Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Quo Vadis?

Czyżby rozwód z Kanistrowem?

Recommended Posts

Co prawda dział duchowość średnio pasuje ale poddział - niewytłumaczalne zjawiska już jak najbardziej.

Letzplay czy też Wuosy, znany między innymi z rajdu na strimie w komentarzach czy z obrażania rodziców Marka oraz hejtowania wspólnie z resztą "krytyków" jak widać .. chyba coś się.. coś się popsuło, tu tego.

• Like 2

Gadał zbyt wiele i stał się niewygodny, to go chcieli uciszyć i strzelił foszka.  

Urynipedes nie broni swojego pupilka?

Ta znudziło mu się. Zaraz waga dla Detektywa to Włosacz kapnął się, że wszystko dzieje się naprawdę i wyroki są realne a nie tylko jakieś pismo, przesłuchanie i na tym koniec.

Szczerze mówiąc to mam wątpliwości, no bo o ile dobrze pamiętam, to bodajże raz nagrał film w którym przepraszał Marka, a jak było naprawdę to chyba wszyscy wiemy.

Gościu tak szybko bełkocze, że mam wyraźne trudności w zrozumieniu.

Z cyklu - cytaty sławnych ludzi: "No i co" - Włosiu :D

53 minuty temu, Analconda napisał:

i na tym koniec.

Przeczytaj co znalazłem w informacjach o jego kanale.

Ale nie schodzę z jutuba. Wystarczy wpisać "włosimierz fejmuchowski" by mnie znaleźć.

" I tego... bo... no, bo Marek to chuj, i tego no.... I kupiłem sobie faję, bogactwo... no... Marek to chuj.... ale brodę zapuściłem, no i jak już mówiłem Marek to chuj... Noo..." :D

Dojrzała narracja, nie ma co :D

Myślę, że mogliby nieźle namieszać na polskiej scenie, nie tylko politycznej. mają bardzo podobną składnię  :D

Edited by Spartan

@Patton "Wyłapałem jedno ostrzeżenie, bo oszust M.K. zgłasza mi wszystko jak leci. Zamykam ten kanał. A raczej zawieszam jego funkcjonowanie, i daje wszystkie filmy na prywatny, (...)"

Ale jak wpisze to nic nie ma. Albo dopiero założy kanał albo napisał to by wyjść "z klasą".
Pewnie tera się uspokoi i będzie nagrywał dla skuhwysynów (tak nazywa swoich widzów) jakieś gówno.
No bo po co by ukrywał te filmy z bluzgami skoro miałby bluzgać na innym kanale?

Edited by Analconda

@Ancalagon Widocznie to nie była prawdziwa miłość. 

Zaiste jak go musi wstyd ogarniać skoro w czarną noc ma na gębie przeciwsłoneczne okulary.

To sporo rzeczy wyjaśnia. Moja diagnoza tak na szybko.

Urynipedes i Ten Który Nie Wymawia Przeklętego R, wiedzą (mimo zapewniania że w to nie wierzą, taka taktyka) że zbliżają się procesy sądowe, gdzie fakt że przyjaźnili się z Panem Adrianem bardzo niekorzystnie wpłynie na wyrok. Przypomnę że Pan Adrian groził publicznie gwałtem mojej mamie i prawie półtora roku ją lżył w najohydniejszy sposób, groził pobiciem, zniszczeniem interesu przez ataki hakerskie (ataki DDOS nastąpiły) i wieloma przestępstwami - ale to wszystko bladnie przy filmie, gdzie rechotał podczas sceny gdy mała dziewczynka się onanizowała. 

Nawet Urynipedes i Ten Który... zdają sobie sprawę, że każdy sędzia który zobaczy lżenie mojej mamy i mojej przyjaciółki oraz rechot z pedofilskiej sceny (bo tym ona była, film został chyba wycofany w ogóle, ludzie wymiotowali na tym filmie), zorientuje się natychmiast że Kanistrowo to nie grupka różańcowa. Zwłaszcza że paczka była w komplecie gdy Pan Sławomir publicznie i z zamiarem rozgłoszenia tego komu się da, pomawiał mnie o bycie męską prostytutką, za co będę żądał przeprosin w ogólnopolskich mediach.

I teraz jest problem. Pan Adrian nawet ich napełnia wstrętem i obrzydzeniem, ale jest POTRZEBNY - ponieważ zaryzykował więzieniem, był jakby "taranem" który siłowo, brutalnie rozbijał moje życie publicznie mnie lżąc. Liczyli że ich działania zakulisowe (donosy, świństwa, oczernianie, filmy o mnie), plus otwarta nienawiść i lżenie oraz działania Pana Pawła G. które doprowadziły go do kryminału, doprowadzą do mojego załamania psychicznego i wypływającego z tego zachowania.

Miałem odejść z internetu, albo coś powiedzieć/zrobić - o co by mnie NATYCHMIAST oskarżyli, a z wyrokiem byłbym już praktycznie skończony.

Nikt z nich nie odważył się publicznie lżyć mojej mamy itd. To robił Pan Adrian, taką miał rolę i na nią się zgodził, bo nikt inny by jej nie przyjął.

Pan Adrian zdaje sobie sprawę, że zrobił coś, czego nikt z klepiących go po plecach i namawiających do przestępstwa ludzi nie zrobił. Zdaje sobie sprawę, że go wykorzystali. Ale tak potrzebował klepania po plecach i przyjaciół, że się zgodził - ale oczekiwał za to SPECJALNEGO traktowania.

Tymczasem został namówiony na zlikwidowanie bloga, gdzie lżył moją mamę i tatę blisko półtora roku. Dlaczego? Bo to niszczy wizerunek jego "kolegów" i doprowadzi do przegrania spraw w sądzie. Namówili go też by mnie nie lżył publicznie, a Pan Adrian z trudem to zrobił, oczywiście mnie oskarżając o usunięcie bloga, którego sam usunął. Jednocześnie doświadczył lekceważenia, może nawet pogardy od kolegów i się zbuntował.

"Murzyn" zrobił swoje, "Murzyn" może odejść. 

Może być też tak, że Urynipedes odżałował w końcu stówkę i poszedł do mecenasa, gdzie wprost mu powiedziano, że Pan Adrian na 80% nie dostanie zawiasów, tylko dostanie bezwzględne więzienie. Dlatego zaczęli go delikatnie odsuwać, nie dawać tyle atencji co wcześniej - bo i po co? Miał mnie zniszczyć psychicznie, sprowokować do złamania prawa, nie udało się. 

Nie tylko obecność Pana Adriana śmierdzi byłym kolegom, ale i wścieka jego nieudaczność. Nie wywiązał się z zadania.

1. Nie doprowadził mnie do załamania i nie sprowokował do przemocy.

2. Skojarzył grupę z Kanistra z oszołomami i wręcz przestępcami, zwłaszcza że jeden z nich usłyszy w poniedziałek wyrok.

Czyli jak zwykle - odniósł porażkę i narobił smrodu, problemów. Byłoby mi go żal, gdyby nie to co zrobił wielu ludziom swoimi kłamstwami i oczernianiem.

• Like 5

16 minut temu, Analconda napisał:

Ale jak wpisze to nic nie ma.

Albo chodziło mu o powrót na stary kanał.

• Sad 1

Napisałem jajcarsko ale tu nie ma żartów... Koleś z filmu ewidentnie ma posrane gacie mimo, że za wszelką cenę stara się tego nie pokazać.

Ale to widać...

Gościu przyznaje się do błędów ale w strasznie nieudolny sposób. Ukazuje swoje czyny za bohaterskie podczas gdy są lamerskie i gangsterskie. Związki z innymi hejterami ukazuje jako zło konieczne. Taka tania próba wycofania się tylnymi drzwiami z tonącego okrętu.

Na zasadzie... 'przyznaję się ale mnie nie bijcie'. 'Nie to, że będę grzeczny ale będę hejtował kogoś innego. No dajcie mi już spokój'.

• Like 1

26 minut temu, Marek Kotoński napisał:

Może być też tak, że Urynipedes odżałował w końcu stówkę

Aż dziwne, że nie nabluzgał na mecenasa od kurew bez honoru, które chcą jego pieniędzy 😆

Godzinę temu, Cortazar napisał:

Gościu przyznaje się do błędów ale w strasznie nieudolny sposób. Ukazuje swoje czyny za bohaterskie podczas gdy są lamerskie i gangsterskie. Związki z innymi hejterami ukazuje jako zło konieczne. Taka tania próba wycofania się tylnymi drzwiami z tonącego okrętu.

Na zasadzie... 'przyznaję się ale mnie nie bijcie'. 'Nie to, że będę grzeczny ale będę hejtował kogoś innego. No dajcie mi już spokój'.

Bardzo w to wątpię, ale jeśli tak faktycznie jest że szczur ucieka z tonącego okrętu, to nie ma żadnego znaczenia co powie i co zrobi.

Popełnił tyle przestępstw i świństw, że będzie wielkim sukcesem jeśli się skończy tylko na zawiasach, ale wtedy złożymy apelację. Jeśli ktoś po takich akcjach nie odsiedzi chociaż pół roku, to znaczy że te państwo jest z dykty. 

Mamy zapisane wszystko co zrobił, cały blog i wiele innych, ciekawych dowodów do sądu. Żadne kasowanie nic mu nie da. Niech w więzieniu lży matki innym skazańcom, skoro tak lubi ten "sport".

56 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Aż dziwne, że nie nabluzgał na mecenasa od kurew bez honoru, które chcą jego pieniędzy 😆

On bluzga tylko z daleka i po sprawdzeniu że nie dostanie w twarz, bo lży np. kobietę. Twarzą w twarz taki mocny nie jest, a na pewno nie do adwokata. Zresztą jak "mądrze" inwestuje kasę widać po tym, jak dał Panu Dominikowi 300 PLN na proces ze mną, a pozwu nadal nie dostałem... 😆

• Haha 1

Godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

gdzie fakt że przyjaźnili się z Panem Adrianem bardzo niekorzystnie wpłynie na wyrok

Raczej trochę za późno na izolowanie się, ponadto chłopaki z kanistrowa nie zrobiliby tego Panu Adrianowi? przecież mają zdolność honorową 😆  

ale oczekiwał za to SPECJALNEGO traktowania.

On całe życie wymagał takiego traktowania :)  

Może być też tak, że Urynipedes odżałował w końcu stówkę i poszedł do mecenasa

Wrocław to raczej 150 PLN, co czyni twoją teorię całkowicie nieprawdopodobną, ponieważ Urynipedes miałby za te pieniądze siedem kebabów XXL. Poza tym sam znany jest z niezwykle skutecznych akcji:

#sekulawysylapisma

#jestemdziennikarzemsledczym

• Haha 1

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

Poza tym sam znany jest z niezwykle skutecznych akcji:

#sekulawysylapisma

#jestemdziennikarzem

Tu z wątpliwościami co do skuteczności Urynipedesa bym poczekał do poniedziałku, wtorku - ponoć jest w kontakcie z rodzicami Pawła G. i mamy się mocno zdziwić, wręcz być w szoku, co wielokrotnie z Panem Kanistrem pisali uśmiechając się znacząco. Czyli Pan Paweł G. zostanie uniewinniony.

Poczekajmy więc z ocenami Wielkiego Człowieka 😆

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Urynipedes miałby za te pieniądze siedem kebabów XXL.

Aż siedem? Kuuurła, to czeba było hejkerem zostać i rozsyłać wici po sądach i ministerstwach 😆

Spaniałe kebsy boże, ogółem, jak to się mówi, debesta aż siurek staje tu ten.

Zapowiada się emocjonujący poniedziałek,

Związki z innymi hejterami ukazuje jako zło konieczne.

Tak jak Stalin pakt Ribentrop-Mołotow po napaści Trzeciej Rzeszy na ZSRR.

Ukazuje swoje czyny za bohaterskie podczas gdy są lamerskie i gangsterskie.

Może to źle zabrzmi, ale wydaje mi sie że w porównaniu do metod włochacza i kanistra, to chyba nawet gangsterzy mają mniej podłe metody działania.

Taka tania próba wycofania się tylnymi drzwiami z tonącego okrętu.

Tylko nawet nie zauważył że sam zrobił dziurę w swojej szalupie.

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

zniszczeniem interesu przez ataki hakerskie (ataki DDOS nastąpiły)

Mnie ciekawi jedno, tzn u kogo zamawiał te ataki DDOS, i skąd miał na to pieniądze?

11 minut temu, Marek Kotoński napisał:

widać po tym, jak dał Panu Dominikowi 300 PLN na proces ze mną, a pozwu nadal nie dostałem... 😆

Jakoś odnoszę wrażenie że Dominik mówił o tym pozwie na pokaz, a kasę zostawi dla siebie. Ewentualnie zebrał kasę, ale podczas konsultacji dowiedział się że nie ma szans, więc teraz wie że nie może się do tego przyznać i oddać kasy.

Edited by Patton

8 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Tu z wątpliwościami co do skuteczności Urynipedesa bym poczekał do poniedziałku

Wątpisz w skuteczność pana #jestemdziennikarzemsledczym ?   Jak możesz przecież on ma legitymację dziennikarską, przecież ją nawet raz pokazał u jakiegoś pumy, tyle że zamazaną i en biedak, który publicznie zareklamował go jako dziennikarza nie zna ustawy o prawie prasowym i nie wie kiedy ktoś jest dziennikarzem i działa jako dziennikarz, a kiedy nie 😆  

8 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

ponoć jest w kontakcie z rodzicami Pawła G

Sugerujesz że Urynipedes nawciskał nieszczęśliwym ludziom kitu o tym, że #jestemdziennikarzemsledczym ?

8 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Aż siedem? Kuuurła

Dla normalnego człowieka siedem kebsów XXL to żarcie na tydzień, dla Urynipedesa jedno popołudnie 😆 

• Haha 2