Skocz do zawartości

Co Was wkurza/ irytuje podczas seksu w partnerze/partnerce?


deomi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jak chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy... Jeszcze już do domu pojechałem...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 12
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dawno nie bylo tematu ze stajni @deomi :)

 

Sluchaj panno tulipanno, napisz lepiej co ciebie denerwuje u twojego nowego chopaka a nie owijasz w bawelne. :)

 

Jak go nie chcesz wkurzac to skup sie na tym co robisz a nie gadaj o innych nieistotnych rzeczach. Wczuj sie w to co robisz i wloz w to cala siebie.

 

 

Edytowane przez TheFlorator
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośna partnerka, gdzie w okolicy jest dużo ludzi. Zawsze to rozprasza, że ktoś zacznie dobijać się do drzwi i mnie rozproszy na resztę spędzania miłych chwil razem.

 

Nie ogarniam, jak cicha i szara myszka, typowa introwertyczka, która na co dzień stara się znikać w tłumie, potrafi wydawać tak głośne odgłosy.

Kobiety. ?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Messer napisał:

Głośna partnerka, gdzie w okolicy jest dużo ludzi. Zawsze to rozprasza, że ktoś zacznie dobijać się do drzwi i mnie rozproszy na resztę spędzania miłych chwil razem.

 

Nie ogarniam, jak cicha i szara myszka, typowa introwertyczka, która na co dzień stara się znikać w tłumie, potrafi wydawać tak głośne odgłosy.

Kobiety. ?

A jak że jak? Normalny stary mechanizm. Każda kobieta chce aby wszystkie inne sąsiadki, koleżanki wiedziały że ma sex i że jest super. W ten sposób oznajmia wszem i wobec że ten tu oto ujeżdżany facet został złowiony i zaklepany.  I by wzbudzić u innych kobiet zazdrość. Ile to razy kobieta wychodząc z pokoju hotelowego / namiotu na wyjeździe poprawia ostentacyjnie fryzure czy obciąga garderobę tak aby inne samica widziały i je szlag trafiał. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ignac napisał:

A jak że jak? Normalny stary mechanizm. Każda kobieta chce aby wszystkie inne sąsiadki, koleżanki wiedziały że ma sex i że jest super. W ten sposób oznajmia wszem i wobec że ten tu oto ujeżdżany facet został złowiony i zaklepany.  I by wzbudzić u innych kobiet zazdrość. Ile to razy kobieta wychodząc z pokoju hotelowego / namiotu na wyjeździe poprawia ostentacyjnie fryzure czy obciąga garderobę tak aby inne samica widziały i je szlag trafiał. 

Jest z czego dumna, Mądry człowiek nie będzie obnosił się z swoim szczęściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

No właśnie mam nowego chłopca

Po której randce dałaś mu zakisić, miałaś orgazm? A może dopiero chcesz mu dać, ale boisz się, że się chłopak wkurzy/zirytuje?

 

Aaaa, czyli mu jeszcze nie dałaś i liczysz na krzykliwy orgazm. No to dajesz dajesz babe...

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

Kuwaaa stresuje się i muszę to z Wami obgadać :DD 

Piszcie na temat, chłopaczki ?

Słuchaj (albo czytaj), jak masz 170 cm wzrostu, jesteś szczupła, masz fajną sterczacą pupkę, fajne szersze bioderka (90cm), małe cycuszki, buźkę jak lizaczek, to zamiast obgadywać możemy przeczwiczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PUNK napisał:

Słuchaj (albo czytaj), jak masz 170 cm wzrostu, jesteś szczupła, masz fajną sterczacą pupkę, fajne szersze bioderka (90cm), małe cycuszki, buźkę jak lizaczek, to zamiast obgadywać możemy przeczwiczyć...

Podać wazelinę czy śliniak?

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak seksu :D

Kolejne (któreś z kolei) zbliżenie jest mechanicznym ruchaniem - wtedy wqrw mega. 

 

Mojego pewnie wqrwia to, że mam duże libido. :D

 

X-letnim związku, to chyba częściej trzeba ustalać przebieg seksu przed + bawić się w małe gierki emocjonalne w życiu codziennym (obie strony), bo inaczej seks jest tragedią albo zanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.