Skocz do zawartości

Miriam S. i jej bad boy.


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze uważałem panią Miriam za niegłupią kobietę a tutaj proszę. Pani Miriam nie mogła się oprzeć bad boyowi.

Wszak wszyscy wiedzą, że łobuz kocha najmocniej. Tym bardziej kiedy jest przystojny jak Brad Pitt.

Rozumiecie jaki miks?

Łobuz, przystojny i zagraniczny.

Która by się oparła?

Kolejny dowód na to, że jak masz zestaw pewnych cech to gadzi mózg przejmuje w pełni zdrowy rozsądek kobiet.

Aż mi szkoda przyszłego partnera pani Miriam, niezły zjazd po takim Alfie będzie mieć. Daje sobie łeb urwać, że do końca życia będzie o nim fantazjować i żałować, że nie udało się go sprowadzić na dobrą drogę.

 

Zapraszam do lektury.

https://wiadomosci.wp.pl/miriam-shaded-ofiara-przemocy-partner-probowal-mnie-zabic-sa-inne-ofiary-6422259685947009a

 

A tutaj pan Bad Boy James.

https://gwiazdy.wp.pl/wyglada-jak-sobowtor-brada-pitta-miriam-shaded-pokazala-swojego-chlopaka-6211401177192065g/3

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przesadnie się go określa mianem czada, z twarzy jest przeciętniakiem podobnie jak z wyglądu. Sam trenuje sport sylwetkowy to wiem.

 

A pani Miriam chce go medialnie zniszczyć za to że on ma powodzenie u innych kobiet. Taka zemsta tylko jeszcze nie wiemy za co bo dzieci przecież nie mają.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Paradoksalnie, kobieta po traumie pobicia zostaje w toksycznej relacji, bo potrzebuje uczucia, ciepła i szuka ukojenia właśnie u mężczyzny, który ją skrzywdził. A on wtedy to daje. Jest kochający czuły, gorliwy, obiecuje poprawę. Tyle że kolejne razy zdarzają się coraz częściej. Agresja się nasila.

Ach ta emocjonalna karuzela. Łobuz kocha najmocniej. Wszyscy następni będą do James'a porównywani. Sporo czasu zajęło jej wejście na drogę prawną, chyba bardzo długo ze soba walczyła. Tym bardziej że:

 

Cytat

James Warwick pochodzi z Wielkiej Brytanii. Podobno przyjechał do Polski za swoją wcześniejszą wybranką, z którą rozstał się krotko po przyjeździe. Po swoim pierwszym medialnym debiucie u boku Miriam, znalazł sporą rzeszę fanek, które są zachwycone jego urodą. Czy jego dziewczyna może mieć powody do zazdrości?

Ja zdaję sobie sprawę z tego, że zwykły Jacek, co to do Warszawy przyjechał za lepszym życiem z mniejszej miejscowości i chce się wspólnie dorabiać i przy okazji nieba by takiej pani MIriam uchylił, to będzie wyśmiewany i pogardzany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest "chad" tylko ze względu na fame i wyretuszowaną zajebiście urodę na zdjęciach. Oczywiście na pewno ma wspaniałe wnętrze, to dlatego Panie tak kwiczą razem ze swoim wewnętrznym gadulcem. 
Mądrość i wykształcenie nie ma nic do "zespołu gadziego" jaki ma każda kobieta.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Maryśka latała za bad boyami, to i dostała to co bad boye najlepiej "umiom". Nie znam jej, nie chcę być złośliwy, ale założę się, że gdyby taki zwykły Polak-Szarak po trzydziestce starał się koło niej zakręcić, to nie miałby żadnych szans. Nie ta liga, spadaj koleś, ja jestem Miriam Sh. Panienka dobrze się ustawiła na określonej pozycji, robi za specjalistkę od spraw Bliskiego Wschodu, epatuje tym, że jest chrześcijanką z krainy opanowanej przez islam. Widziałem jej profile na insta i na fejsie - normalna atencjuszka, posty z trzema kieckami, tu pokaże nóżkę, tam można zajrzeć w dekolcik, tu w opiętych ciuszkach jakby do sportu, do tego słodka minka niewinna. a pod spodem białorycerze ślą komplementy w nadziei, że pocieszą biedną Maryśkę po panu brutalu i  z nadzieją, że zamoczą...

Najpierw James Maryśkę zdradził, potem rozwalił laptopa, potem połamał jej palce... Ale Maryśka uwierzyła że się zmieni. W kwietniu pochwaliła się w internecie, że się zaręczyła, pokazała pierścionek od niego na dowód, że się zmienił i poszła na zaręczynowe żarcie do restauracji. A potem znowu pan narzeczony ją tłukł, dusił i krzyczał na nią...

Edytowane przez Ben Zilbersztajn
poprawka literówka
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam!

Z niego taki Badboy jak z koziej dupy trąbka, dla mnie zwykły pozer wygląda raczej na takiego podrasowanego lalusia w dodatku pozuje na Brada Pitta i korzysta z tego na zasadzie - przykleiło się gówno do okrętu i mówi płyniemy!

Po za tym myslę, że ta cała Miriam robi zwyczajnie tylko hałas w okół siebie bo pewnie od dawna nie było o niej głośno więc myślę, ze to tylko taka medialna ustawka.

Nie ma sie co podniecać!

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usiłowanie zabójstwa, znęcanie się, spowodowanie trwałych uszczerbków na zdrowiu takich jak złamania ręki i kciuka, uszkodzenie ucha, połamanie nosa, rozcięcie łuku brwiowego i wielu obrażeń głowy. Do tego ogromna trauma psychiczna.

 

Tego jakoś po niej nie widać. Pewnie ból fizyczny od katowania był tak silny, że nawet te emocje a potem rżnięcie przez Samca Alfa nie było tego warte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuchuchu. Wlazłem na jej Instagram.

Ile tam konibijców się ślini pod jej zdjęciami a ilu by nogi połamało ex miłości Miriamowej.

Się nie dziwię, że w tym kraju kobiety mają za nic facetów.

 

Straciłem szacunek dla tej babeczki. 300 samojebek, atencja level hard.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...
Słabe jest to co piszecie. I zawistne aż przykro.
Pamiętam tą panią z odważnych wystąpień w apogeum kryzysu migracyjnego z jednej strony i lat największych prześladowań chrześcijan kiedy panoszyło się IS w Syrii. Bardzo zaangażowana i aktywnie działała na rzecz ewakuacji tych ludzi z zagrożonych terenów. Jest przy tym co tu dużo mówić- bardzo atrakcyjna i przypuszczam, że z tego powodu tak negatywnie o niej piszecie. Zawiść. 

Ja bym był ostrożniejszy. Opowiedziała swoją historię, teraz zobaczymy jak się sprawy rozwiną. Jak wyjdzie, że faktycznie jest ofiarą przemocy, to będzie Wam głupio.
Piszecie że sobie winna, bo poleciała na takiego alfę i dała się prać. No cóż- większość z Braci tutaj poleciało na ładne cycki i zgrabną dupkę i grabiło  nawet wieloletni wpierdol (częściej psychiczny niż fizyczny, ale zawsze to przemoc) i lądowało na dnie przez to. Jakoś takich chłopaków Wam nie żal i nikt nie pociska po połamanych gościach, którzy się tu żalą na swoje losy. Pełna analogia- kobiety lecą na alfa i znoszą syf, z nadzieją że "on się zmieni", faceci dają się szmacić i okradać, bo "ona jest inna niż wszystkie".  Trochę to nie fair.

A ja trzymam kciuki, żeby sprawa się pomyślnie i sprawiedliwie zakończyła
 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Esmeron napisał:

Jak wyjdzie, że faktycznie jest ofiarą przemocy, to będzie Wam głupio.

Nie. Poleciała pożalić się do mediów bo wie, że w ten sposób najlepiej zniszczyć człowieka. Czy ten pan ma wyrok? Ma niezbite dowody na niego? To czemu ich nie przedstawiła? Równie dobrze sama mogła se palec złamać jeśli to ona go ogładała (wcale by mnie to nie ździwiło) z całej siły, kolo mógł jej oddać w samoobronie.

 

Szlachetnie prawisz, że nie powinno się jej oceniać ale Jego to już można, prawda? A co jeśli to byłbyś ty albo ktoś z nas? Gucio by ci nie pomógł bo słowa biednej myszki mają wyższość w społeczeństwie. Zostałbyś rozjechany jak pies przez tira. Tych kłamstw już by nikt nie odkręcał.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, LiderMen napisał:

(...) że nie powinno się jej oceniać ale Jego to już można, prawda? 

Pokaż mi miejsce, w którym oceniam tego faceta. Nie oceniam ani oaniNshaded ani tego gościa. Za mało rzetelnych danych, dlatego trzymam dystans do tej sprawy. 

Oceniam za to Wasze komentarze. Uważam je za zawistne i nieprzemyślane. Brak w nich dystansu. Tak jak na zwykłych portalach tłum bialorycerzy rzuca się w obronie pani Shaded (głównie dlatego że zgrabna i ładna, za pasztetem by się nie wstawiali), tak tutaj sporo Braci jedzie po niej i bierze w ochronę faceta tylko dlatego że ma jaja i mało kto bierze pod uwagę, że może w istocie być ścierwem. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Esmeron napisał:

tak tutaj sporo Braci jedzie po niej

Po niej czy po jej schematycznym zachowaniu? Niezauważyłem żeby ktoś ją obraził, a jeśli tak to wskaż cytat, bo odnosze wrażenie, że odnosisz się tylko emocjonalnie do tekstów, które Ciebie tylko ubodły bo myślisz troche inaczej, nieznaczy to, że ktoś po niej jedzie.

 

Jest osobą publiczną i skoro zabiera się za wywlekanie prywatnych spraw do mediów, to niech nie dziwi fakt, że zdania ludzi bedą różne. Na naszym forum nikt jej nie obraża bo gdyby tak było użytkownik zostałby zbanowany, awiec nie przesadzaj z tym "jechaniem" po niej. Na pewno nie na naszym forum.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od dawna uważam że 99,9% kobiet to klony. Hardware może u każdej inny. Tylko że software ten sam.

2 godziny temu, Esmeron napisał:

Pamiętam tą panią z odważnych wystąpień w apogeum kryzysu migracyjnego z jednej strony i lat największych prześladowań chrześcijan kiedy panoszyło się IS w Syrii. Bardzo zaangażowana i aktywnie działała na rzecz ewakuacji tych ludzi z zagrożonych terenów.

I co z tego jak we łbie ten sam program co u Karyny na blokach:).

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.