Skocz do zawartości

Kobieta chce przerwy - prośba o tłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci,

 

Po którejś tam kłótni, otrzymałem od swej lubej wiadomość (kopia poniżej). Jest napisana w języku rdzennych troli z Wenus. Bardzo proszę o tłumaczenie braci, do których takie wiadomości od obcych cywilizacji już dochodziły ;)

 

Wiadomość:

Przeszła mi taka myśl przez głowę. Zróbmy sobie przerwę. Miesiąc, dwa, albo nawet trzy. Poukładaj swoje życie, zastanów się nad tym w jaki sposób powinny wyglądać zaloty i czy rzeczy banalne są aż tak zbędne. Przemysl kwestie szacunku do kobiet, w końcu słusznie powinno się je nosić na rękach. Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.  

Pospotykaj się z innymi kobietami, znajdź czas dla znajomych. Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja. Co Ty na to?

  • Like 1
  • Haha 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, panicz74 napisał:

Przeszła mi taka myśl przez głowę. Zróbmy sobie przerwę. Miesiąc, dwa, albo nawet trzy.

Ja sobie porandkuję i dam sobie z dupy zrobić jesień średniowiecza.

17 minut temu, panicz74 napisał:

Poukładaj swoje życie, zastanów się nad tym w jaki sposób powinny wyglądać zaloty i czy rzeczy banalne są aż tak zbędne. Przemysl kwestie szacunku do kobiet, w końcu słusznie powinno się je nosić na rękach.

A Ty, marny śmiertelniku, uświadom sobie ile straciłeś. Staraj się bardziej, zabiegaj o mnie, a ja przy braku lepszych możliwości, może zwrócę swoją uwagę ku tobie, jeśli zasłużysz (wykupisz ją).

19 minut temu, panicz74 napisał:

Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.  

<typowe damskie pierdololo - translator malfunction>

20 minut temu, panicz74 napisał:

Pospotykaj się z innymi kobietami, znajdź czas dla znajomych.

Nie bądź aż taką pizdą, bo nawet na beciaka się nie nadajesz.

21 minut temu, panicz74 napisał:

Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja. Co Ty na to? 

Ja się wyszaleje, a Ty rozpaczaj płacząc w poduszkę za mną i staraj się mnie zdobyć.

  • Like 16
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha no to oprzyj ją teraz o pieprzony blat..

Ja tam bym zastosował jedyną możliwą odpowiedź w takiej sytuacji, odpisałbym: ok :), a potem zero kontaktu, a następnie zajęcie się sobą i nowymi pannami. Zwarcie styków u panny gwarantowane, tylko co z tego. 

Edytowane przez Komti
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, panicz74 napisał:

Poukładaj swoje życie

Żadko cytuje kobiety ale tu dobrze prawi. I zrób to śpiewająco. 

 

Nie rozmyślaj nad tym, idź wyżej. 

 

3 minuty temu, Komti napisał:

ok :), a potem zero kontaktu, a następnie zajęcie się sobą i nowymi pannami. Zwarcie styków u panny gwarantowane. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, panicz74 napisał:

Przeszła mi taka myśl przez głowę. Zróbmy sobie przerwę. Miesiąc, dwa, albo nawet trzy. Poukładaj swoje życie, zastanów się nad tym w jaki sposób powinny wyglądać zaloty i czy rzeczy banalne są aż tak zbędne. Przemysl kwestie szacunku do kobiet, w końcu słusznie powinno się je nosić na rękach. Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.  

Pospotykaj się z innymi kobietami, znajdź czas dla znajomych. Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja. Co Ty na to?

 

Postanowiłam odejść, ale może nadajesz się na orbitera. Błagam, odpisz, żebym mogła stracić do ciebie resztki szacunku. Zamierzam się pierdolić z jednym, dwoma, trzema. Mam w dupie, co ze sobą zrobisz. Jesteś w porównaniu do mnie śmieciem ludzkim.

 

Dotarło? ?

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja cież w pisdziet :) Składniowo chociaż napisała i z sensem... Mianowicie takim, że  ,,Przeszła jej MYŚL przez głowę ''. Czyli weszła i wyszła.

 

Ciekawe co jeszcze wejdzie... a wyjdzie czy nie wyjdzie :) 

 

Piszesz żartobliwie @panicz74 , więc wnioskuje, że żadnego wsparcia i dobrych rad nie oczekujesz. Już sam sobie ułożyłeś w głowie ( ,,przeszła Ci MYŚL przez głowę'' :) ) więc okej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panicz74 to już jest koniec twojego związku, ona ma już inny target.

 

Jednocześnie opcja "zróbmy sobie przerwę" zostawia jej furtkę na powrót jeśli jej nie wyjdzie z nowym.

 

Słowa "spotykaj się z innymi" są przejawem poczucia winy najprawdopodobniej oznaczają, że już zostałeś zdradzony mają posłużyć racjonalizacji przed samą sobą, "ok ja go zdradziłam" ale jak on miał okazję też mnie zdradził. Takie pokrętne alibi wsteczne.  

  • Like 7
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, panicz74 napisał:

Przeszła mi taka myśl przez głowę. Zróbmy sobie przerwę. Miesiąc, dwa, albo nawet trzy. Poukładaj swoje życie, zastanów się nad tym w jaki sposób powinny wyglądać zaloty i czy rzeczy banalne są aż tak zbędne. Przemysl kwestie szacunku do kobiet, w końcu słusznie powinno się je nosić na rękach. Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.  

Wypisz wymaluj tekst mojej Ex?

Bracie, jeżeli juz ktoś nie puka twojej kobiety, to za chwilę to się stanie.... 

Moja rada: rzuć krótkie , poshol von i tyle ja widziałeś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokuj ją gdzie tylko się da, nic nie odpisuj i zastosuj się do jej słów o spotykaniu się z innymi, a jak ją spotkasz na ulicy, ukłoń się i z uśmiechem na twarzy powiedz jej: cześć. Następnie idź dalej tam gdzie szedłeś i nawet się nie oglądaj.

Następna proszę.

 

PS: co takiego zmalowałeś?:D Oczywiście jeśli to nie tajemnica.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym czasem gdzieś na fejsbuniu:

 

- Słuchaj Halinka hihi dokręcę mu śrubę, patrz jak to się robi xD Przyleci zaraz przerażony, ze może stracić boginię xD Słuchaj, tak jak mówiłaś, muszę się w końcu ustawić, żeby było mi dobrze, a jak nie, to trudno, mała strata. Ten Twój, to co tydzień kwiaty, kolacje, też tak chcę. Po za tym patrz, mam przecież tyle par na tinderku.  Napiszę mu pierdololo o przerwie, nich się zamartwia co ja tam robię, jak nie ma mnie na oku, a kto wie, może coś porobię hihihi On sobie na pewno nikogo nie znajdzie. Przyleci z podkulonym ogonem, i będę miała co chcę. Będzie biegał za mną, jak piesek, jak ten Twój. Tresura level expert hihihi 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.