Skocz do zawartości

Paradoks równości płci w Skandynawii- Jordan Peterson


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

Jordan to cipa która ma swoje 5 minut w mediach więc chce zarobić jak najwięcej póki nie spłynie z biegiem rzeki jak inni.

 

A co do Szwecji - ktokolwiek chce brać z nich przykład lub daje ich za przykład powinien tam pomieszkać.

Alternatywna wersja - leczyć się na mózg.

Kiedyś warto było iść do nich do więzienia.

Mieszkanie i życie za free i jeszcze płacili.

 

Stary dowcip ze szwedzkich gazet:

"Panie sędzio. Ten Polak prosi o wyższy wyrok, bo chce sobie kupić lepszy samochód".

(To powyższe zdanie to prawda. Tekst wzięty z satyrycznej szwedzkiej gazety).

 

Teraz, gdy w więzieniach są również muzułmanie można z niego nigdy nie wyjść więc lepiej nie próbować.

A p. Jordanowi niech ziemia lekką będzie.

Czemu tak twierdzę?

Bo WSZYSTKO co jest w mediach przeszło przez cenzurę feminizmu.

To taka wolność jak w socjalizmie.

Gdzie jest prawdziwa?

Tam gdzie feminizm dostaje białej gorączki.

Cejrowskiemu blokowali spotkanie, nie to żebym za nim wariował ale to w moich oczach daje mu plus, Warrenowi Farrellowi również, temu od "The Myth Of Male Power".

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, JoeBlue said:

Jordan to cipa która ma swoje 5 minut w mediach więc chce zarobić jak najwięcej póki nie spłynie z biegiem rzeki jak inni.

Udowodnij.

1 hour ago, JoeBlue said:

Czemu tak twierdzę?

Bo WSZYSTKO co jest w mediach przeszło przez cenzurę feminizmu.

Tak? A to ciekawe. Jego debata, którą obejrzano 17 milionów razy, z Cathy Newman też ocenzurowana?

 

mqdefault.jpg (Jordan Peterson debate on the gender pay gap, campus protests and postmodernism)

 

I po tej debacie dostał bana w Channel4, w szczególności za słynny moment @0:22:47. To miało być totalne zaoranie konserwy na oczach milionów a wyszło jak wyszło. W Channel 4 się wściekli i zaczęli nawet jakąś kampanie oczerniającą ale i to im nie wyszło, sami ludzie ich zaorali. Te jego "5 minut" dość długo trwa, parę ładnych lat i jakoś ciężko go wykoleić.

Cenzura jest ale nie można ocenzurować wszystkiego. Ta debata była na żywo, miliony ją oglądało, jeszcze nie jest tak dobrze, żeby mogli się tego wyprzeć.

 

Czy wg ciebie @JoeBlue rację ma ten, kto jest męczennikiem, czy ten kto ma rację? Bo mam wrażenie, że to pierwsze. Tak mi się skojarzyło z typowo chrześcijańsko-katolicko-męczeńską mentalnością. Mylę się?

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał:

 

Czy wg ciebie @JoeBlue rację ma ten, kto jest męczennikiem, czy ten kto ma rację? Bo mam wrażenie, że to pierwsze. Tak mi się skojarzyło z typowo chrześcijańsko-katolicko-męczeńską mentalnością. Mylę się?

 

To coś jak podejście Michalkiewicza, który lubi sprawiać wrażenie, że z powodu swoich poglądów jest szykanowany na całym świecie. Bo np. sprawdzając jego tożsamość na lotniskach służby różnych krajów podobno krzywo się na niego patrzą i zadają dziwne pytania.

 

A zdziwienie pani z filmiku było podobne do moich pierwszych reakcji, gdy wiele lat temu czytałem słynną "Płeć mózgu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, JoeBlue napisał:

A p. Jordanowi niech ziemia lekką będzie.

Czemu tak twierdzę?

Bo WSZYSTKO co jest w mediach przeszło przez cenzurę feminizmu.

To taka wolność jak w socjalizmie.

Gdzie jest prawdziwa?

Tam gdzie feminizm dostaje białej gorączki.

Cejrowskiemu blokowali spotkanie, nie to żebym za nim wariował ale to w moich oczach daje mu plus, Warrenowi Farrellowi również, temu od "The Myth Of Male Power".

Czy ty wiesz jak Peterson jest atakowany w Kanadzie i USA? O czym Ty mówisz? Gość przedstawia naukowe dowody na zjawiska, które widać od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Endeg said:

To coś jak podejście Michalkiewicza, który lubi sprawiać wrażenie, że z powodu swoich poglądów jest szykanowany na całym świecie. Bo np. sprawdzając jego tożsamość na lotniskach służby różnych krajów podobno krzywo się na niego patrzą i zadają dziwne pytania. 

Gdzie ty niby zauważyłeś że robi z siebie męczennika? On to opowiada, to się z tego śmieje i nie słyszałem żeby się na to skarżył.

 

Jeszcze mi się przypomniało, że feministki, seksualni odmieńcy i cały proletariat zastępczy też robi z siebie męczennika/ów. Tyle że oni nie ze względu na wiarę a ze względów czysto koniunkturalnych. To skuteczna metoda nacisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.