 

a złe doświadczenia - to chyba jasne, że chodzi mi o to, że kazdy z nas prawdopodbnie miał kiedyś jakieś nieciekawe doświadczenia z paniami przez co łatwiej się zrazić przy nowo poznanej dziewczynie (bo pewnie znowu jakaś wariatka)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli oczytana, z pasją to wewnętrzną naturę ma taką samą jak reszta. Znałem takie panie, które były na bakier z instagramami, facebookami i kochały astronomię, medycynę i inne nauki ścisłe (mimo tej miłości wiedza w temacie była niewielka).
Ciekawe jest to, że mimo tej niechęci do socjal mediów na telefoniku jednak ukryty Instagramik ("hehe, ja tylko pszeglondam"). W czasie zagłębiania swojego hobby na różnych eventach raczej nie skupiały się na wiedzy, a rozglądaniu się za Chadem.

Edytowane przez NieJestemNormikiem
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Azizi napisał:

Tak, "Zniewolonej", Margaret i Grey'a ?

no właśnie to był mój pierwszy strzał bo głownie z takim paniami do tej pory miałem do czynienia, ale okazłao się, że lubi głownie literaturę czeską - ubóstwia Haska, Hrabala, Vancure, nie gardzi literaturą z zakresu astrofizyki, no generalnie mozna z nia pogadac o ksiązakch, co było dla mnie nowością.

Greya nie czytała xd tak twierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.