Skocz do zawartości

NIe chciałam zostać u faceta na noc od razu, więc on zaczął traktować mnie oficjalnie


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Saori napisał:

Ty taka poważna w takim razie czytasz tego typu tematy, przecież możesz czytac same ambitne np o literaturze, hobby it

Tu nie chodzi o ambitność, miałaś tyle porad, tyłu ludzi się zaangażowało w to, żeby Ci coś doradzić, napisać, a Ty nie szanujesz ani ich czasu, ani ich porad, bo nic z tego nie wynika. Ordynarnie zrobiłaś emocjonalny tampon z forum.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Helena K. napisał:

Tu nie chodzi o ambitność, miałaś tyle porad, tyłu ludzi się zaangażowało w to, żeby Ci coś doradzić, napisać, a Ty nie szanujesz ani ich czasu, ani ich porad, bo nic z tego nie wynika. Ordynarnie zrobiłaś emocjonalny tampon z forum.

I niektóre rady szanuję szczególnie @Tomko i @Yolo, choć może w 100% nie zastosowałam się do ich rad, szczególnie, że były troche przeciwstawne, ale coś jednak od każdego wyniosłam i dały mi do myślenia. 

A, że rady niektórych uważam za niezbyt madre np. że powinnam dopraszać się o spotkanie, to juz inna kwestia- nie mówię akurat o Tobie personalnie żeby nie było ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na NIe chciałam zostać u faceta na noc od razu, więc on zaczął traktować mnie oficjalnie
4 godziny temu, Saori napisał:

Jeśli dalej taki bedzie, to dobrej przyszłości z kobietami mu nie wróżę i dalej będzie starym kawalerem, co tez uważam nie wzięło się bez przyczyny

Hahaha masz tupet. Ja jestem do kobiet cierpliwy, ale z tobą to bym zwyczajnie poszedł w swoją stronę. Powiedziałaś mu, że się zastanawiasz nad tą relacją. Dla mnie cała ta wasza relacja z twojej strony to jak pójście na sklepy w poszukiwaniu idealnego żelazka. "No fajny ten Tefal, ale guzik od pary w złym miejscu więc zastanawiam się nad tym żelazkiem" . Jeszcze zabawniejsze jest to, że masz tu 10 stron rozkmin czy zadzwonić i co powiedzieć, koleś nawet palcem nie kiwnął żeby się przespać z tobą, spotkać też mu się średnio chce a tobie się teraz wydaje, że rozdajesz karty bo masz orbiterów. Pomyśl nad tym jakie to kuriozalne. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Saori napisał:

I niektóre rady szanuję [...] rady niektórych uważam za niezbyt madre

To na przyszłość pisz do tych, których uważasz za mądrych na priv i nie zawracaj dupy pozostałym 8000 userom, bo my nie jesteśmy tu po to, żeby Cię niańczyć.

 

Jak chcesz się emocjonalnie wyżygać to polecam to:

 

http://www.policja.pl/pol/kgp/biuro-prewencji/aktualnosci/50368,116-123-Ogolnopolska-Poradnia-Telefoniczna-dla-Osob-Przezywajacych-Kryzys-Emocjo.html

 

Jest tylko jeden problem - to jest telefon zaufania dla osób dorosłych.

 

EDIT: znalazłem coś dla Ciebie na tej samej stronie:

 

Cytat

 116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży prowadzony przez Fundacje Dzieci Niczyje

 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest prawda, święta prawda i..... prawda. ;) Dla mnie takie rozkminy na forum odnośnie tego co kto ma zrobić w ogóle mijają się z celem bo po pierwsze jak widać każdy będzie miał inny pogląd na ta sprawę, a poza tym żeby naprawdę obiektywnie doradzić trzeba byłoby chyba pójsć na randkę z tą osobą bo Twoje spostrzeżenia nie muszą być wcale trafne, a po drugie jest jeszcze coś takiego oprócz słów jak zachowania niewerbalne i tego nie jesteśmy w stanie wyczuć i ocenić.

Także @Saori następnym razem proponuję zrobienie nam tu videorelacji ukryta kamerą z przebiegu całej randki (nie pomijając części łóżkowej rzecz jasna), to może bardziej obiektywnie doradzimy.

Ale jest jeden plus, że zaczynasz sobie go odpuszczać w myślach, o ile piszesz z tym prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.