Skocz do zawartości

Ania Karwan czyli jeden z lepszych kobiecych głosów w PL


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet chciałem o niej zrobić wątek na forum. Super dziewczyna, ale tylko na pierwszy rzut oka i świadomości... a na drugi już znacznie mniej.

 

Jeśli miałbym typować psychikę, to jest moim zdaniem nerwowa, często agresywna w prywatnych kontaktach. Podejrzewałbym też kilka innych przykrych cech - TO MOJE ODCZUCIA I NIE MUSZĄ BYĆ PRAWDĄ.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowo i wizualnie bardzo spoko. Z charakteru wydaje mi się jednak, że nie wszystko złoto co się świeci. W Voice (jak jeszcze wtedy oglądałem) niby skromna ale aż biło że ma parcie na szkło za wszelką cenę.

Co nie zmienia faktu, że głos jest dobry wśród morza "tegosamego".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady, popelina, flaki bez oleju albo nawet sam olej rozlany na rozgotowany makaron. kiedyś w kablówce TV był taki program Hallmark z tak nudnymi filmidłami, że jak mawiał pewien mój znajomy ten kanał jest dobry jak sie ma kaca, tu mamy analogiczna sytuacje.

Panowie weźcie włącznie sobie np Slayera czy cÓś bo zaczynam podejrzewać, że po domu przy takiej popelinie chodzicie w rajstopkach ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gust @Quo Vadis?a w kwestii ekhm głosu jest dobrym gustem. Możemy iść na backstage po autograf tej wybitnej piosenkarki:P

 

Swoją drogą. Kiedyś miałem rozkminę: kogo nazwać artystą/artystką?

Czy powiedzmy, taka Margaret to artystka? Czy ktoś to użycza głosu a reszta (tekst/muzyka) jest autorstwa kogoś innego to nadal artysta/artystka?

 

Może lekki offtop, ale przy okazji Pani Karwan i ogólnie tematu muzyki mi się przypomniało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? nie będziemy się o nią bili, bo ani wokal nie w moim guście ani optyka ani rodzaj muzy. 

A tak serio, musiałem po tym numerze zde-Toxykować się ormiańską SODą  ;) (jeśli już, to wolę patrzeć na charakternych facetów niż na byle jakie laski, nie wspominając o słuchaniu).

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mini offtopik będzie. Ja to jestem fanem tej Pani z teledysku. Full egzotyk, dla mnie 11/10. Nawet chętnie spłodziłbym jej ze 3 bąbelki i oddał 4/5 wypłaty co by na papieroski zostało, a co tam ?. Swoją drogą lubię taką muzykę i teledysk zacny ?.

 

 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi głosem Cleo coś w sobie ma, mam wrażenie, że za późno wypłynęła(Za złą jakość umieszczanych piosenek na YouTube powinni rozstrzeliwać.)

Tutaj przykład doskonałego kobiecego głosu i pomyśleć, że w głupich bajkach były takie piosenki. Mam wrażenie, że kiedyś było o wiele więcej profesjonalizmu albo inaczej cenzurowano gówno żeby nie wydostawało się na zewnątrz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Full egzotyk, dla mnie 11/10. Nawet chętnie spłodziłbym jej ze 3 bąbelki i oddał 4/5 wypłaty co by na papieroski zostało, a co tam

Samica modelka, dobrze zrobiona, operacje plastyczne pewnie, botoks, itd.; i nagle cała wiedza z forum w pizd*. ;):lol:

 

@Quo Vadis? Głos ciekawy tej Anny Karwan. Tylko na teledysku wydawało mi się, że ma jakieś 38 - 39 lat a nie 34 jak sprawdziłem. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Film jest z 2013, więc nie wiem czy ona w tym samym roku występowała w tym programie czy wcześniej ale między pierwszym klipem jaki wrzuciłem a tym, który jest tu jest różnica co najmniej 6 lat, czyli reasumując 34 - 6 = 28lat tu.

Edytowane przez Quo Vadis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.