Skocz do zawartości

Kobieta chce przerwy - prośba o tłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

@panicz74

 

Szanuj się brat i kończ temat, bo z tej mąki chleba nie będzie. 

 

Miałem podobną propozycję od dwóch byłych i za każdym razem oznaczało to, że chcą wybadać nową gałąź, a mnie chciały trzymać na wypadek, gdyby nowy temat nie wypalił. Za każdym razem nazywałem ich pierdololo po imieniu, dziękowałem za propozycję fuchy "koła zapasowego" i życzyłem powodzenia na nowej drodze życia. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panicz74 miałem dwie "przerwy" które nic nie dały, no może zamortyzowały rozpad. Jak sugerują Panowie wcześniej - zachowaj twarz.

Z tej mąki chleba nie będzie, bo nawet jak się zmienisz, to w jej oczach i tak straciłeś szacunek, upadłeś nisko.

 

Schemat goni schemat jak tak człowiek patrzy z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Azizi said:

@panicz74 miałem dwie "przerwy" które nic nie dały, no może zamortyzowały rozpad.

Dokładnie o to chodzi.

1. Lala rzadko powie wprost żebyś spływał jeśli znajomość była ciut dłuższa, również z powodu tego, że boi się że będziesz robił dramaty, bo skoro one je robią to przecież mężczyźni też.

2. Do tego jeszcze robi sobie ubezpieczenie.

Jeśłi nic nie znajdzie to wróci a dokładniej biorąc POZWOLI tobie wrócić pod warunkiem, że będziesz tańczył dokoła niej więcej niż dotychczas.

Podwójna wygrana.

Spróbowała szukać lepszej szansy a nie spaliła mostu.

 

Kiedy jest koniec to jest koniec i trzeba to wziąć na klatę a nie mazgaić się.

 

Zabawne, że kiedy mnie się to zdarzyło, już ładnych parę lat temu, zacząłem szukać rozwiązania i tak trafiłem na RedPill, PUA, Dr Glovera, Rollo Tomassiego i fora takie jak to.

W porę zareagowałem z jajami choć z dzisiejszego punku widzenia to było raczkowanie niemowlaka, ale na wtedy zadziałało.

Rownież zobaczyłem jaki skutek daje obecność innej kobiety. (!!! Zwracam uwagę na fakt, że użyłem odtrutki. To ważne.)

W ciągu 24 godzin lala zmieniła postawę ze "zniknij z mojego życia" na "miód i wszystko co najsłodsze".

Że potem jeszcze kilka razy to spieprzyłem to inna rzecz, ale za każdym razem byłem mądrzejszy i dawałem sobie radę przy okazji ucząc się coraz więcej bo kto nie idzie do przodu ten się cofa.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, panicz74 said:

Pospotykaj się z innymi kobietami, znajdź czas dla znajomych.

Powinieneś posłuchać jej rady.

 

2 hours ago, panicz74 said:

Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja.

Jeżeli po tym czasie, spędzonym na spotkaniach z innymi kobietami, nadal będziesz się nią przejmował to już ci nic nie pomoże.

Jeżeli po tym czasie, spędzonym na spotkaniach z innymi kobietami, nie zrozumiesz, że ona nie jest ani wyjątkowa ani naj to już ci nic nie pomoże.

Jeżeli po tym czasie, spędzonym na spotkaniach z innymi kobietami, jeszcze będzie się pytał o takie rzeczy to już ci nic nie pomoże.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tekst to oznaka tego, że pani ma na oku kogoś innego ale nie jest jeszcze go pewna.

Możliwe, że oprócz głównego kontrkandydata, ma jeszcze kilku w zanadrzu.

Sprawa jest rozwojowa, związek z Tobą nie ma przyszłości (w jej mniemaniu) więc Ty sobie myśl a ona ma wolne pole do manewrów.

 

Swoją drogą, przynajmniej to postawienie sprawy jak na kobietę jest całkiem uczciwe, zwłaszcza jeśli umie się czytać między wierszami.

26 minut temu, JoeBlue napisał:

Jeśłi nic nie znajdzie to wróci a dokładniej biorąc POZWOLI tobie wrócić pod warunkiem, że będziesz tańczył dokoła niej więcej niż dotychczas.

Podwójna wygrana.

Spróbowała szukać lepszej szansy a nie spaliła mostu.

Dyplomatyczne rozwiązanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tekst w stylu: mogę na legalu spotykać się i sypiać z innymi, ale to Ty masz pokazać, że Ci na mnie zależy i myśleć o mnie. Generalnie mat, co nie zrobić to zawsze możn obrócić to przeciwko opowi, jak nie znajdzie kogoś kto ją prawdziwie doceni, to on nie jest zbyt dojrzały, żeby się o nią długo starać (jeśli on zacznie umawiać się na serio z inną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, panicz74 napisał:

 Zróbmy sobie przerwę.

Jest taka sprawa. Przygruchałam se bolca na boku.

Rozumiesz - no sama nie wiem, jak to się stało. Ogarniasz?

O dziwo - mam też wyrzuty sumienia. No, też się sobie dziwię. Nieważne. Trzeba jakoś teraz z tego ładnie wybrnąć.

3 godziny temu, panicz74 napisał:

Miesiąc, dwa, albo nawet trzy.

Aktualny bolec nie zdeklarował się ostatecznie, poza tym strzeżonego pambuk strzeże, więc siądź sobie tutaj cichutko w kąciku, chlipaj, modlij się i czekaj, a ja w tym czasie rozeznam temat i jak jednak jebnie, to pozwolę Ci przeprosić mnie za moje twoje zjebane zachowanie i ewentualnie wrócisz do roli bardziej etatowego bolca. W przerwach w chlipaniu poszukaj ładnego drobiazgu, żebyś nie przyszedł mnie tak przepraszać z pustymi rękami jak pizda.

Ogarniasz?
No. Kwartał powinien mi wystarczyć. Tobie też.

3 godziny temu, panicz74 napisał:

Poukładaj swoje życie, zastanów się nad tym w jaki sposób powinny wyglądać zaloty i czy rzeczy banalne są aż tak zbędne.

...aktualny bolec wie, czego potrzeba kobiecie! Zalotnik jest. Zaleciał, przeleciał i w ogóle bardzo... lotniczo jest.

3 godziny temu, panicz74 napisał:

Przemysl kwestie szacunku do kobiet, w końcu słusznie powinno się je nosić na rękach.

No przecież nie powiem, że nudny jesteś, miś i sucho mam w pusi. A bolec jest takiiiiii... Lotny. Rozumiesz?

3 godziny temu, panicz74 napisał:

Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.   

#dej. Przecież wypchnęłam z pochwy guwniaka. To coś między nagrodą Nobla a opracowaniem lekarstwa na raka.

Jestem taką wspaniałą altruistką. Zrobiłam to z poświęcenia. Wcale nie dlatego, żeby zaspokoić swoje zachcianki. Guwno się znasz, HUJU.

#dej. Mam horom curkiem.

3 godziny temu, panicz74 napisał:

Pospotykaj się z innymi kobietami

...o ile jakakolwiek zechce takiego przegrywa... No przecież doskonale wiemy, że żadna, hahahha, ZJEBIE.

3 godziny temu, panicz74 napisał:

znajdź czas dla znajomych

...przecież żadnych nie masz, ZJEBIE.

Nawet tak samo zjebanych, jak Ty. ZJEBIE.

3 godziny temu, panicz74 napisał:

Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja.

...jeśli po tym czasie jednak akcja z obecnym bolcem nie rozwinie się w oczekiwanym kierunku, wówczas pochylę się nad tobą, przegrywie, i poświęcę się dla ciebie.

Przygotuj sobie w międzyczasie odpowiednio dobre tłumaczenie i właściwe przeprosiny, abym miała pewność, że rozumiesz, że to wszystko TWOJA WINA. Pamiętaj o drobiazgu!!!

Bo Ty wiesz, z kim ja mogłam wyjść? A ja życie dla Ciebie zmarnowałam!!!

Borze, jaka ja jestem wspaniała... Aż Ci zazdroszczę, że będziesz tak za mną płakał...

 

Sam modus operandi to już Ci koledzy przekazali.

Ja korzystałbym z rady i zapoznawał kolejne panie ze swoim Dziobakiem ?

A jak ładnie poprosi, to ewentualnie podasz skruszonej pani do buzi ? 

 

Edytowane przez Stary_Niedzwiedz
  • Like 6
  • Dzięki 3
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, panicz74 napisał:

Zróbmy sobie przerwę. Miesiąc, dwa, albo nawet trzy. Poukładaj swoje życie, zastanów się nad tym w jaki sposób powinny wyglądać zaloty i czy rzeczy banalne są aż tak zbędne. Przemysl kwestie szacunku do kobiet, w końcu słusznie powinno się je nosić na rękach. Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.  

Pospotykaj się z innymi kobietami, znajdź czas dla znajomych. Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja.

 

Jak dla mnie to brzmi tak:


Ona chce żebyś jej dał 2-3 miesiące przerwy, bo chce się czuć wolna i sobie poukładać życie - szukać nowego faceta lub już go ma i chce sprawdzić jak jest z nim, a jak się o tym dowiesz to Ci powie "przecież Ty też możesz się spotykać z innymi kobietami, napisałam Ci".

 

Nie mówi wprost że chce z Tobą na zawsze urwać kontakt, bo nie jest pewna czy jej wyjdzie z nowym. Jak jej z nowym nie wyjdzie, to za 2-3 miesiące Ci powie, że jednak możecie wrócić do siebie, że da Ci szansę. A jak jej wyjdzie z nowym to oczywiście między Wami koniec.

 

Jednocześnie chce żeby przez te 2-3 miesiące ona "chodziła Ci po głowie" , żebyś myślał nad "zalotami" i nad "szacunkiem do niej" - czyli żebyś o niej myślał i absolutnie nie spotykał się z żadną inną, bo ona ewentualnie chce mieć otwarty powrót do Ciebie.

 

Bardzo typowy schemat, ale i tak ta "Twoja" kobieta jest bardziej w porządku niż inne, bo inne zwykle nie uprzedzają że szukają nowego faceta / spotykają się z nowym i w razie gdy nie wyjdzie to chcą wrócić do Ciebie, a ta "Twoja" przynajmniej wprost mówi że chce 2-3 miesiące być wolna i ewentualnie wrócić ;)

 

Edytowane przez Adrianos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, panicz74 napisał:

Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja. Co Ty na to?

Od razu mi się skojarzył ten infantylny plastikowy przyglupi kawałek Cleo o chodzeniu po głowie ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, panicz74 napisał:

Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.  

 

Tylko że ten ten dany to niekoniecznie ten co później wychowuje. Dziwnie to wygląda, jak pani umieszcza taki precyzyjny, matematyczny wyraz w tekście który raczej nie jest wywodem naukowym.

Poza tym tu jest tak napisane jakby za dziecko byłby odpowiedzialny tylko facet, a kobieta poświęcała się na maksa.  Droga Pani, dziecko również ma Pani geny i o/dziedziczy je w 50%.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli panna raz okazała brak szacunku, to wejdzie jej to w krew i będziesz miał ciągłe jazdy, jeśli ustąpisz. Jeśli nie jest to kobieta twojego życia (cudze dziecko, brak pokory, obłuda ) to nie trać czasu i emocji na człowieka, któremu sie wydaje, że jest siódmym cudem świata - zasługujesz na kogoś lepszego ;). Kobietom się we łbach poprzewracało i grają przesadne poczucie własnej wartości, które rzeczywiście jest tak niskie, że ciągle muszą go poprawiać. Nuda...Serio, poszukaj kogoś z głową.

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.