Skocz do zawartości

Co Was odrzuca w wyglądzie Pań? Fotki po retuszu


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Johny_B napisał:

Wszystko co Panowie wymienili, zgadzam się i łączę w bólu.

Jest coś jeszcze co wzbudza we mnie politowanie i odrzuca - fryzura na chłopca, najgorzej jak jeszcze pofarbowana na rudo. 

 

 

Bracie, nie wierzę, że takie krótkowłose rude nie spowodują u Ciebie szybszego bicia serca... large.jpgPics-Of-Beautiful-Short-Ginger-Hair-You-Short-red-hair-for-girls.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ben Zilbersztajn napisał:

Bracie, nie wierzę, że takie krótkowłose rude nie spowodują u Ciebie szybszego bicia serca...

Ta w białej bluzce petarda, nie zlaz bym ? Do krótkiej fryzury kobieta musi mieć odpowiednią twarz, większość wygląda kiepsko.A już zakazane mordy femi-nazi wyglądają w nich wręcz tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Warto odświeżyć temat wraz ze zmianą pogody i powrotem jesiennej mody.

 

Zauważyłem, że pojawiają się obrzydliwe pomarańczowe i zgniło zielone rajstopy, tragedia. Wracają stare dziadkowe prochowce, ale jak ma wyglądać prawdziwy facet to wiadomo i to jakby oczywiste xD

 

Szerokie ubrania pozwalają na schowanie kilogramów, chyba Panie sobie zaczęły podjadać przed zimą, buzie coraz okrąglejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z ostatnich odkryć.

Nie lubię kiedy od kobiety wali wódką i wymiocinami.

Nie wiem czemu, po prostu odkryłem w sobie taką reakcję.

No i jeszcze jak puszcza poręcz i się powoli zwala ze schodów.

Kiepsko to wygląda.

I jak sika na ulicy.

To ostatnie jestem w stanie zrozumieć,  w ramach przełamywania zahamowań staram się sikać w najróżniejszych miejscach. Ale tak o, na chodniczku, no nie wiem, może dzisiaj spróbuję.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.