Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

Panie oburzone - nie mogą się malować i być sexy w wojsku.

Recommended Posts

21 minut temu, x6eine napisał:

Panie na służbie robią z siebie pojemniki na spermę, po prostu dają się rżnąć jak popadnie. Panie sobie urządzają po prostu orgie

Tak samo będą postępowały z wrogą armią.

• Like 2

5 hours ago, Marek Kotoński said:

Mężczyzna na widok seksownej kobiety często głupieje, i albo jest nieśmiały albo dostaje małpiego rozumu a zawsze chce kopulować.

Oj tak. Pamietam zbiórkę na placu przed koszarami kiedy panie wracały z dnia kobiet z Warszawy do jednostki. To jakie teksty latały w szeregu wtedy... nie nadaje sie nawet do zacytowania :D

Przeczytałem artykuł. Nie ma w nim nic nierozsądnego. Wręcz przeciwnie. To co zaproponował dowódca jest zdrowe, a opór pań świadczy tylko o tym że ich miejsce nie jest w wojsku.

Edited by Trevor
  • Like 1

8 godzin temu, Analconda napisał:

A komu i gdzie? Na ilu misjach byliście?

Do póki nie ma wojny to nie służba a praca, bezproduktywna praca.

Wracaj pod kamień z pod którego wypełzłeś. Armia to układ immunologiczny dla kraju. I kto nie chce utrzymywać własnej armii będzie utrzymywał obcą.

Si vis pacem, para bellum .

5 godzin temu, wrotycz napisał:

Po pierwsze dlatego żeby ćwiczyć takie czy inne umiejętności, a po drugie, żeby nie gnuśniało "w koszarach"*.

Wiesz chociaż pokrótce jak wygląda plan zajęć jednostki zawodowej?  Sam byłem w wojsku za czasów poboru. I po godzinie 17 na terenie jednostki zostawało jakieś 30% stanu w tym służby. Reszta wojska rozchodziła się na przepustki tzw. "stałki". I powiem Ci że jakby mieli wrócić w trybie alarmowym to połowa ledwie by się trzymała na nogach:). W przypadku wojska zawodowego większość można szybko wezwać z powrotem do jednostki. Gdyż większość jednostek to "zielone garnizony". Gdzie "monowskie" osiedle jest na przeciwko jednostki. I przynajmniej będą trzeźwi:).

I jeszcze tak na marginesie. Prawdziwa żołnierska robota odbywa się na poligonach. Miesięczny poligon na Nowej Dębie. W namiocie ogrzewanym "kozą" nie jednemu otworzył oczy. Ech stare czasy aż się łezka w oku kręci:).

Edited by Baca1980
  • Like 2

45 minut temu, Baca1980 napisał:

Miesięczny poligon na Nowej Dębie. W namiocie ogrzewanym "kozą" nie jednemu otworzył oczy. Ech stare czasy aż się łezka w oku kręci:).

Taaa, otworzył oczy. 

Chyba właśnie załzawił 😁

Nowa Dęba i prostka psychologiczna, do tego niezbędnik i 'ząbki'. 

Heh, piękne czasy.

O kobietach w kompanii nikt wtedy nawet nie śnił.

• Like 1

No właśnie prosta psychologiczna jak mogłem zapomnieć. Ech jak by wtedy brali baby do wojska to by nie trzeba było na przepustki chodzić:).

• Haha 1

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

Wracaj pod kamień z pod którego wypełzłeś. Armia to układ immunologiczny dla kraju. I kto nie chce utrzymywać własnej armii będzie utrzymywał obcą.

No utrzymywanie kobiet w wojsku na pewno cokolwiek da oprócz wycieku kasy z budżetu.

A gdyby armie wszytkich krajów składały się tylko z kobiet.

Przecież one jak złapią się za kudły to nie ma przebacz.

I taką wojnę to ja mogę oglądać.

Właściwie to nagotowałbym kiselu aby wojny odbywaly się w kiselu wiśniowym. 

I zapraszam do oglądania. Oczywiście wszytkie wojny wybuchły przez faceta. 😎

• Like 1

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

A gdyby armie wszytkich krajów składały się tylko z kobiet.

Przecież one jak złapią się za kudły to nie ma przebacz.

Wtedy wojny atomowe mielibyśmy co miesiąc.;).

Znalezione obrazy dla zapytania kobieta w armii mem

Edited by Baca1980
  • Like 1
  • Haha 2

W dniu 11.09.2019 o 11:38, Quo Vadis? napisał:

z czasem zaczną o nią rywalizować, żeby móc kopulować w efekcie czego będą kwasy.

Aż przypomniała mi się full męska klasa z 1 technikum. Atmosfera była super! Na drugim roku przyszła do nas 1 dziewczyna - odrazu się pogorszyło ;/

W dniu 11.09.2019 o 12:51, BumTrarara napisał:

Trzeba by doczytać jak to wygląda w Izraelu, bo mają ponad 2 letnią obowiązkowo służbę wojskową dla kobiet. Do tego się nie patyczkują i panie także służą, realnie , w jednostkach bojowych. 

Zacytowałem cały film, aby bracia dokonali analizy. Ja specjalistą nie jestem, tylko po zasadniczej ale chciałbym zwrócić uwagę na parę aspektów, proszę mnie poprawić jeśli się mylę.

@Yolo @Baca1980 @Trevor @Jan III Wspaniały jeśli dobrze pamiętam, coś tam z mundurem mieli wspólnego.

Jeśli to materiał zaaranżowany dla propagandy to tym gorzej, ponieważ nie zadbali o detale.

-Blondynie te włosy majtają się jak szalone pod chełmem wtf? Nie ma na to paragrafu, przepisu a co w przypadku walki wręcz?

-Czy tylko ja widzę, że plecaki nie są dobrze podopinane i majtają się podczas biegu?

-Chełm ciągle krzywo na głowie.

-Podczas padania na glebę jakoś się tak niezgrabnie kładzie (mogę tutaj przesadzać).

-1.15 sek okej Panie schodzą z ćwiczeń ale co to za obyczaje, że się wszyscy rozkulbaczają i wszystko tak wieśniacko na nich powiewa (nogi pani blondyniki i rozpięte owijacze) czy to nie powinno nastąpić po powrocie do jednostki? Inne obyczaje czy ja przesadzam?

Edited by Jaśnie Wielmożny

5 minut temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Jeśli to materiał zaaranżowany dla propagandy to tym gorzej, ponieważ nie zadbali o detale.

Tego nie wiesz, może bez zadbania byłoby jeszcze gorzej 😁

Widać że to nie elita, no ale przecież to wojsko z poboru i być może od niedawna w służbie, uczą się.

A jeśli tak to wygląda normalnie, szacun;) 

Chciałbym zobaczyć  rozkładanie i czyszczenie, ładowanie magazynka  Beryla z długimi pazurami  albo tipsami. 😁

• Like 1

21 godzin temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

-Blondynie te włosy majtają się jak szalone pod chełmem wtf? Nie ma na to paragrafu, przepisu a co w przypadku walki wręcz?

Regulamin ogólny sił zbrojnych mówi jasno że żołnierz kobieta na czas wykonywania zadań ma mieć włosy krótkie lub krótko upięte. W tym przypadku nie chodzi tylko o problem z hełmem. Ale również ze szczelnością maski przeciwgazowej. Może mają inny regulamin ew. przełożeni to olali.

-Czy tylko ja widzę, że plecaki nie są dobrze podopinane i majtają się podczas biegu?

Niedopatrzenie przełożonych. Zawsze po rozpoczęciu zajęć taktycznych czy marszu powinno się po pierwszych 15 minutach zrobić przerwę w celu ponownego dopasowania oporządzenia. Które zawsze w czasie ruchu trochę się przemieści. Zresztą każdy kto chodzi z plecakiem wie że po czasie trzeba czasami po dociągać paski. W tym wypadku znowu niedopatrzenie przełożonych.

-Podczas padania na glebę jakoś się tak niezgrabnie kładzie (mogę tutaj przesadzać).

Brak wprawy ew. brak siły aby w czasie padu przytrzymać broń jedną ręką.

-1.15 sek okej Panie schodzą z ćwiczeń ale co to za obyczaje, że się wszyscy rozkulbaczają i wszystko tak wieśniacko na nich powiewa (nogi pani blondyniki i rozpięte owijacze) czy to nie powinno nastąpić po powrocie do jednostki? Inne obyczaje czy ja przesadzam?

To mi bardziej wygląda na nakolanniki. Ściągnęła sobie dla wygody. Bo pewnie już ją trochę uwierały. Normalna sprawa jeśli ktoś nie jest do nich przyzwyczajony.

• Like 1