Skocz do zawartości

Kobiety na naszym forum


Yolo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwijając moją poprzednią myśl, wyobraźmy sobie sytuację:

 

Impreza integracyjna w dużej firmie, zorganizowana na dużej sali. Zdecydowana większość to faceci, porozsiewana po sali w małych grupkach. Jedni dyskutują o samochodach, drudzy o polityce, trzeci próbują rozwiązać teorię strun. Są obecni "wyżsi" przedstawiciele szczebla menedżerskiego, jest prezes firmy, ale są też szeregowi pracownicy. Są też i kobiety - również zorganizowane w małym kółeczku, próbujące zrozumieć te wszystkie tematy obecne na "męskiej" wokandzie. I od czasu do czasu, jedna z tych kobiet "wyrwie" się z tego małego kółka różańcowego i "podbije" do którejś z grup, ożywiając dyskusję :)

 

Ktoś porównał całą tą walkę damsko-męską do polowania i mówią, że zwierzyna, która podchodzi myśliwemu pod broń, to zwierzyna schorowana, prosząca o akt łaski. Mówią, że to myśliwy goni za zwierzyną a nie odwrotnie.

 

Schodząc na ziemie, zdecydowana większość facetów marzy wręcz o tym, żeby to kobiety inicjowały "rozmowy na poziomie", żeby to kobiety inicjowały seks i tak dalej. Ja osobiście jestem pełen uznania dla naszych Pań w naszym małym kółku różańcowym, bo wykazują się nie lada odwagą, inicjując rozmowy w przeważająco męskim gronie,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdej społeczności i zbiorze osób, znajdą się tutaj kobiety tzw. normalne, jak i upośledzone w jakimś stopniu. Nie będę rzucał nickami, ale czytając niektóre tematy, sami wyciągniecie wnioski. 

Na poziomie podświadomym gadzi mózg u wszystkich działa podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.