Skocz do zawartości

Rolnik wybrzydza


Rekomendowane odpowiedzi

Bo przecież 25 letnie księżniczki nie przebierają i nie eliminują kolesi poniżej 180 i 7k netto :D

 

To straszne, że ustawiony gość nie chce mieć starszej kobiety.

Na pewno ona ma dobre serduszko. Ciekawe tylko czemu nikt tego serduszka nie zaanektował przez te 30-40 lat?

No i te Panie na pewno też piszą do nich ze względu na wnętrze a nie, żeby się pokazać w TV czy złowić misia z "hektarami".

 

Tak właśnie by wyglądał świat gdybyśmy nie latali za Paniami z wywieszonymi jęzorami.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, wrotycz napisał:

Nie ma innych stron tylko WP? Przecież już gorszego g... się nie da znaleźć.

No to jeśli możesz to podaj choćby jedna bezstronną stronę tego typu. No bo szczerze mówiąc to szukam takiej od dłuższego czasu, no ale niestety jakoś znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden był odcinek jak pańcia wysłała zdjęcia z przed kilkunastu (lat)/kilo. Była wielce zdziwiona jak gość ją nieco skwitował. A szkoda strzępić ryja. :D  Jak Ty robisz to samo co one o matko incel, mizogin niedojrzały gówniarz. W drugą stronę oczywiście jak najbardziej można...Prawda taka ucz się od mistrzyń ? i tyle. 

Edytowane przez CzarnyR
Za mało dopisałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, CzarnyR napisał:

Jeden był odcinek jak pańcia wysłała zdjęcia z przed kilkunastu (lat)/kilo.

Pewnie jeden z lepszych odcinków w historii tego programu.

I po co ona obcinała te włosy :D

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony prości goście, proste potrzeby, ale jak takiemu wtłaczać jakiś tam redpill? Jak on 3/4 życia lata dookoła gospodarki i napatrzył się na ojca/dziadka, program i tyle. Po co mu silna i niezależna kobieta? Status na wsi określa posiadanie i umiejscowienie w matrixie rozumiem tych gości i nie mam za złe tego białorycerzenia. Zresztą oni jak się tak poczują gwiazdami trochę to często sami redpilla połykają, że mogą sobie powybrzydzać jak ten z posta @Pozytywny spoko, że nie ściemniał. Kopalnia beki, interesujące zjawisko socjologiczne, i dostawa pompy podczas słuchania Pani Marty i jej wywodów o "prawdziwej miłości".

 

Ktoś może mi wyjaśnić jak single 20 latka (nie brzydka) może się w rok doprowadzić do takiego stanu? Mówię o pannie z linka od Pozytywnego.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Status na wsi określa posiadanie i umiejscowienie w matrixie rozumiem tych gości

Kiedyś może tak było. Teraz Ci najbardziej obrotni (faktycznie traktujący rolę jak przedsiębiorstwo, a nie jak przydomowy ogródek) mają często majątek liczony w milionach. Sam ciągnik dobrej klasy to pewnie koszt 600-800k. Mało kto ma auto takiej wartości. Dodajmy do tego wartość ziemi (jakieś nędzne 6 PLN /m2 co daje 60k za haktar). Masz 30 hektarów i wartość samej ziemi to prawie 2 mln!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Ktoś może mi wyjaśnić jak single 20 latka (nie brzydka) może się w rok doprowadzić do takiego stanu? Mówię o pannie z linka od Pozytywnego

Normalna nadwyżka kaloryczna. Jeden nadprogramowy pączek dziennie to dodatkowe 250 kcal x 30 dni = 7500 kcal. Czyli dodatkowy kilogram tkanki tłuszczowej. Przez rok dołożone 12 kg. I to już wystarczy na zadatek:).

8 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Oczywiście, że tak ale zobacz, miliony milionami a chłopy i tak idą do programu, nieporadni w tych kwestiach jak równolatki na gówno etacie w mieście.

I to jest właśnie ciekawe. Że często ogarnięci faceci w relacjach męsko-damskich są nieporadni jak dzieci we mgle. Ja to kwituję jednym: "moc waginy jet nieskończona".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj. Niezłą miałem bede jak odrzucali kobity: ta brzydka, ta stara, ta dzieciata i tak w koło :P 

 

Swoją drogą to ciekawe, że pokazali coś takiego w TV, a nie jakieś ckliwe pierdololo typu "mam nadzieje, że ta 50+ latka znajdzie miłość swojego życia, lecz niestety nie będę to ja..." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy kwik podnoszą ci/te, którzy/re sami/e najbardziej wybrzydzają na temat wyglądu.

Moralność Kalego i chęć sprowadzenia do swojego a nawet niższego poziomu.

 

--

5 hours ago, Baca1980 said:

I to jest właśnie ciekawe. Że często ogarnięci faceci w relacjach męsko-damskich są nieporadni jak dzieci we mgle. Ja to kwituję jednym: "moc waginy jet nieskończona". 

A co w tym dziwnego. Flirt, podrywanie, to umiejętność, której trzeba się nauczyć i którą trzeba ćwiczyć. A jak taki rolnik ma to robić kiedy on całe życie na polu (w pracy) spędził?

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejny "ciekawy" artykuł.

Łolaboga, mężczyźni mają wymagania! Przecież wymagania mają prawo mieć tylko Panie. Tylko one mogą przebierać, wybierać, wskazywać paluszkiem i odrzucać.

Mężczyźni, którzy się całe życie czegoś dorabiali mają się cieszyć i brać co jest, a nie wymagać.

Do tego wolą ładniejsze i młodsze, które mogą urodzić im zdrowe dzieci zamiast brać kobiety które lata świetności mają dawno za sobą.

Straszny mizoginizm.

 

https://kobieta.onet.pl/rolnik-szuka-zony-coraz-bardziej-przypomina-targ-z-kobietami/dgm862l

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2019 o 16:32, wrotycz napisał:

Nie ma innych stron tylko WP? Przecież już gorszego g... się nie da znaleźć. Automatycznie odtwarzające się filmy, miliony reklam i minuta na "uruchomienie" strony. Bez kitu. Czemu na Yahoo to tak nie wygląda? O ile większa strona a o ile mniej g... i o ile szybciej działa.

 

 

Kiedyś była taka wtyczka jak StopHTML5 do przeglądarki. Ona blokuje auto-odtwarzanie się filmików. Chyba nadal jest.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 hours ago, Pozytywny said:

Tekst autorstwa Heleny, rozumiecie skąd ten kwik.

Końcówka jest dobra:

 

Polski rolnik w średnim wieku niczym nie różni się od polskiego mężczyzny. I temu i temu aż nazbyt często wydaje się, że mogą przebierać w kobietach jak na targu bydła. Zaglądać jałówkom w zęby i porównywać metryki. Smutna prawda jest taka, że król jest nagi. A byk - bardziej niż Zeusa, który uwiódł Europę, przypomina Minotaura. 

 

To dużo lepiej pasuje w drugą stronę, a że współczesnym panom horyzont szczęścia się trochę rozrósł poza KOBIETĘ I DZIECI to stąd to wycie do księżyca.

Edytowane przez urodzony_w_niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.