Skocz do zawartości

"Won, niech żre w kiblu!"


vox

Rekomendowane odpowiedzi

Po rycerzowaniu tak jak u wielu, przyszedł czas na zmianę zachowania. Pełne 180 stopni. Wypierdalać wszystkie, nie znam was szmaty. Zero kontaktu, zero odpowiedzi na pozdrowienia, dzień dobry i inne chujstwa. 
Zniknąłem z życia towarzyskiego na długi czas, nikt nie wiedział, co robię, nigdy nie przychodziłem na imprezy do pseudoznajomych (obrabiacze dup) i dupolizy naszych wschodnich sąsiadów. I nagle trafiła się sama z siebie cudowna kobieta. Odkąd spotykam się z nią, osobą, która jest szczera i ma dobre serce, nagle wszystkie lezą jak te jebane ćmy w lampę.

 

Parafrazując alberta:

 

"Won, niech żrą w kiblu..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System i otoczenie prędzej czy później skieruje twoją kobietę na tory bezwzględnej emocjonalnej puszki Pandory z opóźnionym zapłonem. Musiałbyś ją odciąć całkowicie od jej towarzystwa, mass-mediów, polskiego systemu ekonomicznego - wtedy byś miał o wiele większą szansę podtrzymać idyllę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pseudobadboyska narracja płynącą z tego postu sprawiła, że nowy użytkownik forum dostał otrzeźwiacza :D

 

To, że się zna pewne informacje na temat relacji damsko męskich nie oznacza, że pozwala to bluzgać bezpodstawnie w kierunku pań moi mili.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, vox napisał:

I nagle trafiła się sama z siebie cudowna kobieta. Odkąd spotykam się z nią

20 godzin temu, vox napisał:

Zero kontaktu, zero odpowiedzi na pozdrowienia, dzień dobry

Rzeczywiście musi być wyjątkowa jak utrzymuje kontakt z gościem, który nawet na dzień dobry nie odpowie i w ogóle się z nią nie kontaktuje.

 

Nie trzymasz jej siłą w piwnicy?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Spartan napisał:

O co kaman z tą "himalajką" ? :D O tyle kropki w "red - pill" połączyłem sam, ale cóż - łysy jestem w końcu, darujcie :D

To takie stworzenie homo sapiens sapiens.

 

Płeć żeńska.

 

Charakterystyka; 

Uczciwość, empatia, zdolność logicznego myślenia. Choć trochę.

Autorefleksja. Lojalność.

Zdolność do rewanżowania się w związku, inwestowania czasu i energii dla wspólnego dobra.

Taka kobieta, o której świadczą czyny, nie słowa.

 

Występowanie; 

 

Ta cecha jest dosyć niejednoznaczna. Gdy spytać rycerzy pluszowego miecza i białej zbroi, przysięgną że takie stworzenia występują niemal na każdym kroku.

Mężczyzna doświadczony i znający życie na takie pytanie uśmiechnie się pod nosem i pójdzie w swoją stronę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, vox said:

. I nagle trafiła się sama z siebie cudowna kobieta.

I nie pojawil sie zaden aniol Gabriel , koorfa nie wierze .Takich opowiesci pol tego forum dopiero piszesz prolog nie znajac jeszcze zakonczenia .Wpadnij tu pozniej to pogadamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vox napisał:

Wypierdalać wszystkie, nie znam was szmaty.

Nie szmaty tylko panie. Poczytaj , Kobietpedię, rozjaśni Ci w głowie.

 

23 godziny temu, vox napisał:

Po rycerzowaniu tak jak u wielu, przyszedł czas na zmianę zachowania. Pełne 180 stopni

U siebie zaobserwowałem następujące etapy, myślę że u wielu ludzi jest podobnie.

Noob, biały rycerz. 0 wiedzy o kobietach>Rozczarowania, nadzieje że nie ta to inna, ale od nowa i od nowa klapa>Poznanie prawdy, wkurw i bezsilność, że takie są zasady (Wypierdalać wszystkie, nie znam was szmaty  - miałem tak samo w myślach).>Uspokojenie, zrozumienie przyczyn, otwarcie się na sprawy jakimi są w istocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zwykła dziewczyna, która nie ma wymagań jak księżniczka. Co tu jeszcze wyjaśniać? 

Sceptyczny? - czytasz wybiórczo. Odpuliłem kobiety, które po prostu potrzebowały giermka. Z kolei kobieta, z którą tworzę obecnie związek - oczekuje partnera, a nie spełniacza zachcianek w wypas aucie z mega chatą. I takiego ma. A ja mam nareszcie taką kobietę, która potrafi rozmawiać, wspólnie rozwiązywać problemy i ma swoje zdanie. 
Taran - tzw. dupolizy wschodnich sąsiadów to po prostu moi współpracownicy. Którzy starają się być bardziej rosyjscy niż Rosjanie i stawiają ich ponad wszystkimi nacjami na świecie. Rusofile. Tacy, co to jedzą salo i zagryzają ogórcami pod Stolicznają, a nie wiedzą, kim był Gorbaczow (oprócz tego w 0,7l butelkach).

DOHC - nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam.

BlacKnight - zapytam jutro. Prawdopodobieństwo jednakże jest bardzo niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2019 o 21:04, Yolo napisał:

Gdy spytać rycerzy pluszowego miecza i białej zbroi, przysięgną że takie stworzenia występują niemal na każdym kroku.

Gdyby spytać niektórych użytkowników tego forum, to powiedzą, że występują w Azji, a dokładnie w Himalajach :D. Znam dwie z Himalajów, z Nepalu dokładnie. Jedna chodzi na bankiety i imprezy i wprost powiedziała, że szuka bogatego Araba a druga całą kasę wysyła do rodziny a żyje z pensji męża - ciecia na ochronie. Tam recycling wody z kibla się odjaniepawlał żeby tylko zaoszczędzić 2zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, vox napisał:

Taran - tzw. dupolizy wschodnich sąsiadów to po prostu moi współpracownicy. Którzy starają się być bardziej rosyjscy niż Rosjanie i stawiają ich ponad wszystkimi nacjami na świecie. Rusofile. Tacy, co to jedzą salo i zagryzają ogórcami pod Stolicznają, a nie wiedzą, kim był Gorbaczow (oprócz tego w 0,7l butelkach).

Ekhm, to ich jest wiecej ni ż 1 ? Skąd się wzięli, bo w gronie moich znajomych - a mam spore - to takiej osoby nie znajdę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, GurneyHalleck napisał:

Ekhm, to ich jest wiecej ni ż 1 ? Skąd się wzięli, bo w gronie moich znajomych - a mam spore - to takiej osoby nie znajdę ...

Nie wiem. I wolałbym nie wiedzieć. Zresztą i tak staram się wszystkie osoby takiego pokroju trzymać na dystans od mojej osoby. Zazdroszczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.