Skocz do zawartości

Chcę być wolną kobietą.... :P


Rekomendowane odpowiedzi

Następna ofiara systemu :D 5k PLN przez 40 lat za wsadzenie członka w nie tę co potrzeba waginę to trochę drogo :D Panowie - ŻADNYCH UMÓW CYWILNO PRAWNYCH Z KOBIETAMI W TYM SYFIE. Póki prawo nie zostanie dostosowane do realiów a w sądach zaczną zasiadać sędziowie a nie baby w togach.

 

http://www.plotek.pl/plotek/1,138986,18700317,michal-wojcik-z-ani-mru-mru-juz-po-rozwodzie-bedzie-musial.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta kobieta, w przyszłości zdecyduje się na ślub z innym facetem. Ile on musiałby zarabiać?

 

Wiadomo że ślub z innym pozbawi jej alimentów.

 

Na miejscu tego kolesia wynająbym super amanta i opłacił. Wyszło by mniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej zarabiasz to w takich sytuacjach bardziej dostajesz finansowo po tyłku. Dla tego tak ważne jest aby nie dać się złapać na boku,  a on dał się wydymać przez taśmy kur..a.

 

Perspektywa tragiczna ..do końca życia , przecież ona nigdy za mąż nie wyjdzie. Czysty biznes $$$$$$$

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragifarsa, ale panowie powiedzmy sobie wprost, ten koleś to idiota. Nagrał seks taśmę, narobił dzieciaków, na co on liczył? Na fart?

 

Albo:

 

1. Ktoś go wkręcił w taśmę :)

2. Ktoś go złapał na dziecko (przecież są metody) :)

 

Liczył, jak zwykle, że porucha i sobie pójdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej zarabiasz to w takich sytuacjach bardziej dostajesz finansowo po tyłku. Dla tego tak ważne jest aby nie dać się złapać na boku,  a on dał się wydymać przez taśmy kur..a.

 

Perspektywa tragiczna ..do końca życia , przecież ona nigdy za mąż nie wyjdzie. Czysty biznes $$$$$$$

 

Ważne jest by US nie wiedział ile naprawdę zarabiasz. 

 

Do końca życia, ale nie koniecznie życia pana Michała, bądźmy optymistami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda :) Człowiekiem nieostrożnym jest na pewno. Dobry użytkownik forum z taką historią :D

A ja czasami żałuję do restauracji nieznajomą świnię zabrać :D heheszki

Ups przepraszam, proszę o połęczenie postów :(

Edytowane przez Brzytwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest by US nie wiedział ile naprawdę zarabiasz. 

 

Do końca życia, ale nie koniecznie życia pana Michała, bądźmy optymistami :D

 

Takich gości z showbiznesu to łatwo dupnac . No liczysz że ona zejdzie za 5 lat , sorry ale mysle że to on zjedzie stąd wcześniej :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragifarsa, ale panowie powiedzmy sobie wprost, ten koleś to idiota. Nagrał seks taśmę, narobił dzieciaków, na co on liczył? Na fart?

 

 

Ja obstaję przy wersji, że jest idiotą ;p, po prawej wolna kobieta:

 

635126846441946712.jpg

 

Tu artykuł jeszcze z 2013 jak był w trakcie rozwodu: http://www.fakt.pl/Michal-Wojcik-z-kabaretu-Ani-Mru-Mru-ma-problemy-z-rozwiedzeniem-sie,artykuly,226638,1.html

 

"Jego byłe kobiety wspierają się nawzajem i zeznają przeciw artyście" Pewnie sędzia też jest kobietą, cała sala sądowa się wspiera. Kobiety są jak żydzi po prostu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w naszym systemie prawnym nic jej nie zrobi, bo i co może zrobić? Killera wynajmnie? Kryminał. A to wesoły gość co lubi pochlać i poruchać, nie zaryzykuje więzieniem. Może natomiast opłacić detektywa żeby coś na nią znalazł, ale to droga usługa bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby przestał zarabiać/podupadł finansowo, to co wtedy? Więzienie, sznur?

Czy jest opcja, żeby się wymiksować z tego chorego układu?

 

Jest, zakładasz sprawę o obniżenie alimentów ale szanse masz marne jeśli nie podupadniesz na zdrowiu bo kobita w todze nie bierze pod uwagę tego ile zarabiasz tylko to ile wg jej widzi mi się możesz. Czekasz minimum pół roku na sprawę i musisz wpłacić 5% wartości sporu w tym wypadku od kwoty 60tys. (roczne alimenty). Rozprawa to minimum rok, biegli, świadkowie itp - przez ten czas musisz bulić bez przerwy, dzień spóźnienia = komornik i +15% dla pasożyta. Ten system jest tak skurwiały, że ja dziś gdybym miał jeszcze raz podpisać papier to wolałbym skoczyć z wiaduktu - większa szansa,że przeżyjesz :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.