Skocz do zawartości

Szybki start, jeszcze szybszy koniec.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. To mój drugi temat odnośnie zerwania a więc jedziemy z tematem. 

Uprzedze, że siedze na ławce w parku, chce mi sie lać i zimno mi w ręce więc moge pisać troszke nieskladnie

 

a więc: 

 

Ja mam lat 25 a panna 23

W połowie czerwca poznałem fajną, spokojną i roześmianą dziewczyne. Bardzo o mnie zabiegała przez pierwsze dwa miesiące. Z kolei ja, powolutku ze spokojem podchodziłem do sprawy aż sie zakochałem. Było świetnie. Powiedziała, że potrzebowała kogoś takiego jak ja i jest bardzo szczęśliwa.  Staliśmy sie parą, wyznaliśmy co do siebie czujemy, mieliśmy plany zamieszkania razem bo akurat oboje szukaliśmy nowego mieszkania więc stwierdziliśmy, że wynajmiemy razem. Poznałem jej rodziców, byłem u niej kilka razy. Ze względu na jej prace widzieliśmy sie późnymi wieczorami a gdy miała wolne to spędzaliśmy czas u niej, u jej siostry i szwagra lub szliśmy na miasto. 

 

Panna ogólnie ma problemy z alkoholem i wychodzeniem, lubi sie najebać, nie zna umiaru. Ale wygląda strasznie gdy sie nawali i idzie zygzakiem, no kto chce oglądać dziewczyne w takim stanie. Poprosiłem ją żeby piła troszke mniej, żeby sie wyluzowała i wróciła normalnie do domu a nie że jej sie film urywa i zatacza sie na wszystkie strony. Odebrała to jako atak, zaczęła sie awanturować i mówić że ja jej zabraniam, że zakazy wprowadzam. Każdą rozmowe odbierała jak atak a ja nie wiedziałem na co sie wkurwia. Zauważyłem że jest podatna na namowy znajomych jeśli chodzi o cokolwiek. Stała sie z czasem oschła i poczułem sie pomijany. Nie chciała niczego planować, nie chciała rozmawiać gdy mieliśmy różne zdania odnośnie np chlania i imprez. Ona nie zna umiaru. Napierdala te piwa jedno po drugim lepiej niż niejeden tirowiec. 

 

Gdy chciałem sie z nią umówić tydzień wcześniej aby coś zaplanować bo nasze dni wolne sie zgrały to usłyszałem „nie planuję na tydzień w przód bo plany nigdy nie wypalają i coś sie może zmienić” to naprawdę takie trudne na umówienie sie z chłopakiem? Gdzieś przy obiedzie gadaliśmy o tym „planowaniu” powiedziała że ona żyje chwilą, jak ma coś być to będzie a jak nie to nie. Se kurwa myśle z kim ja sie wiąże? 

 

Gdy pojawiała sie różnica zdań to wszystkie moje uczuciowe sprawy odbierała jako negatywną rzecz. Jako atak, zakaz, kontrole. Ona mi po swojemu okazywała uczucia ale jakoś gorzej niż wcześniej. Odniosłem wrażenie, że laska mnie zdobyła i chuj kładzie. Po prostu chciała mieć chłopaka ale nic poważnego nie planować, chciała mnie mieć ale jednocześnie żyć jakby była sama. No kurwa śmierdzi nastolatką. 

 

Gdy pojawiła sie obawa z mojej strony że jest w ciąży (uprawialiśmy stosunek przerywany bo powiedziała że na nią każde zabezpieczenia źle wpływają, wiem, jestem debilem) bo jej „chorobowe” objawy mi sie zgadzały. Zaczęła kurwować i kończyć temat, pisała że nie jest w żadnej chorej ciąży a że okresu nie ma od 10dni to normalne bo ma nieregularny. Okej. Ja prawie sie posrałem w gacie przez nią. Laska nie potrafiła zwyczajnie naszczać na patyk żeby uspokoić swojego faceta. Gdyby coś wyszło to wiedzielibyśmy co z tym zrobić a tak? Nadal nie wiem. Na każde zapytanie czy ma okres reagowała krzykiem i wypieraniem no i że to nie moja sprawa. Zaznacze że wszystko mówiłem spokojnym i miłym tonem. 

 

Kilka dni temu rozmawialiśmy 4h o tym co sie dzieje. Po pierwsze to ona nie umie rozmawiać o problemach, o tym co jej sie nie podoba, jakie ma zdanie na pewien temat, jak ona wszystko widzi. Słyszałem tylko „nie wiem” no kurwa no. Reagowała na wszystko taką odpowiedzią albo skrajnością i rzucaniem sie „ JA SIE NIE ZMIENIE” i zacząłem jej tłumaczyć że wymagam tylko rozmowy i komunikacji. Powiedziała że ona nie umie tak rozmawiać, ona umie słuchać. „Jesteś dla mnie za dobry, ja cie zranie byciem sobą”. Kocha mnie i jej na mnie zależy. Nie wie czy będzie lepiej czy gorzej. Ogólnie wszystkie poprzednie spory zostały wyjaśnione i było już fajnie. 

 

no i po tej rozmowie sie rozstaliśmy z wątpliwościami. Stwierdziliśmy że sie z tym prześpimy i zdecydujemy czy spróbujemy. Napisałem jej następnego dnia że chcę spróbować, jeśli sie kochamy to może być tylko lepiej, zaczniemy więcej rozmawiać, z czasem lepiej sie poznamy i zaczniemy lepiej rozumieć i będzie okej. Ona stwierdziła że jednak ona chce to zakończyć bo nie potrafi okazywać miłości tak jak ja tego potrzebuje i że jestem facetem marzeń ale ona po tej rozmowie zrozumiała że mnie zrani byciem sobą. Wspomniałem że nie działa tylko rozmowa i nie jest tak źle. No ale ona sie uparła i chuj. Napisałem jej żeby powiedziała mi to w twarz jak dorosła no i też musze oddać jej książke. Zgodziła sie i mieliśmy sie dzisiaj spotkać. 

 

Zapytałem o której sie widzimy, odpowiedziała że jeszcze nie wie, okej. Napisałem po dwóch godzinach znów, ale tym razem żeby sie określiła bo nie będę czekać cały dzień żebyśmy załatwili sprawe. Napisała że nie w najbliższych godzinach i nawet nie wie czy dzisiaj sie zobaczymy. Olałem sprawe i napisałem że niech zostanie tak jak było napisane, koniec i już a książke przekażę naszej wspólnej koleżance. Odczytała i nie odpisała. 

 

Odnosze wrażenie, że chciała mieć mnie jako faceta ale z zachowaniem wolności singla. Nie chciała o niczym rozmawiać, traktowała wszystko jak narzucanie, atak i kajdanki. Zachowywała sie jak nastolatka, nie wiedziała czego chce. Raz to a raz tamto. Myśle, że laska nie dojrzała do poważnego związku. Co o tym myślicie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był związek tylko "wakacyjny romans". Jak przeczytasz sobie to na spokojnie to zauważysz, że większość wizji, propozycji itp wychodziła od Ciebie. Innymi słowy wkręciłeś sobie tą relację. Możesz sobie nie chcieć pisząc "ona też" ale tak niestety jest.

Dopóki były emocje, nowość to się jakoś kleiło ale w momencie wyznania uczuć poszło "game over". Niestety takich rozmów, relacji itp nie wygrywa się logicznie. 

 

Ps. Nie powinno się wpadać na pomysł wspólnego mieszkania czy wyznawania uczuć po 2 miesiącach. Keep calm :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, WoLe napisał:

Spokojnie odezwie sie do ciebie w 2024 i powie ze 12 wrzesnia 2019 popełniła błąd i tak naprawdę to tylko Ciebie kochała

 

Byliście na każdej imprezie razem? Bo wiesz jak to mówią ',,Dupa pijana, dupa sprzedana"

Taaaak razem. Na początku sie nie odzywałem ale potem zacząłem sugerować. 

 

4 minuty temu, zuckerfrei napisał:

Dzisaj same występy stand-uperów?

 

Kolejny typ co chce z dziewczyna o wszytkim gadać. 

 

Ps. Od tirowców to zdala, ok?

 

Nie ma rozmowy nie ma związku, foszenie sie i olewanie tego co nie gra tylko buduje piramidke gówna która w końcu przewala sie na łeb. Brak rozmowy czy nieumiejętność komunikacji to oznaka niedojrzałości więc laska nie jest gotowa na to co ja. 

6 minut temu, niedzielnykierowca napisał:

O stary podziwiam Cie, wchodzic w taki egzemplarz bez gumy...

Wieeeem jestem debilem pod tym kątem „bądź spokojny, wiem co robie” ehe ta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Hellheim napisał:

Uprzedze, że siedze na ławce w parku, chce mi sie lać i zimno mi w ręce więc moge pisać troszke nieskladnie

Idź się odlej bo chyba nie widzisz tysiąc chorągiewek ostrzegawczych w tym czymś co zwiesz "związek"

To zwykła patologia.

Kim są jej rodzice? Kto nosi spodnie w domu?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Hellheim napisał:

Nie ma rozmowy nie ma związku, foszenie sie i olewanie tego co nie gra tylko buduje piramidke gówna która w końcu przewala sie na łeb. Brak rozmowy czy nieumiejętność komunikacji to oznaka niedojrzałości więc laska nie jest gotowa na to co ja. 

Jakie to prawdziwe. Drukuję i do lusterka w łazience...

 

Pany to trzeba przypiąć jako stopkę tego forum... ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naprawdę to napisałem?

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WoLe napisał:

Piszesz te wypociny żeby usłyszeć prawdę której nie chcesz przyjąć :D Panowie chcą Ci pomóc a ty jeszcze bronisz to od czego chcesz se uwolnić czytaj PATOLOGIA

Oj nie nie nieeee. Przyjmuję to że panna jest patuską. No niestety

 

uczucia wciąż do niej mam ale szybko miną tak jak sie zaczęły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wiesz co się działo. Tak jak sam to opisujesz, dziewczyna chciała czegoś innego niż Ty.

 

Jeśli spotykałeś się z nią od czerwca, a teraz mamy wrzesień to wybacz ale niecałe 4 miesiące to bardzo krótko. Nie ma między wami jakiś mocnych więzi czy przyzwyczajenia.

 

Są inne dziewczyny, po co robić coś na siłę.

Edytowane przez potato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Odniosłem wrażenie, że laska mnie zdobyła i chuj kładzie. Po prostu chciała mieć chłopaka ale nic poważnego nie planować, chciała mnie mieć ale jednocześnie żyć jakby była sama.

Bo to jest taki schemat.

Facet chce seksu, kobieta chce związku.

 

Kto co sobie wynegocjuje, to będzie miał.

Dlatego jak najwięcej zakazów i warunków ustalasz PRZED wejściem w związek.

Naturalnie rozmowa o związku wychodzi od kobiety - tematy typu "kim ja właściwie dla ciebie jestem ?" to sugestia kobiety, że chce w związek.

Do tego czasu musisz wiedzieć, co od niej chcesz, do czego się wg ciebie nadaje.

No i wtedy mówisz grzecznie np: "jak chcesz być ze mną, to ban na upijanie się, ban na więcej alkoholu, niż ci pozwolę. To mój warunek. Jak go złamiesz - to żółta kartka, a potem czerwona i koniec"

Jak się zgodzi, to musisz być konsekwentny.

Jak nie - no to adios.

 

Warto ofc być rozsądny z warunkami, ale akurat zakaz upijania się i limity na picie to dość rozsądne wymaganie co do kobiety.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Turop napisał:

"wejdź bez gumy, przecież woda wszystko wypłucze"

To się serio dzieje? Serio kobiety są tak głupie czy tylko udają? Bo jak to czytam, to mnie przeraża brak podstawowych wiadomości o edukacji seksualnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jazz napisał:

To się serio dzieje? Serio kobiety są tak głupie czy tylko udają? Bo jak to czytam, to mnie przeraża brak podstawowych wiadomości o edukacji seksualnej.

Ona wiedziała, że nie wypłucze, to było namawianie mnie, bo całą noc nie chciałem, a była tak napalona, żeby robić bez gumy, że już się chwytała takich tekstów. Tu i teraz, niech będzie grzyb nuklearny za oknem, masz wejść i chuj. Ale miło czasem zobaczyć taki wzrok i kobiety i determinację z prośbą, jak wiesz po co to robi haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Hellheim said:

Wspólnej koleżance mówiła że boi sie, że nie zostaniemy razem bo już prawie dwa miesiące a ja nic.

To schemat na wbicie ci klina , manipulacja ktora trzeba tepic.Jestem na 100 procent pewny ze one maja gotowy plan takich shit-testow .W tym miesiacu dojade go z tej manki w nastepnym z drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho! lubi się najebać w sztok i poimprezować! Znałem takie i łączyło je zawsze jedno - umiłowanie do dawania dupy w stanie upojenia.Nawet nie trzeba było się starać bo same się pchają na kutanga.Po alko odcina im mózgownice i rządzi tylko prymitywna chuć, jak myślisz że było inaczej to popytaj wspólnych znajomych...

Licznik już ma zapewne nabity jak polonez-ambulans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.