Skocz do zawartości

Co Was odrzuca w wyglądzie Pań? Fotki po retuszu


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.

 

Bardzo mi przeszkadza nadmiar makijażu, czasem to wygląd tak, że się chce wyjść od razu.

 

Nie cierpię też jak laski malują sobie brwi jak przejście dla pieszych, jakaś gruba kredka, a czasem wygląda wręcz jak marker.

 

Nie lubię tych glonojadów, fajnie niby wygląda to przy oralu, ale jednak wolę nie, bo jeszcze ładnie wykonane to, pasuje niektórym. Ale takie grube, napuchnięte usta, fe.

 

I jedna rzecz która bardzo mnie odpycha to owłosienie na rękach u kobiet, od razu mnie odrzuca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vand napisał:

Bardzo mi przeszkadza nadmiar makijażu, czasem to wygląd tak, że się chce wyjść od razu.

A wyobraź sobie, że musisz zadzwonić z telefonu z biurka lampucery, z którą pracujesz, a ten telefon cały ujebany w kremach i mazidłach?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuaże i kolczyki w różnych dziwnych miejscach poza uszami.

Wściekłofeministyczne fryzury jak po przebytej chemioterapii i kolory włosów.

Palenie papierosów i nadużywanie alko.

Tipsy, szpachla, sztuczne rzęsy i spalone farbą włosy.

Brak dbania o higienę osobistą (jejku, jak to często ostatnio się zdarza!)

Życie od imprezy do imprezy i częste wypady do klubów.

Emocjonalny chłód i niechęć okazywana bez powodu - noż skoro się spotkaliśmy to powiedz mi wprost, że nie jestem w twoim typie (a w ogóle po co się w takim razie ze mną umawiałaś kretynko), a nie rób z siebie naburmuszonej znudzonej księżniczki.

Plotkowanie i obgadywanie psiapsiół i eksiów.

Nadwaga i zakładanie do niej obcisłych strojów przez co pani wygląda jak szyneczka przygotowana do włożenia w wędzarnię.

 

Tak, jestem wstrętnym wrednym mizoginistycznym prawiczym incelem, który nigdy nie miał i nie będzie mieć kobiety z powodu bezczelności/nieśmiałości/charakteru/niedojrzałości/tchórzliwości/zbytniej śmiałości* (*niepotrzebne skreślić)

Edytowane przez Ben Zilbersztajn
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulgarność w zachowaniu (prymitywizm).

Brak kultury.

Zaniedbanie (ciało i ubiór).

Brak pierwiastka kobiecości a za mocno zaznaczony pierwiastek męski (Olu, pozdrawiam!)

Palenie fajek (tu zauważyłem zabawną korelację między paleniem fajek u kobiet a byciem niestabilną emocjonalnie, tendencją do spontanicznego puszczania się oraz byciem cool na pokaz).

 

A z rzeczy rzucających się w oczy.

Które od razu dają pomarańczową i czerwoną lampkę.

 

1. Kolorowe włosy a'la LGBT-QWERTY.

2. Masowe zakolczykowanie jak u rogacizny pod Ostrołęką.

3. Liczne, widoczne tatuaże jak u czarnych z GównoChatkowa.

 

Połączenie trzech w/w punktów daje combo.

Combo o nazwie "Jestem zdrowo jeb_ięta"

 

 

A tutaj ładna dziewczyna, która się sama oszpeciła

 

DaMlza4UMAE5SJg.jpg

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie odrzuca w wyglądzie:

- dziwne brwi (ala nike lub przerwane w połowie jak chiński adibas)

- zbyt głęboki dekolt

- brzydkie zęby

- rzadkie włosy

- zbyt grube i zbyt kościste

- wysokie nie strawie (wyższej ode mnie :P )

- włosy upięte w różne zjebane koki i inne, niektóre panie to potrafi oszpecić zamiast dodać uroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi nie pasuje w wyglądzie?

 

-Tatuaże (jakiś niewielki tatuaż jeszcze jest do przyjęcia),

-Malowane brwi, usta a'la glonojad,

-Wszelkiej maści kolczyki na ustach, nosie, dupie? (akceptuję tylko te w uszach),

-Mina srającego kota w puszczy "Ja jestę księżną, nie patrz na mnie leszczu, bez Lexusa to zapomnij o mnie phii...." (od kilku lat jest to już standard u naszych dziewcząt)

-Kolorowe włosy (różowe, niebieskie, a najgorsze - sraczkowato-rzygozielone) (Ciemno-czerwone są jeszcze przeze mnie akceptowalne)

-Niedopasowany ubiór

-Okulary przeciwsłoneczne na pół twarzy noszone w styczniu przy pochmurnym niebie.

-Spalone solary, ale również nie lubię dziewczyn z cerą białą i bladą jak ściany w PRL'owskim bloku. Lubię tylko dziewczyny z naturalną opalenizną.

-Nadmierny makijaż,

-Palenie fajek,

-Nadwaga (ale jak kobieta jest krągła i ma lekką nadwagę to jest w porządku).

-Niewydepilowane nogi i ręce.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Mgławica_Oriona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak zapachu perfum

2. Agresywne tatuaże 

3. Usta powiększone 

4. Rzęsy przesadnie doklejone

5. Te kreski nad oczami jakbym prowadził szkolenie i mazał markerem po tablicy

6. Odpryski lakieru na paznokciach, o odroście już nie wspomnę 

7. Wulgarność w zachowaniu

8. Błędy językowe 

9. Nieumyte włosy 

10. Podążanie za modą innych, nie dopasowując stylu do siebie.

11. Brak uprawiania sportu

12. Palenie papierosów, również elektronicznych

 

...no i nie ma nic gorszego niż spocona kobieta i ciepła wódka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

Mina srającego kota w puszczy "Ja jestę księżną, nie patrz na mnie leszczu,

Miałem raz taką sytuację w pobliskim mieście. Tzn wychodzę z parkingu, i idę w stronę przejścia dla pieszych, no i widzę z daleka że powoli idzie kobieta tak okolo 30, i pcha wózek z dzieckiem. A no i dogoniłem ją akurat jak stała odwrócona do mnie plecami przed tym przejściem, no i jak się zbliżałem, to nagle na chwilę się odwróciła z miną typu, jak ten ogr śmie iść w moją stronę, i jeszcze na mnie patrzeć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orybazy

Być może, a tak poza tym to zwykle mam to w d czy na mnie patrzą, ale czasem jak obok jakiejś przechodziłem, to zauważałem spojrzenie skierowane na mnie, czasem dłużej, a czasem krócej. Ale zawsze jak zauważały to że ja widzę, to przestawały się patrzeć, ale nie zwracałem przez tę chwilę uwagi na wyraz twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.