Skocz do zawartości

NIe chciałam zostać u faceta na noc od razu, więc on zaczął traktować mnie oficjalnie


Rekomendowane odpowiedzi

@Saori- no niestety nie każda osoba będzie pasowała do każdej i nie każda potencjalna para się ze soba dogada . Tak juz jest. Jednak jeśli ktos schładza kontakt, to nie radzę Ci za nim skakać, tylko też samej się wycofać. Może to widac, że zależy Ci ZA BARDZO. Bo gdyby nie zależało, to zapewne nie powstałby ten temat. Ty masz wydaje mi się taki problem, że panicznie boisz się odrzucenia i robisz wszystko żeby go uniknąć. Analizujesz każde swoje i jego słowo i zachowanie. A to nie na tym polega.  Dlaczego zakładasz nie znając faceta, że on jest dla Ciebie idealny i musisz zasłuzyć jakoś na jego uznanie róznymi gierkami, które mają prowadzić do zauroczenia się nim Tobą? A może zastanów się jakie on może miec wady?

Musisz traktowac to bardziej na luzie, nie ten facet to inny ;)

Widocznie cos nie bardzo do siebie pasujecie skoro są takie nieporozumienia od samego początku. Z jednym się dogadasz od razu, a z drugim nie i tak to już jest. Są osoby o bardzo wysokiej inteligencji emocjonalnej, które dogaduja się niemal z każdym, ale to rzadkość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Saori napisał:

Cóż, przykro, ale nawet jesli sie dzisiaj odezwie to mnie przez te jego wycofywanie sie juz sie odechciało spotkania. 

Jego wycofanie hahahaha

 

2 godziny temu, Saori napisał:

to nie chcę iśc z nim na drugim spotkaniu do łóżka, jeśli przez to mnie przekreśli

Zasada trzech spotkań z bravo girl?

 

Chcesz się bawić w biały związek? 

 

Powiem Ci jak to naprawić. Kup sobie wino, dla chłopa 6pak dobrego piwa, załóż fajną bieliznę i nadstaw mu tyłka. Chłop ma dużo cierpliwości, jakby chciał Cię tylko przelecieć, to już miałby inną i dał sobie spokój z Tobą. Korona księżniczce z głowy spadnie? Nie zapomnij wziąć pigułki, ewentualnie kup gumki jakby Ricz nie miał ich w szafce przy łóżku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Saori napisał:

A to będzie dopiero nasze drugie spotkanie, więc nie chciałam iść z nim do łózka tak od razu.

Dlaczego?

20 godzin temu, Saori napisał:

flirtowałam z nim, a' propo masażu np., sam to oczywiście podchwycił mówił, że chętnie by mnie wymasował,

Zaczęłaś seksualnie to on odebrał że jesteś chętna. Większosc facetów tak ma jak sie cos dwuznacznego powie.

Nie mniej uważam że świrujesz troche i za bardzo sie zastanawiasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znowu tekstu nawaliło na kilka stron a temat niegodny nawet kafeterii. Napisałem to kiedyś, ale widać trzeba koniecznie przypomnieć - pani Saori traktuje was jak białych rycerzy do zapychania czasu dyskusjami bez potencjalnej konkluzji, których poziom merytoryczny sięga mniej więcej gimbazy. Natomiast ewidentnie ma ochotę na prywatne korepetycje od stanowczego i konkretnego samca, także proszę się dyskretnie umówić i temat magicznie się sam rozwiąże. Amen i dobrej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Figurantowy said:

 Natomiast ewidentnie ma ochotę na prywatne korepetycje od stanowczego i konkretnego samca, także proszę się dyskretnie umówić 

No ale czy stac ja na bilet w dwie strony , no i za kolacje tez placi nie ma zmiluj sie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie wątki, to mam kolejny argument, że w relacjach z kobietami pomagają doświadczenia z opieki nad zwierzętami - hodowla psów, tresura koni, itp.

 

Trzeba zachować spokój i opanowanie, kiedy kobyłka przestraszy się zbyt szybkiego chodu, myszy w boksie, nowego koloru samochodu, zdenerwuje ją, że klacz obok dostała więcej (albo mniej) jabłek, rozemocjonuje się nowym kocem, czy zielenią trawy, albo ma humory, bo tak.

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli odwlekasz seks żeby nie pomyslał ze jestes łatwa to nic z tego nie wyjdzie. Takie cos powinno byc naturalne 

 

Naturalne odwlekanie seksu.

Czytam i uczę się.

 

Marzy mi się taki wątek zbiorczy burzy mózgów @Androgeniczna wraz z @Saori, gdzie znajdą się wszystkie perełki dotyczące naturalnego i nienaturalnego odwlekania seksu.

Dziewuchy znalazłam Wam niszę.

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Androgeniczna napisał:

To proste. Naturalne jestwtedy kiedy odwlekasz seks bo nie czujesz sie gotowa i czujesz z za wczesnie. 

Nienaturalne jest wtedy kiedy odwlekasz seks mimo ze masz ochote ale robisz to zeby nie wyjsc na latwa

Ale dostrzegasz te hipokryzję " chcę, ale nie chcę żeby pomyślał, że jestem łatwa", która równa się "mam katolickiego tindera, ale do ślubu to bez przesady".

Wóz albo przewóz moja droga.

Niczym się nie różnicie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Saori napisał:

A kiedy ja go traktowałam ja zabawkę?

Oj nie tylko jego traktujesz w ten sposób. Problem w tym, że nawet jak ci powiem na obecnym poziomie emocjonalnym i intelektualnym nawet to do ciebie nie trafi. 
Zatem pozwól, że oszczędzę swoją klawiaturę, prąd i miejsce w bazie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Saori napisał:

No i sprawa się prawdopodobnie spieprzyła na amen bo dzisiaj do niego napisałam, że jestem wolna o tej i o tej godzinie, a on jak będzie wolny żeby zadzwonił, to odpisał sucho, że się odezwie.

Ja na to, że pomimo, że mnie namawiał zostanę na noc u siostry, ale fajnie będzie gdzieś wyjść i porozmawiać jesli się uda tylko żeby dał mi znać wcześniej żebym sobie rozplanowała czas. Na co odpisał suche "Ok",

Czyli prawdopodobnie cos mu nie przypasowało, albo robił testy czy jestem łatwa i mój flirt go zniechęcił, albo chciał mnie przelecieć i chodziło mu tylko o jedno...

Wczoraj późno wieczorem namawiał mnie żebym wzięła taksówke i do niego przyjechała, więc albo to był shittest, albo widac jak mnie traktował...
Cóż, przykro, ale nawet jesli sie dzisiaj odezwie to mnie przez te jego wycofywanie sie juz sie odechciało spotkania. Nie wiem może nie nadajemy na tych samych falach.. W każdym razie trochę szkoda.

Tzn. nie świadczą o tym tylko te fakty, ale to, że sie ostatnio zdystansował i wczoraj w rozmowie powiedział mi, że jemu sie wydaje, że ja się nie spotykam tylko z nim bo nie zawsze odbieram od niego telefon i że go zwodzę....

Trudno, nie będę się mu narzucać, ale jak da mi znać w ostatniej chwili, że chce się spotkać, to mnie już sie raczej odechce , choc mysle, ze to i tak juz koniec

Boże idiotko... wybacz, ale po tej wiadomości od razu mi te słowo przyszło na język.

Skoro napisał, że mu się wydaje, że walisz na frontach, to oznacza to tyle że...
Problem leży nie w nim, a w Tobie.
Pomyśl sobie jaka z Ciebie dziewczyna, skoro potencjalny twój facet napisał Ci, że go zwodzisz i spotykasz się z innymi.

Ty Powinnaś własnie się narzucić i pokazać teraz, że Ci właśnie zależy i kto wie przeprosić za swoje dziwne zachowanie?
Inaczej relacja zdechnie lub zdechła.
Przynajmniej ja gdybym posądził daną laskę o "zwodzenie" to prawdopodobnie postawiłbym relację na samym ostrzu noża.
A znając mój pragmatyzm to nie chciałoby mi się marnować czasu więc... -----> NEXT HER!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna zachowuje się jak dziewczyna.

Facet zachowuje się jak facet.

Facet ma ciut większe jaja niż średnia więc dziewczynę to zaskakuje, bo do takich rzeczy nie przywykła i nie wie jak się zachować.

Jest kilka opcji a każda ma swoją cenę.

1. "Życzę ci powodzenia ale nam dwojgu jest nie po drodze".

2. "Przyjadę i nie odmówię sexu, mam w dupie za kogo mnie będziesz uważał, ale później się rozstaniemy." - małe prawdopodobieństwo, że tak się wydarzy choć ta sytuacja byłaby najciekawsza.

Niestety tak psychika kobiety nie działa więc to się nie zdarzy.

(Tak naprawdę gość dopiero w tej sytuacji mógłby zamienić się w słup soli ze zdziwienia i chciałbym zobaczyć jego minę.

Nie zdziwiłbym się gdyby zaczął się wycofywać z propozycji bo by się przestraszył.)

 

Resztę konkretnych pomysłów (nie teoretyzowania) proszę wpisać poniżej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ragnar1777 napisał:


Skoro napisał, że mu się wydaje, że walisz na frontach, to oznacza to tyle że...
Problem leży nie w nim, a w Tobie.
Pomyśl sobie jaka z Ciebie dziewczyna, skoro potencjalny twój facet napisał Ci, że go zwodzisz i spotykasz się z innymi
 

Zapytałam się na jakiej podstawie tak sądzi, to powiedział, że po prostu mu się tak wydaje bo nie wierzy żebym mogła się spotykac tylko z nim, a poza tym nie odbieram często telefonu - choc zawsze oddzwaniam w niedługim czasie np. godziny.

I to było jego całe wytłuczenie. A w ogóle to wcześniej mówił, że ma uraz bo poprzednie dziewczyny go oszukiwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Helena K. napisał:

Ale dostrzegasz te hipokryzję " chcę, ale nie chcę żeby pomyślał, że jestem łatwa", która równa się "mam katolickiego tindera, ale do ślubu to bez przesady".

Wóz albo przewóz moja droga.

Niczym się nie różnicie.

Nie jestem religijna na tyle żeby czekac z seksem do slubu ale potrzebuje czasu zeby sie zaangazowac i stworzyc wieź więc nie poszłabym do łózka z facetem po kilku randkach. Gdzie w tym hipokryzja? Katolickiego tindera miałam nie z powodów religijnych tylko zeby poznawac wartościowych ludzi. Jaki facet szukajacy tylko seksu założyłby katolickiego tindera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Gdzie w tym hipokryzja? Katolickiego tindera miałam nie z powodów religijnych tylko zeby poznawac wartościowych ludzi. Jaki facet szukajacy tylko seksu założyłby katolickiego tindera? 

A czy szukanie faceta o katolickich wartościach,  na portalu zrzeszające osoby religijne, samemu będąc przy tym na bakier z założeniami katolickimi nie jest hipokryzją?

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

@Saori Byłaś w końcu u niego wczoraj? 

Zapewne nie, bo by sobie pomyślał, że ona pomyślała, że on pomyślał wysyłając emotikona że chce mu się bzykania. Nie wiedział jednak, że ona pomyślała, że on mógł pomyśleć, że to o pszczoły chodziło.

A tak serio to już pewne inny jest nią zainteresowany i ona nie wie co zrobić.

 

Myślę, że każdy temat tejże uczestniczki forum to Żarty podszyte prawdą v. damska ;)

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na NIe chciałam zostać u faceta na noc od razu, więc on zaczął traktować mnie oficjalnie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.