Skocz do zawartości

To wam się możę spodobać. Dyskusja na garsonierze.


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, azagoth napisał:

@Libertyn

Być może. Jedak jeśli ktokolwiek wyraża publicznie opinię (na jakikolwiek temat), uprzednio budując ją na podstawie "pierwszego rzutu oka" i gównoburzy to jest zwyczajnie ignorantem i nie należy z takim osobnikiem dyskutować ani przejmować się taką opinią.

A zatem.można zatracić mowę bo to o czym mówisz stanowi regułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

Może jej problemem jest to, że postrzega forum jako "konkurencję", którą należy wyeliminować. Jeśli jej klientami są biali rycerze, którym żona nie daje to uświadamianie ich jest jej nie na rękę, dlatego postanowiła usunąć przeszkodę w sobie właściwy sposób.

 

Ale my sami tu nieraz dajemy skierowania do div, więc to trochę głupie. Biały rycerz divą zbroi kalać nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JoeBlue napisał:

Proponuje wejsc zeby przekonac sie co w obecnych czasach reprezentuje soba olbrzymia czesc meskiego grona"

Red Pill w oczy kole.

 

Również, jak tamta Pani, polecam wejść nasze Forum i korzystać z wiedzy, dyskutować, konfrontować i rewidować własne przekonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Libertyn said:

Ale my sami tu nieraz dajemy skierowania do div, więc to trochę głupie.

Co to ma do rzeczy. Jeśli postrzega nas jako zagrożenie to wystarczy. A powiedz mi, ile jest kobiet, które nas tak nie postrzegają? Przecież to (takie/tego typu) forum odkrywa ich najbardziej dochodowe tajemnice. Nic dziwnego, że są anty.

8 minutes ago, Libertyn said:

Biały rycerz divą zbroi kalać nie będzie.

Taki, któremu żona nie daje? A gdzie ma iść?
Nie znam jej klientów, ale opcje są dwie a w zasadzie jedna - jest to dla niej jako prostytutki czy też jako kobiety zagrożenie. Jak one inaczej zdobędzie księcia? No przecież nie uczciwą pracą. I nie mów, że przecież pracuje bo ton jej wypowiedzi jest delikatnie mówiąc nieuczciwy, więc i zamiary za nim stojące też.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale czemu się dziwicie tej i innym podobnych poglądów kobietom?

 

Przecież tutaj pokazujemy, że nie należy stawiać cipek na piedestale, że należy się szanować w relacjach z kobietami (i nie tylko), nie przepisywać na nie swojego majątku, stawiać im granice i mieć wobec nich wymagania. A przecież one zasługują na uchylenie nieba za to tylko, że są kobietami i że pozwoliły na siebie spojrzeć! Zamiast tego banda internetowych inceli miesza dobrym chłopakom w głowach i później zamiast bardziej się starać o względy królewny, stawiają swoje potrzeby na pierwszym miejscu.

 

Naprawdę dziwi kogoś tutaj, że kobiety tak atakują bs.pl za uderzanie w ich interesy? Ja też bym się na ich miejscu wkurzył, gdybym zamiast nowego futra czy też auta, dostał(a) od faceta obojętność na własne zagrywki... ? 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Incele to ci, którzy z powodów biologicznych czy/i materialnych nie mają szans na związek i kopulację, PLUS (to ważna cecha konstytutywna, pomijana przez manipulantów) wierzący, że to pozbawia ich szczęścia etc, co powoduje dużą frustrację i pomysły typu seks im się należy "socjalnie" itp. To prawda, że niektórzy nie mają jakichkolwiek niemal szans na relację z kobietą jakąkolwiek, ale to nieprawda, że mijają się w ten sposób ze szczęściem.   
Na garsonierze są też ciekawe tematy i bardzo red pillowe wątki np. o wysokich kosztach seksu małżeńskiego czy brzydki chłopak w końcu postanawia się poseksić i szwagry go wspierają zrozumieniem. 

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Garsoniera..wspominam z łezką w oku, kiedyś miałem tam konto, ale mi chyba skasowali. Podobało mi się, że użytkownicy robili rzetelne recenzje div, więc jak któraś robiła lewiznę to od razu była na cenzurowanym.

Było też sporo tam życiowych tematów :)

Wypowiedź tej pani z tematu żenująca. Zresztą niech tak nie marudzi bo jak wszyscy mężczyźni mieli by seks z kobietą, którą chcą to jej biznes by upadł. Więc dzięki incelom ma co żreć ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kespert napisał:

Kiedyś znajdę tego jedynego księcia z bajki, któremu pozwolę zostać moim mężem... jak sobie zasłuży.

;DDDDDDDDDDDD

Mnie osobiście już nudzą to całe pretensjonalne pierdolenie kobiet, dziś po latach mam tylko jedną odpowiedź dla takich bab - spierdalaj na szczaFF!

A co do głównego tematu to uważam, że zgodnie z zasadami PR nie ważne co o Nas (Forumie) mówią, najważniejsze, że mówią - dzięki temu może ktoś odwiedzi Forum i dowie się czegoś mądrego, czegoś co pomoże mu w życiu żeby go całkiem nie zjebać!

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.