Skocz do zawartości

Jak to jest z tym wiekiem?


Januszek852

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Lektura tego forum była dla mnie lekkim szokiem - znałem pojęcie SVM przedtem, ale nie wiedziałem, że teoretycznie męska atrakcyjność rośnie po 30-tce.

 

Powodem tego były głównie portale randkowe, na którym zdecydowana większosć kobiet szuka równolatka i zaznacza, że np. 5 lat różnicy wieku to za dużo i nie odpisze. Kobiety w wieku 20-25 nagminnie zaznaczają, żeby po 30-tce nie pisać.

 

Dla mnie jak dotąd było to zrozumiałe - chcą młodego ciała i fiuta. I trochę się wkurzałem tym, bo dla mnie rówieśniczki odpadają, a mam 31 lat (powodem jest ciśnienie na dziecko JUŻ TERAZ - nie czuję się gotowy i zainteresowany, a im "tyka zegar".)

 

Więc jak to jest w praktyce, według was? czy ten problem jest tylko "w internecie", czy też facet 30+ generalnie ma z takimi kilka lat młodszymi pod górkę, gdy poznają jego metrykę? Bo w realu młody wygląd może trochę pomóc, przecież dowodu nie pokazuję z miejsca, w internecie natomiast trzeba podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Januszek852 napisał:

czy też facet 30+ generalnie ma z takimi kilka lat młodszymi pod górkę, gdy poznają jego metrykę?

Niekoniecznie pod górkę, jeśli wraz z metryką idzie w parze pieniądz i status społeczny. 

Było, wystarczy poszukać. 

 

14 minut temu, Januszek852 napisał:

Bo w realu młody wygląd może trochę pomóc

Zależy kto jest po drugiej stronie :). Jedna kobieta (czy też facet, co kto lubi) woli młodziej wyglądającego 30-to latka, druga otworzy usta dla dojrzałego 29-latka... nie ma reguły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Januszek852 napisał:

czy też facet 30+ generalnie ma z takimi kilka lat młodszymi pod górkę, gdy poznają jego metrykę? 

Bzdura. 

Ale trzeba stanowić realną wartość, też w swoich oczach.

Niekoniecznie policzalną w walucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Januszek852 napisał:

zaznacza, że np. 5 lat różnicy wieku to za dużo i nie odpisze.

Obecnie spotkam się z kobietą, ona 29 ja 34. Rozmawiając z nią, stwierdziła, że mierzyła w wiek faceta 33-35. Tak więc wpasowalem się idealnie.

Tka więc nie ma reguły.

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Januszek852 napisał:

Kobiety w wieku 20-25 nagminnie zaznaczają, żeby po 30-tce nie pisać.

Jakaś część to zapewne studentki, które wiedzą że po 30-tce to facet raczej całe dnie spędza w pracy, a więc nie nadaje się na "przyjaciela" do chodzenia w południe do galerii.

Natomiast generalnie jest to bzdura. Sito mające odstraszyć płotki, albo wprost - gołodupców. Bo społecznie kobieta nie powinna wprost mówić, że jesteś dla niej za biedny, ale może powiedzieć że - za stary...

Odpowiadasz że masz tyle lat, na ile się czujesz. Albo (po zdjęciach) pytasz ile ci lat daje...

6 godzin temu, Januszek852 napisał:

ten problem jest tylko "w internecie", czy też facet 30+ generalnie ma z takimi kilka lat młodszymi pod górkę, gdy poznają jego metrykę?

Moim zdaniem, szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Jak już się spotkacie, to nie różnica wieku będzie decydować - i tyle. Myślisz że jakaś odmówiła Hugh Hefnerowi bo był "za stary"?

https://www.gala.pl/artykul/marek-kondrat-zostanie-ojcem-antonina-turnau-jest-w-ciazy-171218111440

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, aczkolwiek obserwując pary chodzące ulicami miasta zauważyłem, że około 95% z nich to rówieśnicy. W internecie natomiast bardzo dużo młodych dziewczyn ma fantazje seksualne na temat starszych panów w wieku ich ojców. Przypuszczam jednak, że na pisaniu cyberków się kończy, bądź też po prostu nie wychodzą razem na ulice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Januszek852 Zależy od:

  • Preferencji danej kobiety.
  • Twojego statusu finansowego, społecznego i wyglądu. 

Będąc odpowiednio usytuowanym, znajdziesz bardzo chętne 20 latki mając 40+ i 50+. 

Część z nich (zwłaszcza te ze wsi), szuka już męża w wieku np. 23-28 lat i też się skuszą na stabilnego mężczyznę 50+, nawet jeżeli nie masz dużych zasobów finansowych (przynajmniej jakieś auto i dom/mieszkanie). Jednak takich jest mniej, znam kilka przypadków.  

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Morfeusz napisał:

@Januszek852 Zależy od:

  • Preferencji danej kobiety.
  • Twojego statusu finansowego, społecznego i wyglądu. 

Będąc odpowiednio usytuowanym, znajdziesz bardzo chętne 20 latki mając 40+ i 50+. 

Część z nich (zwłaszcza te ze wsi), szuka już męża w wieku np. 23-28 lat i też się skuszą na stabilnego mężczyznę 50+, nawet jeżeli nie masz dużych zasobów finansowych (przynajmniej jakieś auto i dom/mieszkanie). Jednak takich jest mniej, znam kilka przypadków.  

 

 

Nie ma to jak bycie bankomacikiem. 

Jak pan 50+ będzie 70+ to poroże będzie mial jak łoś zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Morfeusz napisał:

@Libertyn Co się nabzyka przez te lata to jego. 99% mężczyzn w związkach i małżeństwach robi za bankomat. Jednak wygodniej jest zauważać tylko tych starszych koleżanko. ;)

O ile się nabzyka. Bo kasa i status to może być też turbostresująca praca

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goryl napisał:

Wszystko jest możliwe, aczkolwiek obserwując pary chodzące ulicami miasta zauważyłem, że około 95% z nich to rówieśnicy.

Poprawię.
Przeważnie z drobną różnicą 2-3 lat.
No, ale to o ile w liceum jest to jakaś różnica o tyle później już prawie żadna.
A dużo gówno-związków ciągnie się od liceum, aż po rozwód.
 

10 godzin temu, Januszek852 napisał:

Więc jak to jest w praktyce, według was?

Facet jak wino.
Ja mam 21 lat, a niedawno podrywała mnie właśnie 5 lat młodsza.
Na tej samej imprezie załapałem dobry kontakt z 3 lata młodszą i no mogłem to pociągnąć, ale nie chciałem za szybko.

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Januszek852 napisał:

Więc jak to jest w praktyce, według was? czy ten problem jest tylko "w internecie", czy też facet 30+ generalnie ma z takimi kilka lat młodszymi pod górkę, gdy poznają jego metrykę? Bo w realu młody wygląd może trochę pomóc, przecież dowodu nie pokazuję z miejsca, w internecie natomiast trzeba podać.

To zależy od wielu czynników. Przede wszystkim wygląd. O to czy dbasz o siebie, fryzura. Jak masz brzuszek to jak chcesz wyrwać młodsza? 

 

Są kobiety co wolą młodszych jednak z moich obserwacji z reguły wolą starszych. Lepszy zadbany 30-35 latek z samochodem niż młody gówniarz i co ona będzie z nim robić w parku siedzieć. 

 

Ogólnie wszystko rozchodzi się o wygląd. Sam w tym roku zacznę 32 lata, ale dbam o siebie. Czasem spotkam jakiegoś kumpla ze szkoły to ledwo poznaje. Bojlery ogromne, otyli. 

 

Natomiast różnica wieku też nie może być za duża. Wszystko musi mieć swoje proporcję. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Januszek852 napisał:

Lektura tego forum była dla mnie lekkim szokiem - znałem pojęcie SVM przedtem, ale nie wiedziałem, że teoretycznie męska atrakcyjność rośnie po 30-tce.

Powiem tak.

Kobieta po 30-stce ma wall - uderza w słynnego walla.
Natomiast facet ma reversed wall - odwróconego walla.

A to, że atrakcyjne panie 30+ znajdują młodszych beta cucków,  to no właśnie...
Są to beta cucki, czyli faceci z wykastrowanymi jajami, niepożądani przez kobiety.
Kobieta wie, że jej wartość drastycznie maleje, a że nie chce zostać sama(panicznie się tego boi co jest związane z ewolucją i biologią), to pańcia obniża wymagania.
Skoro obniży wymagania to wybierze pierwszego, lepszego, zdesperowanego beciaka.
Ten facet nawet nie będzie 2 półki pod facetem jej marzeń - on będzie z jeszcze kolejne 2 niżej.
Oczywiście cuck nie musi być młodszy, ale taki młody, niedoświadczony jest idealną ofiarą i łatwym celem do manipulowania.

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Januszek852 napisał:

Kobiety w wieku 20-25 nagminnie zaznaczają, żeby po 30-tce nie pisać.

Panie w tym wieku są u szczytu urody, więc mogą wybrzydzać. Będą atrakcyjne nawet dla mężczyzny o kilka lat młodszego. Bo są młode i piękne.

 

10 lat później wszystko się zmienia - kobiety docierają do końca swojego okna atrakcyjności (związanego z płodnością) i szukają mężczyzn starszych, dobrze zdając sobie sprawę, że dla rówieśników i młodszych byłyby tylko tymczasową zabawką. Wiem to od pań, singielek 35+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Januszek852 napisał:

Kobiety w wieku 20-25 nagminnie zaznaczają, żeby po 30-tce nie pisać.

One opisują na swoim profilu swój tzw high end, swoje wymagania na max.  Najczęściej będzie tak, że będą się tego trzymały. Lecz odpowiednio zaaranżowany profil starszego typa może ja zainteresować. Paradoksalnie na żywo czy to w realu będzie łatwiej wyrwać taką która na www ma, że 5 lat to za dużo.  A jak podlecisz na randkę swoim helikopterem to ona sama wie: w czoko jest spoko. Oczywiście svm musi też się jako tako zgadzać. 

 

One piszą jak pracodawca, zawsze zawyżone wymagania... a życie życiem, one i tak wiecznie nie zadowolone...

@Ragnar1777 WTF? To już trzeci Twój post, a nie ma wstawki z YT. Zgłaszam moderacji, ktoś inny pisze z tego konta...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zuckerfrei napisał:

zawsze zawyżone wymagania... a życie życiem

Też zauważyłem coś podobnego. 

Te całe megadupy mają w internecie wymagania że nie wiem, odjebane w najlepsze ciuchy a jednak w realu widzę je często ze średnimi typami. Do legendarnego chada im daleko. 

Pańciom się trochę w głowach poprzewracało i jakoś nie widzą, i nie chcą zaakceptować, że internetowy świat się jednak różni od realnego. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, ciekawa sprawa. Ja mam płaski brzuch, ale niestety słabe geny (duże zakola), więc to takie 50/50. Wolałbym brzuch (bo można go zgubić, a na włosy to tylko grafty z turcji chyba pomogą po 10k za sesję ? ).

 

Natomiast wątek założyłem, gdyż na wielu portalach dupy nawet częściej niż "wysoki" wymieniają "panom po 30 dziękuję". Być może rzeczywiście wiąże się to z tym, że wybrzydzają będąc u szczytu atrakcyjności, chociaż wydawało mi się, że takie koło 25 już u szczytu nie są, bo on wypada koło 16-18, gdy ciało wygląda najlepiej + ma co najmniej 10 lat wyglądania dobrze przed sobą.

 

Z tym, że nawet mi ciężko sobie wyobrazić podbijanie do 16-tki w moim wieku ?

Edytowane przez Januszek852
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wiekiem twój (zwykle postrzegany) status rośnie ale fizyczna atrakcyjność maleje. Wypadkowa tych dwóch czynników daje ci "całkowitą atrakcyjność". Nie ma w tym żadnej filozofii.

Jeśli kobieta ma 20-25 to nie myśli o rodzeniu dzieci tylko o zabawie i dlatego szuka atrakcyjnych fizycznie czyli młodych. Nic dziwnego, że nie chce "starucha". Jak się wyszaleje i postanowi "ustatkować" to będzie patrzeć na status bardziej.


Żadnej filozofii tu nie ma.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.