Skocz do zawartości

Dyskretny dyktafon.


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodu pewnej sytuacji szukam małego, niezbyt drogiego, i nie wzbudzającego swoim wyglądem podejrzeń dyktafonu. No i dobrze by było żeby nagrywał chociaż te 4-8 godzin, no i najlepiej żeby był dostępny na allegro, ewentualnie w jakimś innym w miarę dobrym sklepie z możliwością płatności przy odbiorze. Także może ktoś poleci jakiś model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na sprzęcie, ale kupiłem na studiach dyktafon w długopisie i polecam. Kupiłem też z kamerką, ale nie nauczyłem się do dzisiaj obsługiwać tej kamerki tak, żeby nagrać to co chcę nagrać. Na allegro można od 25zł. dostać dyktafon, poniżej jakiś droższy (12h nagrywania). Nikt nigdy nie ogarnął, że to nie jest zwykły długopis.

https://allegro.pl/oferta/dlugopis-dyktafon-cyfrowy-podsluch-8gb-12h-192kbps-7612879728?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=MmExNzNmY2EtNmVmZS00MWQzLThmNmMtNDlmODM3Y2YzOGI0AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cb19c88f-ac0a-4650-a852-e0ddd5000e09

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.