Skocz do zawartości

Abstynencja.


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Młody Samiec napisał:

Ale miałeś problem z alko w takim sensie, że piłeś regularnie czy od czasu do czasu i po prostu źle się z tym czułeś?

Piłem co weekend przez może 2 lata. Wiesz... Dyskoteki, imprezy, kobiety. Czasem chlanie do odcięcia. Na tygodniu w 99% byłem trzeźwy. Bo studia, robota itd. Ale w weekendy nadrabialem z nawiązką. 

I któregoś pięknego dnia wstałem i powiedziałem DOSYĆ. 

I słowa danego samemu sobie dotrzymalem. 

Teraz nawet zdarzają się takie sytuacje że jestem z jakąś kobietą na weekendzie, jeśli jest jakiś alkohol, to one piją same ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trop napisał:

Czasem chlanie do odcięcia. Na tygodniu w 99% byłem trzeźwy. Bo studia, robota itd. Ale w weekendy nadrabialem z nawiązką. 

Ja ewoluowałem z weekendów do tygodnia, nie piłem 2, 3 miesiące wogóle, ale jak poszedłem na 1 piwo kończyło się na 3 dniach walki. Pewnie kolejnym etapem w twoim piciu, było bo to co u mnie :D Według mnie jak przyjdzie 1 myśl typu "czy ja mam problem?", najmniejsza refleksja związana z piciem , oznacza, że jest coś na rzeczy i trzeba przestać walić bo już jest problem. A to nigdy nie działa w drugą stronę, że będzie lepiej, równia pochyła w dół, jak z kobietą, która coś odwala. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Turop napisał:

Według mnie jak przyjdzie 1 myśl typu "czy ja mam problem?", najmniejsza refleksja związana z piciem , oznacza, że jest coś na rzeczy i trzeba przestać walić bo już jest problem. A to nigdy nie działa w drugą stronę, że będzie lepiej, równia pochyła w dół, jak z kobietą, która coś odwala. 

Zgadza się w 100%. I bardzo trafne porównanie.

 

Niech Bracia czytają ten wątek bo jest dużo informacji co robi alkohol gdy się nad nim nie panuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.