Skocz do zawartości

Zatłuszczone kobiety XXI wieku


smerf

Rekomendowane odpowiedzi

Też to obserwuję. Kobiety 20+ z brzuchem nie ciążowym, tylko takim zwisem fałdy skóry, w obcisłej koszulce. Jest ich coraz więcej (szacuję że jakieś 30-40% widzę na ulicach), i nawet się tego nie wstydzą.

 

Przyczyn jest wiele:

  • Desperaci, którzy nawet kaszalotom podbijają atencję. Więc po co mają o siebie dbać?
  • Media, które promują plus size, piszą że nadwaga wymaga tolerancji, itp bzdury.
  • Śmieciowe jedzenie, fastfoody, słodycze. 
  • Matriarchat i kult cipki, przecież i tak uważają się za lepsze...
  • Brak ruchu, leżenie i siedzenie ze smartfonem w łapie. 
  • Lenistwo i brak myślenia o tym, ile otyłość spowoduje u nich chorób w przyszłości.
  • Feminizm i media uczą je, że nie muszą gotować, łatwiej kupić gotowe żarcie. 
Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pytamowiec napisał:

Czyli nie dość, że kobiet jest mniej przez niż demograficzny to jeszcze niektóre popełniają matrymonialne samobójstwo tyjąc.

Czy możesz wyjaśnić mi logikę ukrytą w tym zdaniu? Bo staram się to ogarnąć i ni chu chu.

1. Niż demograficzny ma działać tylko na jedną płeć? Moim zdaniem jak jest niż, to i kobiet i facetów jest mniej. Nie zmienia się więc proporcja między nimi.

2. "kobiet jest mnie"....czyli powinny mieć łatwiej o męża, bo taka sama liczba mężczyzn będzie konkurowała o mniejszą liczbę kobiet (vide Chiny).

 

chyba że pisałeś z punktu widzenia mężczyzny (że zmniejsza się pula potencjalnych "przyszłych żon"), ale wtedy z punktu widzenia kobiety ich działanie jest logiczne....skoro faceci i tak będą rywalizowali o ich względy, to po co się katować dietą jak i tak znajdzie się gość jak w przysłowiu "każda potwora...."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje 5 groszy dorzucę.

 

Grosz pierwszy.

Widać coraz więcej nalanych młodych kobiet.

Takich papućnych.

Miękkie toto. Zero jędrności, zero zgrabności.

 

Grosz drugi.

Jak byłem młody.

To jak dziewczyna była gruba to się kamuflowała ubiorem.

Teraz jak jest gruba.

To i tak 50% cielska na widok wystawia.

Ostatnia taka z 17 lat stała przede mną czekając na zielone światło na przejściu.

Słonica.

Ale czarne stringi + prześwitujące szorty na sobie miała.

A uda takie, że się ocierały o siebie jak szła.

Koszmar.

Więc słoniowatość młodych samic wali po oczach.

Bo się afiszują bezwstydnie.

 

Grosz trzeci.

 

Społeczeństwo nam się polaryzuje.

Na tym samym Nowym Świecie i Chmielnej w Wawie.

Widuję i fit-szczupłe turbo-laski.

I poszukujące żeru stada słonic.

Choć dolne piramidy społecznej

raczej walą w kierunku bycia słonicą.

 

W mieście rodzinnym moim słonic jakby więcej.

Bo i tzw. pospólstwo przeważa ilościowo.

 

Grosz czwarty.

Młodzi faceci 25-30 zaczynają wyglądać lepiej od młodych Polek 25-30.

Jakiś kult bycia fit, siłownia itd zapanował.

Fryce zadbane, sylwetki też, widać że coś tam rzeźbią.

Polki sobie ogólnie wrzuciły chyba na luz.

I wywalone mają.

 

A czemu mają?

 

Grosz piąty.

 

Bo mogą !

 

z25038844ICR,Trudno-zmiescic-sie-w-koszu

 

 

UWAGA ! GW!

Czytać na własną odpowiedzialność!

 

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,80530,25038688,mam-prawo-byc-gruba.html?disableRedirects=true

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwujecie więcej osób otyłych, bo taki jest trend w krajach rozwiniętych. Mamy bardziej "siedzący" tryb życia. Więcej poruszamy się samochodem (lub komunikacją), dzieci są wożone do szkoły. Na świecie w statystykach otyłości przoduje USA, potem zaraz za nim drepcze UK. W Polsce także robi się niefajnie.

Statystyki jednak nie potwierdzają tego jednostronnego spojrzenia (z tego wątku), że kobiety tyją, a faceci dbają o siebie. Niestety mężczyźni mają jeszcze bardziej wywalone na wygląd (w skali kraju, a nie poszczególnych grup społecznych -np. aktywni z dużych miast).

 

"Z danych przestawionych podczas inaugurującej kampanię konferencji prasowej wynika, że otyłość występuje już u 25,2 proc. Polaków, a według prognoz w 2025 r. otyłych będzie w naszym kraju 30 proc. mężczyzn i 26 proc. kobiet. Jeszcze więcej Polaków ma nadwagę: aż 68 proc. mężczyzn i 53 proc. kobiet. 

Otyłość i nadwaga coraz częściej występują wśród dzieci i nastolatków. Aż 44 proc. chłopców i 25 proc. dziewcząt w Polsce ma nadwagę, a odpowiednio 13 proc. i 5 proc z nich jest otyłych."

 

 

źródło:

https://www.wprost.pl/kraj/10206924/eksperci-alarmuja-68-proc-mezczyzn-i-53-proc-kobiet-w-polsce-ma-nadwage.html

 

 

"Problem nadmiernej masy ciała w Polsce dotyczył częściej mężczyzn (44% nadwaga i 18,1% otyłość) niż kobiet (odpowiednio 30,1% i 15,6%), (por. tab. 1). Podobnie było w 28 krajach UE. Odsetek mężczyzn z nadwagą w UE przyjął średnią wartość 41,7% i wahał się od 36,7% w Estonii do 52,2% w Rumunii. Odsetek mężczyzn otyłych (średnio 15,6%) zawierał się w przedziale od 8,7% w Rumunii do 27,2% na Malcie. Odsetek kobiet z nadwagą wynosił średnio w UE 28,3% i był najniższy w Danii (24,3%), a najwyższy w Rumunii (38,0%). Odsetek kobiet otyłych (średnio 15,3%) wahał się od 9,4% w Rumunii do 23,3% na Malcie.
Odsetek osób z nadwagą i otyłych stale rośnie. W Polsce w 1996 r. wynosił 27,7%, w 2004 r. wzrósł do 29,6%, a w 2009 osiągnął już 53%."

 

źródło:

http://www.medonet.pl/zdrowie,eksperci--otylosc-u-polskich-dzieci-narasta-w-wyjatkowo-szybkim-tempie,artykul,1730230.html

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem ogromnie zniesmaczony pogarszającym się stanem figur kobiet. Zauważył wyraźny regres w przeciągu ostatnich 3-4 lat i było to niezwykle widoczne na plaży w obecnym roku.

Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale obecnie na plaży widuję więcej szczupłych mężczyzn niż kobiet. Przy czym po mowie ciała widać, że to kobiety są bardziej pewne swoich walorów. A jeżeli owa niewiasta jest przy tym ładna z twarzy to (o zgrozo!) odsetek szczupłych kobiet spada.

Nie rozumiem tego.

ps. zauważyłem też zdecydowanie więcej mężczyzn, którzy sami przybyli na wakacje z latoroślami - bez swoich połówek pomarańczy.

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to z mężczyznami jest to samo, kiedy już zdobędą swoją myszkę. Na plaży nad Bałtykiem jakieś 95% kobiet i mężczyzn miało nadwagę. Byłem w miejscowości gdzie przyjeżdżają rodziny z dziećmi. Ciężko było znaleźć mężczyznę bez wielkiego bebzola. Ze zrobioną sylwetką czułem się tam jak jakiś kosmita, a babki zjadały mnie wzrokiem. Bywały przypadki gdzie babka jeszcze niczego sobie (nie jakaś zajebista, ale do zerżncięcia jak najbardziej), a obok niej Janusz z piwnym bebzolem. Często jeszcze stoi ze szwagrem z takim samym bebzolem, sączą piwko za piwkiem, fast foody itd. Oczy bolą od samego patrzenia. Później się taki dziwi dlaczego moja myszka mnie zostawiła.

Nie bywam nad morzem w miejscowościach gdzie jest więcej młodszych, wolnych ludzi, więc się nie wypowiadam.

Edytowane przez czerwony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jerzy said:

Zaobserwowałem taką korelację, że rozwódki mają lepszą figurę od mężatek. Ciekawostka taka ;)

Czy ty wiesz chlopie jak dlugo kobita zdolna jest omijac lodowke szerokim lukiem zanim nie przyklepe sobie nowego bankomatu ? :)

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jerzy napisał:

Zaobserwowałem taką korelację, że rozwódki mają lepszą figurę od mężatek. Ciekawostka taka

Bo rozwódki znowu wróciły do obiegu i dbają bardziej o siebie żeby znowu ruszyć na żer i jakiegoś naiwnego samca Beciaka sobie znowu upolować i wyruchać go ze wszystkich pieniędzy, majątku i wszelkiej innej nadziei.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kapitan Horyzont napisał:

tylko trzeba mieć motywację.

Oczywiście!

Najlepszym przykładem są laski które planują ślub. Kupują suknie i chcą się wbić a jak najmniejszy rozmiar, żeby wyjść fajnie na zdjęciach (bo wiadomo, wszystkim znajomym będą je pokazywały).

Potrafią nieźle przycisnąć z dietą, pilnują się. Po czym gdy cel osiągnięty, uważają że "w końcu" mogą sobie odpuścić.

 

BTW: Okazuje się, że największym problemem w odchudzaniu ludzi jest próba robienia czegoś właśnie tylko ze stroną "przychodową" bilansu energetycznego. Czyli próbowanie różnych diet, gdzie:

1. Organizm będąc na diecie zmniejsza spalanie...wchodzi w tryb oszczędzania energii (efekt gdy na sawannie praprzodkowie czekali aż pojawi się kolejna zdobycz)

2. Po jakimś czasie ograniczania się w jedzeniu człowiek w końcu ma dosyć i chce zjeść coś dobrego...i cały reżim w pi**u.

Jedyny sensowny sposób to także więcej ruchu i zwiększanie spalania kalorii. Wtedy nawet pizza raz na jakiś czas nie rozwala nam całej motywacji....bo łatwo ją spalić w czasie treningu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerwony napisał:

Oczy bolą od samego patrzenia. 

Masz siedem kręgów, które kierują głową? To kurwa nie patrz. Proste jak drut. Temat jest o kobietach, a to meskie forum.

 

Lub załóż temat na temat naszej otyłości w rezerwacje. Kurwa, co za typ. 

 

"Bo my też" 

3 minuty temu, Zdzichu_Wawa napisał:

rozmiar, żeby wyjść fajnie na zdjęciach (bo wiadomo

Obecnie pan fotograf czesto oferuje "drobny" retusz.

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zuckerfrei napisał:

Masz siedem kręgów, które kierują głową? To kurwa nie patrz. Proste jak drut. Temat jest o kobietach, a to meskie forum.

Temat jest o tym, że kobiety się spasły bardziej niż mężczyźni....takie posty się przewijały.

 

Jak dla mnie to albo robimy z forum grupę wzajemnej adoracji i będziemy sobie przytakiwali jaki to świat jest przeciw nam....albo staramy się pisać sensownie w oparciu o fakty bez kreaowania rzeczywistości.

Prawda jest więc taka, że tak owszem kobiety się spasły, statystyki pokazują wzrost osób z nadwaga i otyłych każdego roku. Z tym, że (niestety) faceci wiodą prym w tym wyścigu.

 

To że jest to męskie forum nie zwalnia od posługiwania się logiką, analizą i faktami (nawet jeśli one przeczą wygodnej tezie)....chyba że się mylę?

 

Edytowane przez Zdzichu_Wawa
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

jaki to świat jest przeciw nam.

Słabo. Tu same dobre samce, które zdają sobie sprawę z tego iż męczy nas wiele męskich problemów.

 

My to kurwa wiemy, kumasz to? To nie ma nic wspólnego z wzajemną adoracją. 

 

My sobie zdajemy z tego sprawę, że trawi nas np alkohol, zdrady, sex. Ale nie o tym jest temat. Wzbij sie na wyższy poziom świadomości albo odejdź z forum. 

Temat jest o tłustych kobietach. A ASy pisza, bo my też. Ale co to wspólnego z tematem? To męskie forum. 

Radzę wychodować jaja lub założyć temat o naszej otyłości w rezerwacie. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym temacie który założyłem chodzi mi o ten "fenomen" tego iż dla kobiet ich wygląd jest mega ważny, ( w końcu wiedzą że jest to ich "karta przetargowa" ) powiedział bym nawet iż jest fundamentem ich tożsamości w społeczeństwie. Pomimo panie dzisiaj doprowadzają się do znacznej otyłości co wiadomo działa znacząco na ich niekorzyść.

 

*Facet nie podlega aż takiej presji i ocenie otoczenia jeśli chodzi o wygląd jak kobieta dlatego nie koncentujmy się na nas samcach ( nas można poniekąd zrozumieć w tej gestii )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

My to kurwa wiemy, kumasz to? To nie ma nic wspólnego z wzajemną adoracją. 

Chyba nie wszyscy. Nie widziałeś postów w tym wątku że kobiety tyją a facecji niby bardziej na siłce się o figurę starają?

 

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Wzbij sie na wyższy poziom świadomości albo odejdź z forum. 

Nie unoś się tak, bo Ci żyłka pęknie. Jeśli masz jakiś MERYTORYCZNY argument, coś co napisałem jest niezgodne z prawdą, to wypunktuj to proszę.  Pisząc w oparciu o swoje emocje dajesz przykład tego jak zachowują się kobiety. Nie przytaknął, więc foch. Więc jeśli ktoś ma się wzbijać ponad coś...to chyba nie ja, sorry -zacznij od swojego focha.

15 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ale co to wspólnego z tematem? To męskie forum

Czyli możemy pisać tylko źle o kobietach i mamy pimijać jednocześnie drugą stronę medalu która wali po oczach (że z roku na rok zapuszczają się w zastraszającym tempie obie płcie)?

Potem zaś jest zdziwienie, że kobiety są mało obiektywne na swoich forach.

17 minut temu, zuckerfrei napisał:

Radzę wychodować jaja

Wystarczy mi para którą mam.

BTW: Mam 40+ i jak na razie nie dałem się zaobrączkować, ani wrobić w dzieciaki, więc dziękuję za Twoją troskę o moje przyrodzenie, ale nie narzekam (mimo że po drodze miałem kilka historii niemalże kalki tego co się przewija w dziale "Moja historia"), dlatego zacząłem pisac na forum....żeby podzielić się swoją wiedzą. Zerknij na mój pierwszy post tutaj.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka z typa. 

7 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał:

Mam 40+ i jak na razie nie dałem się zaobrączkować, ani wrobić w

Ale mnie to nie obchodzi - załóż bloga. Lub temat w rezerwacie i daj się wypowiedzieć kobietkom. 

Ty w ogole nie kumasz jakie to jest forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, zuckerfrei napisał:

Masz siedem kręgów, które kierują głową? To kurwa nie patrz. Proste jak drut. Temat jest o kobietach, a to meskie forum.

 

Lub załóż temat na temat naszej otyłości w rezerwacje. Kurwa, co za typ. 

 

"Bo my też" 

Obecnie pan fotograf czesto oferuje "drobny" retusz.

Nie pisz mi buraku co mogę a co nie mogę. Nie jesteś tu adminem. Nie podoba się, że ktoś ma swoje zdanie na forum to z niego nie korzystaj.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zuckerfrei napisał:

Beka z typa. 

Ale mnie to nie obchodzi - załóż bloga. Lub temat w rezerwacie i daj się wypowiedzieć kobietkom. 

Ty w ogole nie kumasz jakie to jest forum. 

Pisząc emocjonalną odpowiedź pokazałeś że właśnie BARDZO Cię to obchodzi.

Sorry, ale nie będziesz mi mówił/pisał gdzie mogę odpowiadać i w jakiej formie.

 

Jeśli złamałem regulamin swoim merytorycznym wpisem (na temat) to wykaż to, wtedy ładnie przeproszę i się poprawie.

Jak na razie to masz tylko coraz większego focha, na zasadzie "bo tak". Z takim fochowaniem się to Ty powinieneś pisać w Rezerwacie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.