Skocz do zawartości

To wam się możę spodobać. Dyskusja na garsonierze.


Rekomendowane odpowiedzi

Temat: INCEL, czy to realni ludzie?

Wątek dostępny tylko dla zalogowanych, dlatego wklejam tutaj.

 

Pani:

"Apropo rozeznania w temaci inceli to proponuje zapoznac sie z forum braciasamcy.pl, ja wchodze tam od ponad roku, to taka grzeszna przyjemnosc jak Pudelek czy ser plesniowy
W skrocie zlot uzaleznionych od masturbacji panow, ze srednia pensja 2.300, rozpaczajacych nad materializmem wspolczesnych kobiet. Dla nich kobieta ma miec mala przeszlosc seksualna ale jednoczesnie oferowac seks analny, polyki itd... sprzatac, gotowac i oczywiscie dokladac sie do budzetu fifty fifty
Popularne sa tematy, w ktorych samcza brac dywaguje nad tym czy kupic lasce kawe za 10zl na pierwszej randce (bo to przeciez obca kobieta).
Ogolnie panowie odkrywaja ogien na nowo, czyli fakty znane od wiekow, jak to, ze kobieta potrzebuje stabilizacji i ze 30stki maja parcie na dziecko...
Proponuje wejsc zeby przekonac sie co w obecnych czasach reprezentuje soba olbrzymia czesc meskiego grona"

 

--------------------------------------------------

Reply:

"Jestem na tym forum o ktorym piszesz [...].

Nawet z twojego posta aż promienieje jak zorza poranna ta niewątpliwa wyższość kobiety której tylko idioci nie rozumieją.

 

A ja chlopakow uczę wątpić, widzieć że tak nie jest, że nie są gorsi a wielokrotnie lepsi od tych "dziuni" co ich wodzą za nos.

Żeby zaczeli byc skurwysynami co dymają panienki i traktują je tak jak dziewczyny traktują chłopaków czyli praktycznie jak śmieci.

Fair enough, nie?"

 

------------------------------------------------------

Jakiś gość:

"Incel oznacza jedynie mimowolny celibat"

 

-----------------------------------------------------

Reply:

"Wrong!

Incel to INvoluntary CELibat.

Nie mimowolny.

Taki celibat ktorego sie nie chce."

 

-----------------------------------------------------

 

Koniec bajki.

 

 

  • Like 5
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zła wola i chęć zaszkodzenia, jak można z prawie PÓŁ MILIONA postów wybrać kilka, gdzie pisze się o kawie za 10 złotych?

 

A gdzie inne tematy? Pomoc w nieszczęściu, rozwodzie, odebraniu dziecka? Wsparcie psychiczne gdy komuś potknęła się noga?

 

O tym nie napiszą, tylko o bzdurach które ktoś - może i nawet hejterzy dla takiego właśnie efektu - napisali.

  • Like 12
  • Dzięki 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak zwykle kobiety będą pluć jadem :)

To ten sam mechanizm, który działa przy odrzuceniu zalotów Pań w stosunku do siebie.

 

Ciekaw jestem skąd Pani ma wiedzę, że średnia pensja osób tutaj to 2.300 :D

I jak zwykle oburzenie w temacie pieniędzy, bo przecież faceci od tego są, żeby jej wszystko fundować, by potem ona sobie mogła pisać o tym i się śmiać z koleżankami z frajerów.

Jak mnie śmieszy te oburzenie się kobiet w temacie kasy ale wystarczy zwykła matematyka.

 

Facet nie ma kobiety, chce się umawiać, więc załóżmy na potrzebę tej opowieści, że zarabia te kosmiczne 2.300 ;)

Chłopak musi pracować, żeby tą kasę skądś mieć, więc załóżmy, że w Polsce na te 2.300 harować trzeba od pon do soboty.

Więc czas na poznanie pani się gwałtownie kurczy, załóżmy więc, że chłopak idzie na ilość i zakłada konto na jakichś portalach randkowych.

 

Jest na portalach, już pomijając temat roszczeniowości księżniczek i innych wybryków natury tam będących umawia się średnio z 5 tygodniowo.

(Wiem, zawyżam). Niektóre panie są z tego miasta co on, do niektórych musi dojechać.

Liczymy 5 pań tygodniowo, każda na kawę więc minimum 50zł na tydzień x 4 tyg w miesiącu  i mamy 200zł na samą kawę.

(Nie liczę innych zachcianek jak ciasta itd, które większość facetów stawia!)

 

Załóżmy, że z tych pięciu pań 3 znajdują się poza miastem w odległości do 50km, należy zatankować auto by przybyć.

Na szczęście facet ma mało palącą Skodę i 50zł mu starczy, 3x 50 =150 tygodniowo x 4 tygodnie = 600zł

600zł + 200zł = 800zł

2300 - 800 = 1500zł zostaje :)

 

Nawet tyle może kosztować poszukiwanie swojej księżniczki :)

Dlatego droga damo, śmiejąca się z owej pensji i z niskich zarobków statystycznego Polaka, ciekaw jestem ile Ty zarabiasz?

Ah, bo łatwo jest iść na studia i do 30ki mieć je opłacane z pensji rodziców a samej hulać, nie? To takie nowoczesne.

 

* Najbardziej dramatyczne w tym wszystkim jest to, że ta kobieta albo nie umie czytać ze zrozumieniem i jest po prostu zbyt głupia, by przyjąć pisane tak prostym językiem treści albo zwyczajnie manipuluje i to w sposób mający mocno poprzeć jej tezę, gdyż wszystkich pozytywów nie zauważa, natomiast pisze o forum tak, jakby tu działy się same negatywne rzeczy. Niesamowite.

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten wątek i ta Pani para się najstarszym zawodem świata, więc proponuję się zanadto nie wzburzać jej opinią. Istnieje duże prawdopodobienstwo, że przez swoją pracę ma bardzo ograniczone pojęcie o otaczającym ją świecie, a jej opinia opiera się na rozmowach z większością klienteli jej przybytku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując już od samego zawodu ów Autorki i większości zalogowanych na "forum", z którego pisze, ale jedna myśl mi się nasuwa :D

 

Mianowicie - kobitki zebrane na forum gdzie jest ich prawdopodobnie (jakoś nie mam odwagi się tam zalogować, żeby sprawdzić :D) przeważająca ilość, prują gębę do facetów, którzy zebrani są w swoim własnym, męskim gronie :D Czyli "nasze", babskie forum jest cacy, a forum facetów to stadnina inceli :D Mocno feministyczna narracja, która bardziej wygląda na to, że Panie, parające się najstarszym zawodem świata, szukają klientów nawet w internetach :D

 

Trochę desperacją podjeżdża, ale co ja tam wiem, w końcu jestem incelem :)

Edytowane przez Spartan
literówka
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam często szfagry opisują "jak było" i często sami tłumaczą Divę, może miala zły dzień, byłem późno itd beka z typów. Lecz dziś będę takim typem, moze autorka miała zły dzień...

 

Wchodzi na bs.pl aby sie dowarościować i widzi to co chce widzeć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Spartan napisał:

Abstrahując już od samego zawodu ów Autorki i większości zalogowanych na "forum", z którego pisze, ale jedna myśl mi się nasuwa :D

 

Mianowicie - kobitki zebrane na forum gdzie jest ich prawdopodobnie (jakoś nie mam odwagi się tam zalogować, żeby sprawdzić :D) przeważająca ilość, prują gębę do facetów, którzy zebrani są w swoim własnym, męskim gronie :D Czyli "nasze", babskie forum jest cacy, a forum facetów to stadnina inceli :D Mocno feministyczna narracja, która bardziej wygląda na to, że Panie, parające się najstarszym zawodem świata, szukają klientów nawet w internetach :D

 

Trochę desperacją podjeżdża, ale co ja tam wiem, w końcu jestem incelem :)

Garsoniera to forum dla ludzi, którzy przychodzą do prostytutek i pokrewnych, zatem założenie, że jest tam większość kobiet jest w/g mnie błędne. Owszem są i same zainteresowane, ale więcej jest klientów. 

 

+ oczywiście, że szukają klientów w internecie, klienci także szukają ich przez internet. Tak jak pobliski sklep z artykułami budowlanymi znajdziesz w necie, tak samo i to.

 

Ogólnie polecam się zarejestrować i poczytać, choćby dla wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Quo Vadis? napisał:

bo łatwo jest iść na studia i do 30ki mieć je opłacane z pensji rodziców a samej hulać, nie? To takie nowoczesne.

Mowa o garsonierze, tam kobiety łączą hulanie z zarabianiem, więc (mam nadzieję) dla rodziców obciążeniem nie są.

15 minut temu, Spartan napisał:

Mocno feministyczna narracja, która bardziej wygląda na to, że Panie, parające się najstarszym zawodem świata, szukają klientów nawet w internetach

"Tam są same incele" - po trzecim kliencie tego dnia...

Więc nie jestem taka zła, dając dupy za pieniądze. To nawet powód do dumy, tam na BS są same incele, nie mają seksu. Jestem od nich lepsza, bo mam dużo seksu. Więc nie robię źle, prawda? Oni są ci źli, nie ja...

Jestem normalną kobietą, mam potrzeby.

Kiedyś znajdę tego jedynego księcia z bajki, któremu pozwolę zostać moim mężem... jak sobie zasłuży. Przecież nie jestem zła, tak jak ci incele?

 

Czego więc oczekujemy, że Panie z garso będą o nas mówić - oni tam na BS doskonale rozumieją jakie jesteśmy?

Że prostytutka publicznie przyzna, że się nie nadaje na żonę?

 

PS: Moim osobistym zdaniem, akurat prostytutki mają kilka plusów przy ONS/LTR. Znają się na seksie, nic ich nie zdziwi, i nie mają złudzeń że inny samiec będzie lepszy. Ale taki związek potrafi zryć psychikę mężczyzny jak jasna cholera...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ta kobieta komukolwiek w życiu postawiła kawę i miło spędziła czas. Można zauważyć, że każdy krytykuje kogoś, a tak naprawdę krytykuje siebie. 

 

Mnie braciak cioteczny oskarżał zawsze o kablowanie, a sam był pierdolonym kablem. Przenosił na mnie swoje najgorsze cechy, chujek :) Identycznie tutaj. Ona nas nazywa przegrywami, incelami, a rzeczywistość jest taka, że ona jest życiowym przegrywem bez perspektyw na normalny związek. To jest mega proste w analizie. 

 

Bardzo bym chciał, żeby tutaj była olbrzymia część męskiego grona. Większość mężczyzn to biali rycerze, którzy pocą się w chwili, kiedy trzeba odmówić czegokolwiek kobiecie. 

 

Płacić to mogę za przyjemności życiowe, ale nigdy za kobietę, bo to żadna przyjemność. Ale to się rozumie dopiero po długim czasie.

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie ma czegoś takiego jak zła reklama. Dzięki takim negatywnym postom zwiększa się znajomość naszego forum. Każdy kto ma trochę rozumu, sam wejdzie, poczyta forum i sprawdzi czy tylko jest o nie kupowaniu kawy za 10 PLN. A oczernianie, normalna rzecz, artyleria najgłośniej strzela gdy bombowce są nad celem. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JoeBlue napisał:

Popularne sa tematy, w ktorych samcza brac dywaguje nad tym czy kupic lasce kawe za 10zl na pierwszej randce (bo to przeciez obca kobieta).

 

 

2 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Załóżmy, że z tych pięciu pań 3 znajdują się poza miastem w odległości do 50km, należy zatankować auto by przybyć.

Na szczęście facet ma mało palącą Skodę i 50zł mu starczy, 3x 50 =150 tygodniowo x 4 tygodnie = 600zł

600zł + 200zł = 800zł

2300 - 800 = 1500zł zostaje :)

 

Odwracając sytuacje można się umawiać codziennie z innym, nawpierdalać się za darmo przez cały miesiąc. Bo jest się kobietą :)

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że kobiety nie piszą, że ktoś jej tej "kawki", nie chciał kupić, a do nas pretensje, że nawet takie tematy są zakładane, niby błache. Jak ktoś nie miał praktycznie żadnego doświadczenia z kobietami, to nawet takie pytanie o to kto płaci na randce, jak to powinno wyglądać itp, go trapi. Niech sobie wejdzie Pani na inne fora kobiet i zoabczy jakie "dyskusje" są czasami podejmowane, i na jakie tematy. Druga sprawa jak wyżej parę osób pisało, wyjęte z kontekstu zdanie, które ma opisywać całe forum, powodzenia dla tej kobiety, jak już jest tak ponad to, to nie powinna mieć czasu siedzieć na jakimkolwiek forum, a wraca jak bumerang i czyta, bo ją to widocznie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobry pan bóg podpowiedział @Marek Kotoński, żeby wydzielił rezerwat dla kobiet. 

I tak zrobił, a obserwując swe dzieło pokiwał głową i rzekł "dobrze mi wyszło to stworzenie".

 

...inaczej pływalibyśmy w strumieniu jadu i żółci.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że to z incelami jest częściowo prawdą.

Na pierwszy rzut oka to forum rzeczywiście  może się takie wydawać.

Wpada taki random user, widzi jakiś temat na topce. Często ten temat jest jakąś gównoburzą. Często w gównoburzy padają incelskie hasełka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Libertyn

Być może. Jedak jeśli ktokolwiek wyraża publicznie opinię (na jakikolwiek temat), uprzednio budując ją na podstawie "pierwszego rzutu oka" i gównoburzy to jest zwyczajnie ignorantem i nie należy z takim osobnikiem dyskutować ani przejmować się taką opinią.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.