Skocz do zawartości

Kobieta chce przerwy - prośba o tłumaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, panicz74 napisał:

 

Wiadomość:

Przeszła mi taka myśl przez głowę. Zróbmy sobie przerwę. Miesiąc, dwa, albo nawet trzy ...

Ten sam tekst wypowiedziany przez partnerkę to definitywny koniec. Już od jakiegoś czasu zasiana została  w jej głowie myśl, o końcu. Nie ma odwrotu, od takich myśli. Co byś nie zrobił to nie zaspokoisz jej pragnień, a im bardziej będziesz się starał tym bardziej agresywniej będzie się zachowywać, żeby Ciebie wytrącić z równowagi i tym samym, zracjonalizować swój wybór o końcu. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki diabeł Cię podkusił, żeby brać się za madkę z Brajankiem? Zresztą już nie ma tematu. Można zastosować echo tj. "Nie wiem co czuję, chyba masz rację, dłuższa przerwa będzie wskazana. Nie wiem, czy jestem gotowy, aby być ojcem czyjegoś bękarta....wróć ? dziecka.."

Można też po męsku olać lub "Pal gumę maleńka, do mnie nie ma powrotu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym całym tekście nawiedzonej karyny jest jeszcze jedna ciekawa rzecz. Laska ma dziecko z facetem, z którym już się rozstała. Czyli, że dostała w swoim życiu wystarczająco do myślenia na temat tego, co rozwala a co cementuje związek. I jednocześnie wciąż uważa, że kobietę trzeba na rękach nosić, bo wydała dziecko na świat, choć to dziecko nie jest nawet Twoje.

 

I pewnie jedyne, co wyniosła z poprzedniej znajomości to, że ex to chuj, faceci to świnie a ona jest biedna i skrzywdzona?

 

@panicz74 jak ona mówi o swoim ex i o rozstaniu? Mam wrażenie, że laska ma klapki na oczach i zero chęci do jakichkolwiek zmian. Za to w pytę wymagań i pretensji. I ta kurewska maniera gadania z pozycji "ja wiem lepiej", która aż bije z jej wypowiedzi. Zrób to, naucz się tego, ogarnij tamto blah blah blah.

 

Nie pisz nic do niej. Ani jednego słowa. Niech gnije w niepewności.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to nie prawda. Nie słuchaj tych stulejarzy.

Ona się zagubiła, kup kwiaty i porozmawiaj z nią.

To teraz dla niej trudny czas więc musisz dać jej dużo miłości i zrozumienia. 

Jeśli uważasz że jest tego warta to daj jej czas do namysłu i zaczekaj na nią.

W ten sposób pokażesz jak bardzo ją kochasz.

I pamiętaj Znalezione obrazy dla zapytania gdy kobieta odchodzi

 

 

 

 

Łuuu chyba zrobię karierę na pejsiku.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, panicz74 said:

Przeszła mi taka myśl przez głowę. Zróbmy sobie przerwę. Miesiąc, dwa, albo nawet trzy. Poukładaj swoje życie, zastanów się nad tym w jaki sposób powinny wyglądać zaloty i czy rzeczy banalne są aż tak zbędne. Przemysl kwestie szacunku do kobiet, w końcu słusznie powinno się je nosić na rękach. Przez 9 miesięcy noszą w sobie dziecko danego mezczyzny, a przez kolejne lata o nie dbają.  

Pospotykaj się z innymi kobietami, znajdź czas dla znajomych. Jeżeli po takim czasie ja wciąż będę chodzić Ci po głowie, wtedy zastanowimy się nad tym czy jest jeszcze dla nas nadzieja. Co Ty na to? 

"Słuchaj, jestem madką z Brajankiem. Potrzebuję mieć beta providera którego będę doiła na wszystkie sposoby, który będzię płacił za mnie i mojego Brajanka. Masz nas od zaraz utrzymywać, rozumiesz?. PS> A wiesz, że jeśli Ty tego nie zaczniesz robić, to i tak znajdę takiego który będzie?"

Edytowane przez Rocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Bracia! Mamy aktualizację.

Odpisałem:

"Pospotykaj się z innymi kobietami"... Mój wskaźnik aksjonormatywny właśnie przekroczył skalę.
Chciałbym w to uwierzyć... Ale wiem co tu się dzieje.
Nie toleruję w związku przerw na skoki w bok.

 

Jej odpowiedź:

Słuchaj myślałam o Tobie. Ja nie planowalam się z nikim spotykać co zresztą dzisiaj już Ci tłumaczyłam. Nie tolerujesz przerw ? Spoko ja serio potrzebuje odpoczynku od facetów...
Żeby wszystko sobie na spokojnie wszystko poukładać.
Nie chcesz spotykać się z innymi nie musisz, ja też nie planuje, ale odetchnąć od tego wszystkiego musze
A poza tym uważam że potrzebujesz przestrzeni, żeby wszystko to co Ci wcześniej pisałam poukładać sobie w glowie
I to jest najważniejszy mój motyw do tej przerwy
Nie wiem rób jak uważasz. Ale masz bałagan z którym nie jestem w stanie Ci pomóc i z którym porządek sam musisz zrobić. Druga rzecz, że zaczynanie od nowa polega na kompletnym początku, jakbyśmy tyle co się poznali.

 

Czy ktoś zna ten dziwny dialekt? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, panicz74 napisał:

Druga rzecz, że zaczynanie od nowa polega na kompletnym początku, jakbyśmy tyle co się poznali.

Zapytaj się czy będzie schodzić do miecza równie ochoczo co na początku w takim razie.

 

A tak swoja drogą to po co jej odpisujesz? Mało Cię zgnoiła?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już trzeba lepszego znawcy języka kobiet, żeby to przetłumaczyć.

Na mój rozum, to pewnie ma kogoś innego na oku. Sam kiedyś dostałem podobny tekst, że ona potrzebuje przestrzeni i musi odpocząć od facetów, a dwa dni później w naszym wtedy wspólnym mieszkaniu nakryłem ją z innym. 

Może jej były znów dobrze rokuje. Może jakiś kolega się pojawił?

Ale na 100 procent chleba z tej mąki nie będzie- taki tekst od kobiety o przerwie to pocałunek śmierci. 

Nie pisz, nie pytaj. Było minęło- idziesz do przodu.

Jesteś na forum, więc masz wsparcie psychiczne i taktyczne o jakim kiedyś ja sam mogłem pomarzyć ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, panicz74 napisał:

 

...Ale masz bałagan z którym nie jestem w stanie Ci pomóc i z którym porządek sam musisz zrobić. ...

 

Heh, teraz Ci wkręca że to Ty masz bałagan + Jej Brajanek, ciekawe kto tu ma bałagan i rozsądnie myśli?

Odpowiedz sobie sam Bracie...

 

50 minut temu, panicz74 napisał:

...Druga rzecz, że zaczynanie od nowa polega na kompletnym początku, jakbyśmy tyle co się poznali...

Heh, kolejna wkrętka - w tej historii nic nie jest "od początku" i nigdy nie będzie już, no chyba że ktoś wynajdzie wehikuł czasu i z niego skorzysta.

Czy aby na pewno byś tego kciał ? ;)

P.S.

Jak byś nie wiedział o czym piszę to - gdyby Ona się cofnęła w przeszłość to po prostu by zagrała w inną grę tak aby Cię lepiej zmanipulować ale na szczęście nie mamy wehikułu czasu ;)

Pozdro

Edytowane przez Bohun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, panicz74 napisał:

A poza tym uważam że potrzebujesz przestrzeni

Widzisz, to nie ona chce przerwy, to Ty jej potrzebujesz, ona jest czysta, robi to dla Ciebie wszystko. Dostałeś kosza i manipuluje Tobą wybielając się i racjonalizujac, że to twoja wina. Stary jesteś 2 razy dłużej na forum, a pytasz o takie rzeczy.. Nie to, że zła historia super, że się nią podzieliłeś, ale jakie lekcje wynosisz z tego co tutaj czytasz? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Turop napisał:

Stary jesteś 2 razy dłużej na forum, a pytasz o takie rzeczy.. Nie to, że zła historia super, że się nią podzieliłeś, ale jakie lekcje wynosisz z tego co tutaj czytasz? 

@panicz74

Jesteś tyle na forum i płaszczysz się przed madką z nie Twoim dzieckiem? Nosz kurwa... Trzymajcie mnie... Nie widzisz że coś jest nie tak?

 

Oczy Ci pizdą zarosły czy jak? 

Jeszcze dziś wypierdziel to "coś" ze swojego życia.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, panicz74 napisał:

poza tym uważam że potrzebujesz przestrzeni, żeby wszystko to co Ci wcześniej pisałam poukładać sobie w glowie

No to już wiesz, co masz zrobić i czym się zająć. Ona wie lepiej.

 

Czytaj to, co napisał @Turop bo to prawda w czystej postaci a zadane pytanie bardzo trafne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panicz74

 

Znałem taką jedną, która mi pisała, że ma "mentlik" w głowie. No i też było wzniośle, że potrzebuje przestrzeni i odpoczynku, że chce być sama.

 

Na drugi dzień się okazało, że "mentlik" to ona ma, ale między nogami/w ustach z innymi gościami. 

 

Tu nie ma się co zastanawiać nad babskim pierdololo. Pora kończyć temat i spierdalać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem, był  delikatny romans (teraz mam wrażenie ze to bylo tylko jednostronne) przez jakis czas w koncu popełniłem  kardynalny błąd. Na pytanie czy cos czuje zmieszalem sie i odpowiedzialem ze "cos" czuje. Nastapilo gwaltowne uciecie relacji z jej strony. Troche zglupialem. Jakis czas się do niej próbowałem dobijac. Teraz wiem ze niepotrzebnie tam ktoś jest już od dłuższego czasu bo jak wczesniej gadaliśmy sporo gdy byla na chacie tak teraz nie odbiera i zastrzega zebym nie dzwonił. Mam dylemat czy zostawić tak jak jest i koniec czy wygarnac jej prosto z mostu co mi leży, że zrobila z tego miłość i mnie uziemila. Nie chce krzywdzic ble ble ble ale chce mnie miec na swojej orbicie. Chcialbym ja zmusic do tego zeby powiedziala prawde ze kogos ma tym bardziej ze ja tez sie staralem byc fair. Moze ktorys z doswiadczonych braci jest w stanie przewidziec reakcje. Mam zamiar napisac ze jestem mega wkurwiony ze dalem jej sporo atencji zeby sie odbila a ona zachowala sie tak a nie inaczej i ze niech nie mysli ze jak jej sie nowa zabawka odwidzi to moze przyjsc do mnie (tak dla jej "dobra" zeby nie kombinowala). Poznalismy sie w trudnych chwilach, laska bpd najprawdopodobniej. Nie chcę  przy tym narobić sobie problemów. Milczeć czy pocisnac bracia doradzcie bo mam wewnetrzny wkurw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polmartwy Wielokrotnie było pisane. Najlepszą metodą jest cisza. Jest to najzdrowsze dla faceta a zarazem najtrudniejsze do akceptacji dla kobiety. To jest szach i mat z naszej strony, jedyne możliwe wyjście jako tako (jeżeli w jakiś sposób facet się wkręcił w dziewczynę).

 

Rozumiem, że lwia część facetów "chciałaby załatwić z honorem", "usłyszeć to prosto w oczy", "oddać jej książkę", "zapytać czy ten weekend nic nie znaczy", "dowiedzieć się czemu nagle tak zrobiła" ale to jest bezcelowe. Ona jest w innym miejscu i czasie myślami. Nie przegadasz jej logiką, stracisz czas i szacunek do końca a nic nie ugrasz i nie zaspokoisz swojego Ego.

 

Absolutna cisza to jedyne właściwe zachowanie, ewentualnie "ok" :) 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Polmartwy napisał:

... chce mnie miec na swojej orbicie. Chcialbym ja zmusic do tego zeby powiedziala prawde ze kogos ma tym bardziej ze ja tez sie staralem byc fair. Moze ktorys z doswiadczonych braci jest w stanie przewidziec reakcje. Mam zamiar napisac ze jestem mega wkurwiony ze dalem jej sporo atencji zeby sie odbila a ona zachowala sie tak a nie inaczej i ze niech nie mysli ze jak jej sie nowa zabawka odwidzi to moze przyjsc do mnie (tak dla jej "dobra" zeby nie kombinowala). Poznalismy sie w trudnych chwilach, laska bpd najprawdopodobniej. Nie chcę  przy tym narobić sobie problemów. Milczeć czy pocisnac bracia doradzcie bo mam wewnetrzny wkurw.

W punkt jak to mówicie.

Wybacz że skróciłem Twój post trochę ale nie chcę znowu dostać warna za jakieś tam cytowanie, ale przechodząc do sedna to ja mam problem że daję Atencję(to kluczowe słowo) kobietą, nie to że bym był zboczony albo niewyżyty ale kurwa taki już jestem że trudno mi się nie obejrzeć za jedną czy drugą w robocie najgorzej.

Siebie nie zmienię ale to powoduje przypały w moim przypadku, ehh nie chcę mi się gadać o szczegółach.

P.S.

Widzisz oznaki BDP/NPD - spierdalaj gdzie pieprz rośnie choćby Ci się nie wiadomo jakie cuda roiły w głowie z taką laską, jak nie pomoże to idąc za klasykiem :"zakręć śmigłem trzy razy i sprawdź czy dalej masz  motyle w brzuchu" ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, EmpireState napisał:

Wielokrotnie było pisane. Najlepszą metodą jest cisza. Jest to najzdrowsze dla faceta a zarazem najtrudniejsze do akceptacji dla kobiety. To jest szach i mat z naszej strony, jedyne możliwe wyjście jako tako (jeżeli w jakiś sposób facet się wkręcił w dziewczynę).

 

Sedno. Wbić sobie do głowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.