Skocz do zawartości

Haj emocjonalny


nesq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) 

 

Stało się , dostałem strzałą amora... 

 

Jestem 30 kilku letnim mężczyzną, z mieszkaniem, bez dzieci i stabilną pracą. Postanowiłem napisać tego posta w momencie w którym jest... haj emocjonalny z nową partnerką. Miałem kilka poprzednich związków gdzie ewidentnie dałem się wrobić w chore gierki ….. i dalej opowiadać nie będę bo historie takie kończą się w taki sam sposób :) 

 

Postanowiłem sobie, że zacznę się uczyć relacji damsko-męskich na bieżąco - o to ciekawa sytuacja jeszcze nic nie spieprzyłem bo znamy się krótko ale wiem jedno, że jak nie zmienię tego złego kodu w moim mózgu to polece schematem i znów to samo. 

 

Moje zadanie , to nie zrobić się znów w mysia-pysia … wiec zacząłem od przyglądnięciu się shit testów.. raz na jakiś czas coś dostane i niektóre zdaję na ocenie bardzo dobrą, nie które na dopuszczalną... no ale świadomość ruszyła na całe szczęście w dobrym kierunku. 

 

Co ciekawe usłyszałem pare nowinek od Niej typu .. " Nie chcę abyś się zmieniał, ale pare niedociągnięć można poprawić " 

pare niedociągnięć  = sylwetka, bałaganiarstwo … ale akurat sam nad tym pracuje więc z tego co mówi chce mi w tym pomóc... 

 

Lecz mój problem polega na tym, iż nie wiem na ile pociągam ją w sferze seksualnej a na ile w sferze zasobów. Panna jest przed 30-stką i już chce się stabilizować.

Nauczyłem się, że Kobiety potrafią oszukać miłość lub też mówić dokładnie to co mężczyzna chce usłyszeć.. czy tym razem będzie inaczej ? Chciałbym się dowiedzieć.. ale jak ? 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesz, jedna - moich LTR powiedziała mi kiedyś:

Fajnie, że się znasz na kompach ten problem mam już z głowy. 

 

Potraktowała mnie instrumentalnie, a rycerz we mnie rósł z dumy jak kutas łysego z b. 

Taki kurwa byłem głupi. To było dawno temu, słuchaj co ona mówi i jak to robi. One najczęściej pierdolą glupoty ale czasami im przychodzą chwile szczerośći...

 

Po za tym brawo, takie posty chce się czytac. Powodzenia!!!!

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, nesq said:

Nauczyłem się, że Kobiety potrafią oszukać miłość lub też mówić dokładnie to co mężczyzna chce usłyszeć.. czy tym razem będzie inaczej ? Chciałbym się dowiedzieć.. ale jak ? 

O tym się dowiesz jak będzie za późno. Ale, żeby nie było za późno to nie angażuj się zbytnio i absolutnie do niczego się nie śpiesz. Po prostu bądź sobą, nie spinaj się i obserwuj jak reaguje.Shit testów jest tyle ile kobiet więc nie nauczysz się ich przechodzić, a zresztą po co. Jak nie będziesz czuł się z nią komfortowo to daj sobie z nią spokój.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nesq Najważniejsze, wyrażasz swoje zdanie na jakiś temat, tego się trzymaj. Nie wdawaj w się w gierki, w rozmowy o tym, co na ten temat sądzisz. Powiedziałeś raz i tak ma zostać.

32 minuty temu, Kleofas napisał:

nie angażuj się zbytnio

Kolega ma rację, im więcej od siebie tym więcej dostaniesz dla siebie samego. Miej wyjebane a będzie Ci dane.

 

Masz wątpliwości, polecam pytać o rady naszego 

forum father @Adolf

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nesq napisał:

" Nie chcę abyś się zmieniał, ale pare niedociągnięć można poprawić " 

pare niedociągnięć  = sylwetka, bałaganiarstwo … ale akurat sam nad tym pracuje więc z tego co mówi chce mi w tym pomóc...

Dobra zawodniczka.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YHXRUdl2mOE&feature=youtu.be&t=207

 

 

 

Edytowane przez Sceptyczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli całkiem nie oszalałeś na jej punkcie i trzymasz odpowiedni dystans to właśnie teraz masz unikalną okazję wdrożyć w życie cała ta wiedze z Foruma, audycji guru naszej sekty Marka i książek, spróbuj, przekonasz sie sam jak to działa a zapewniam cię, ze działa, nie marnuj okazji bo jak pójdziesz na kompromisy to pani cie ogra i skończy się jak zawsze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nesq napisał:

Stało się , dostałem strzałą amora... 

I dobrze. Piękny stan by popracować nad sobą. Motywacja i siły 200%

 

A kobieta, jak kobieta. Na coś leci i czy to w sumie ważne? 

Jeśli dobrze poprowadzisz relację a w niej jest potencjał na coś ciekawego, będzie dobrze.  

 

Dobry czas do nauki siebie i jej, byle oczy nie zarosły ogrodem rozkoszy ziemskich;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, nesq napisał:

Panna jest przed 30-stką i już chce się stabilizować.

dla mnie red flag :)

 

Nic w tym złego z drugiej strony że jej nie odpowiada brzuszek albo bałaganiarstwo i stawia sprawę jasno, dla mnie to uczciwe podejście, też się staram pannom z mostu od początku walić co według mnie jest do poprawy (tak, żeby potem nie było pretensji, gdy nic z tym nie robią a ja zaczynam naciskać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Yolo napisał:

I dobrze. Piękny stan by popracować nad sobą. Motywacja i siły 200%

 

A kobieta, jak kobieta. Na coś leci i czy to w sumie ważne? 

Jeśli dobrze poprowadzisz relację a w niej jest potencjał na coś ciekawego, będzie dobrze.  

 

Dobry czas do nauki siebie i jej, byle oczy nie zarosły ogrodem rozkoszy ziemskich;) 

Wydaje mi się, że jednak jest to istotna kwestia na co leci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz załapać jak rozumuje kobieta.

Dlaczego kobiety wolą tak zwanych BadBoyów? wyjaśnienie jest bardzo proste (oczywiście może sie mylę ale takie wnioski wysnułem czytając No More Mr Nice Guy Roberta Glovera)

to jest prosty mechanizm - jesli jesteś wobec kobiety, konkretny, chamski, agresywny a nawet dopuszczasz się przemocy to kobieta podświadomie rozumuje tak, ze jeżeli jesteś taki wobec niej to również taki sam jesteś wobec wszystkich innych w promieniu 50 km, paradoksalnie ten stan ciągłego zagrożenia dla kobiety ze strony owego BadBoya jest jednocześnie największym możliwym poczuciem bezpieczeństwa wobec otaczającego świata dlatego kobiety tak bardzo mocno związują sie z BadBoyem on im daje poczucie bezpieczeństwa, to nic, ze od czasu do czasu przypierdoli w pysk ale w razie czego obroni ją i potomstwo przed innymi!

Natomiast co się dzieje kiedy kobieta spotyka miłego sympatycznego wrażliwego chłopaka? Przede wszystkim myśli sobie - ciamajda! on nie tylko nie obroni mnie ale nawet nie obroni samego siebie i zamiast poczucia bezpieczeństwa mamy poczucie niepokoju!

Teraz ty musisz sam przed sobą odpowiedzieć na pytanie czy masz na tyle jaj żeby być przynajmniej w 50% takim BadBoyem? Pamiętaj, ze kobiety wyczuwają każdy fałsz!

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przerobieniu kilku osobistych tematów czuje się o wiele pewniej w dzungli... 

 

Jednak o ile zaczalem pracowac nad soba o tyle odkrywam kolejne obszary nad ktorymi trzeba sie skupic i tak od pracowania nad poczuciem wlasnej wartosci trafilem na to forume ?  

 

 

Patrzeć, notować, słuchać, obserwować i  ..dystansować. Staram sie dopuszczać bardziej logikę niż emocję... jest to ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"z mieszkaniem, bez dzieci i stabilną pracą " - niezła kandydatura na samca providera. Mój sąsiad "dyrektor provider" przygarnął kiedyś "lotną" Panią, zrobili kilka dzieci, nie działo tam się dobrze, w końcu stres skrócił mu życie, a okoliczne kobiety mówią, że ona sama go wykończyła :D. Kobiety najlepiej znają się wzajemnie, toteż się nie lubią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie to mam podejrzenia, że mogę być stawiany w roli Beta Providera … 

Codziennie stawiam sobie pytanie czy to jest miłość czy to jest urabianie.... 

 

No1 .

- Wydaje mi się, że napisała z fikcyjnego konta na msg do mnie, aby sprawdzić czy jestem pies na baby

- powiedziała, że chciałby stabilizacji

- powiedziała, że denerwuję ją we mnie to, iż nie wie czy ja ją traktuje poważnie

 

No2

-raz na jakiś czas gdzieś mimo chodem, stara się raz to obniżyć wartość a raz podwyższyć = mmm pyszna kanapka emocjonalna :D 

- Zrobisz klate i będziesz ciacho - pacz wyżej :D

 

No3

-Masz kredyt ? 

 

No4

- Kobieta się stara, piszę, próbuje zaimponować, reklamować się, wychodzi z inicjatywą. 

 

No5

-mam ładną twarz, sylwetka do zrobienia :D

 

 

podsumowanie

Czy to jest miłość czy urabianie ? 

 

 Nie wiem.. ale słuchając pewnej audycji w radio mam ciekawy temat do przerobienia :   " Jeżeli spodobałeś się Kobiecie, nie ważne z jakiego względu, to usiąść wygodnie w fotelu i odpręż się, ciesz się tym bo... bo to może długo nie potrwać "   

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nesq napisał:

Nie wiem.. ale słuchając pewnej audycji w radio mam ciekawy temat do przerobienia :   " Jeżeli spodobałeś się Kobiecie, nie ważne z jakiego względu, to usiąść wygodnie w fotelu i odpręż się, ciesz się tym bo... bo to może długo nie potrwać "   

W obecnej relacji LTR, mam wyjebane czy pani będzie czy nie. Zero haju, zero motylków do pani. Dobrze mi w jej towarzystwie, sex mógłby być lepszy, ale wiadomo, kwestia czasu i dopracowania...

Kobieta dziś jest, jutro jej nie ma.

Co najlepsze, pani o tym wie, bo jej o tym mówiłem. Przyjęła to na chłodno, aczkolwiek siedzi to w niej  i ma tego świadomość. Chyba dlatego to ją trzyma przy mnie, bo nie jest pewna jutra.

Pozna nowego misia? Proszę bardzo, droga wolna :D 

Małe shit testy wali, ale szybko jej odbijam piłeczkę i na tym się kończy. 

Miej wyjebane a będzie ci dane, nabiera nowego znaczenia, jeżeli chodzi o moją sytuację.

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.