Skocz do zawartości

Siłownia początki


Maya

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę zacząć chodzić na siłownie, do tej pory ćwiczyłam głównie w domu ewentualnie jakiś fitness, stretching, pływanie itp. Jeśli chodzi o ćwiczenia na siłowni jestem totalnym dzbanem?. Moje pytanie- czy dobrym pomysłem będzie na początku wykupienie treningów personalnych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwiążesz się współpracą w trenerem pamiętaj, że na samym początku przed dobraniem ćwiczeń ma zapoznać się z twoją budową anatomiczną oraz z jej zaburzeniami.

Pomijając te czynności możesz sobie takiego trenera olać. Wrzuć zdjęcia i filmiki tutaj a znając życie lepiej na tym wyjdziesz.

 

W sieci masz tyle materiałów z których możesz wyciągnąć w chuj!

Edytowane przez WoLe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jebak Leśny dosłownie. Słyszałem rozmowę mojej znajomej i koleżanki madki z Jessiką. 

- nie mam teraz nikogo (koleś poruchał i zniknął).

- no, to musisz kogoś znaleźć. Z Januszem jak, nic nie wyjdzie, może do siebie wrócicie? (ojciec Jessiki).

- nie, olewa mnie. Zapisałam się na siłownię.

- o, to dobrze, tam kogoś wyhaczysz.

- no mam nadzieję

? myślałem, że jebne na plecy. Pójdzie tam kręcić dupą i szukać jelenia-tatusia. Co za upadek. W sumie to może tam znaleźć kogoś, kto jej przetrzepie futro i wystawi jak poprzedni.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Posejdon napisał:

@Jebak Leśny dosłownie. Słyszałem rozmowę mojej znajomej i koleżanki madki z Jessiką. 

- nie mam teraz nikogo (koleś poruchał i zniknął).

- no, to musisz kogoś znaleźć. Z Januszem jak, nic nie wyjdzie, może do siebie wrócicie? (ojciec Jessiki).

- nie, olewa mnie. Zapisałam się na siłownię.

- o, to dobrze, tam kogoś wyhaczysz.

- no mam nadzieję

? myślałem, że jebne na plecy. Pójdzie tam kręcić dupą i szukać jelenia-tatusia. Co za upadek. W sumie to może tam znaleźć kogoś, kto jej przetrzepie futro i wystawi jak poprzedni.

 

 

Dżesika ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.