Skocz do zawartości

Co Was odrzuca w wyglądzie Pań? Fotki po retuszu


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do randkujących i tych nie, co Was odrzuca w kobietach? Ja zauważyłem u siebie, że nie potrafię zaakceptować trądzikowej cery czy takiej po przebytym trądziku, no za nic w świecie. Wygląda jakby była poparzona i mi to bardzo przeszkadza. Cera jest jedną z rzeczy, które obok wagi są dobrze ukrywane przez Panie, może dopiero spotkanie na basenie odsłania prawdę....

 

Jakie są Wasze "typy" i tzw. no go?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd się nie liczy... 

 

Tłuste włosy a jak jeszcze są maskowane w postaci kucyka takiego zwiniętego jak dywan u rumuna na targu to krew mnie zalewa. Nigdy spotkania nie planuje się 10 min przed a wygląda jak by tak było!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmierna ilość tatuażów, widzieliście kiedy , żeby ktoś dawał swoje ferrari pomalować w falbanki wzorki , rysunki ? wiedząc, ze kobieta zmienną jest, za kilka lat może jej to się znudzić. Po za tym jak patrze na tatuaże dziewczyn, większość ma takie same, więc po co robić taki sam tatuaż, jak mają wszyscy ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie jeszcze: skrzeczący lub piszczący głos lub śmiech. Trochę to głupie, że takie rzeczy decydują o drugiej randce, ale to niezależne ode mnie.

 

@WoLe

Masz na myśli taką zaczeskę grzywki do tyłu i upinanie tego spinkami? Od razu widać, że lasce się nie chciało głowy umyć czy coś xd skoro na tym etapie takie akcje to mamy gwarancję zapierdzianego dresu po pół roku związku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyglądzie:

 

1 Nadmiar solarium.

 

2 Usta na glonojada.

 

3 Nieudane tatuaże u młodych pań, wszystkie tatuaże u starszych pań.

 

4 Kolczyki w nosie, wargach, po kilka kolczyków w uchu. 

 

5 Zaniedbane pięty i łokcie.

 

6 Nadmierny makijaż/ spieprzony makijaż. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wszelkie oznaki femi-nazi : kolczyk w przegrodzie nosa, tunele, włosy w dziwnych kolorach typu sraczkowata zieleń, niechlujstwo w wyglądzie.

2. Brzydka cera, zgryz i zęby. Nie dbanie o zęby, paznokcie, stopy, łokcie, włosy.

3. Krzywe nogi, nogi typu parówki, lub o złych i dziwnych proporcjach.

4. Tandetne nadużywanie sztucznych upiększaczy - solarium, tipsy, botoks, silikon, głupie tatuaże.

5. Nadmierne owłosienie tam, gdzie nie trzeba, albo niechlujna fryzura intymna.

6. Nadwaga typu skinny-fat (pozornie chuda laska, która tak o siebie nie dba, że nawet w tej chudości jej wszystko się trzęsie jak galareta albo wisi)

7. Nadmierna nadwaga (nadmierna z zaniedbania, gdyż nawet laska lekko przy kości może być fajna, gdy ma ładne proporcje, twarz, np Christina Hendricks)

8. Niechlujny, niedostosowany do okoliczności strój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Still napisał:

Jak nie ma jedynki :)

 

Czyli tzw. dziewczyna bez zęba na przedzie?

"Czy myślałaś o tym co się może stać między nami dwojgiem
Tu stać się może coś nowego
Czy myślałaś o tym co się stać może między nami dwojgiem
Tu stać się może coś strasznego…"

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej:

- maska z podkładu

- wyraźnie obskubane, cienkie brwi

- przesadnie podkreślone brwi, "jakby walnięte grubym flamastrem"

- pomalowane bardzo krótkie lub obgryzione paznokcie (niepomalowane by mnie tak nie odstręczały)

- duża nadwaga

- duża niedowaga

 

Nic na co nie ma się wpływu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.