Skocz do zawartości

Jak to jest z tym wiekiem?


Januszek852

Rekomendowane odpowiedzi

Panie na portalach randkowych piszą to co jest wg nich społecznie akceptowane. Co by było gdyby napisały, że szukają 15 lat starszego sponsora i nie daj Boże, jakaś koleżanka by je tam znalazła. Dla pań liczy się "co ludzie powiedzą" 

Z drugiej strony na portalach najczęściej są panie brzydkie, te co nie mają powodzenia na żywo. 

Jak chcesz wyrwać fajną laskę to idź między ludzi, gdzieś do knajpy czy na dyskotekę a nie siedź przed kompem.

Tam widzisz co bierzesz. Na portalu panie mają podrasowane zdjęcia, nie mające dużo wspólnego z rzeczywistością. Później przychodzisz na randkę a tam jakiś kaszalot, 100 kg i wtedy część facetów myśli " a chuj tam" i idzie z kaszalotem.

Moja rada, nie patrz na te bzdury co panie wypisują na portalach tylko idź i spróbuj coś wyrwać na żywo.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.09.2019 o 20:32, Ragnar1777 napisał:

Poprawię.
Przeważnie z drobną różnicą 2-3 lat.
No, ale to o ile w liceum jest to jakaś różnica o tyle później już prawie żadna.
A dużo gówno-związków ciągnie się od liceum, aż po rozwód.
 

Facet jak wino.
Ja mam 21 lat, a niedawno podrywała mnie właśnie 5 lat młodsza.
Na tej samej imprezie załapałem dobry kontakt z 3 lata młodszą i no mogłem to pociągnąć, ale nie chciałem za szybko.

 

Mnie również po jednym spotkaniu zaprosiła dziewczyna na wesele, a po drugim już nie mogła mi nic zaoferować bo dała wszystko... ;) niestety poza seksem i fajnym ciałkiem nie miała nic do zaoferowania. 

Z drugiej strony podrywały mnie również dziewczyny nawet 8 lat starsze ale ze względu że nie chciałem od nich nic więcej niż jednorazowej przygody, a miałbym dużo do stracenia ze względu na niektórych wspólnych znajomych itd to sobie darowałem.

Ale jak już jakiś wniosek mam wyciągnąć z przytoczonych i przeżytych sytuacji to najłatwiej poderwać laski 2-4 lata młodsze oraz singielki po 25 które już drżą właśnie o licznik i o to że czas nie gra na ich korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantazje trzeba mieć, charakter, pasje i błysk w oku. Ja nigdy nie byłem osobą majętną, no może przez chwilę ale nikt specjalnie o tym nie wiedział. Nigdy nie miałem żadnego konta na portalu randkowym. Przewinąłem przez swe palce Panie między 18 a 41 sam mam teraz 31. Mówię tutaj o ONS, FF, i zwykłym związku. To co często przyciąga kobiety, lub też po prostu ludzi, to inni ludzie łamiący bariery, dający nadzieję na to, że życie może być ekscytujące.

 

Gruby portfel jest obietnicą lepszego życia ale gdzie jest kres spełniania tej obietnicy? Wiemy tu wszyscy, że niestety granicy nie ma. Nadzieja na ekscytacje nie jest pożyczką, obietnicą tylko przynętą i tylko od drugie człowieka zależy czy popłynie z falą. Jakbyście (niektórzy) bracia więcej czasu spędzili nad tym, żeby cieszyć się życiem zamiast w szachy z losem na tinderze mogłoby się okazać, że życie może być ciekawą przygodą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia. Przykładów mam wiele. Wspomnę o najbardziej jaskrawym.

Koleżanka koleżanki, wynajęła mieszkanie od pary emerytów (ona ok. 30 oni po 70+). Ona nie ma zobowiązań, brzydka nie jest, ma dobrą pracę i radośnie używa życia. Nie przeszkadza jej to dawać ciała mężczyźnie 70+ (tak, tak! to ten co jej wynajął) raz, dwa razy w tygodniu (jak pojechał z żoną na wakacje na 2 tygi, to wypisywała mu SMSy, z wyrzutami, że się nie kontaktuje, a jej go brakuje itp. itd.). Co ciekawe, raz i drugi żona o mało by ich przyłapała (ponoć nawet dość zaprzyjaźniła się z jego żoną, widują się często towarzysko). Ona normalnie płaci za wynajmowane od nich mieszkanie (w nim się spotykają pod rozmaitymi pretekstami), nigdzie nie wychodzą, nie wyjeżdżają, spotykają się tylko na bzykanie.

A teraz hit! Mają ponoć umowę, że jak by on zszedł podczas seksu, to najpierw ma go ubrać, a dopiero potem wzywać pogotowie!!!

Nie ma co marudzić o wieku tylko atakować. Z własnego doświadczenia wiem, że różnica 15 czy 20 lat to żaden problem, pewnie nie dla każdej i nie zawsze, ale kto szuka ...

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1.10.2019 o 13:37, Bojkot napisał:

Ona normalnie płaci za wynajmowane od nich mieszkanie

Zaraz, zaraz czy ja dobrze rozumiem: Laska normalnie płaci za wynajem całą kwotę i sama z siebie rucha się z siedemdziesięciolatkiem bez żadnego sponsoringu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.