Skocz do zawartości

Kuba uczy jak nie podrywać - oblany shit-test na oczach milionów


armin

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebowałem się trochę odmóżdżyć, więc wszedłem w jakiś stand up licząc, że się uda. Nie udało się, bo zacząłem analizować scenę na początku pod kątem redpill'a i tak przeniosłem się na forum. ? Zaznaczam moją świadomość, że jest tu wielu lepszych znawców tematu relacji damsko-męskich, ale nie mogłem się oprzeć, by tego nie przeanalizować sam.

 

Prowadzący podchodzi do jakichś studentów:

Prowadzący: Magda, największe grzechy Kuby?

Magda: O Jezus. Jeden?

Już wiemy, że gość jest rozpracowany z emocji przez Panią bardzo dokładnie. "Jeden? Kuuurła paanie mogę wymienić więcej." W zasadzie sama mina Pani, w moim odczuciu, wskazuje, że czuje żenadę, że powiązano ją z Panem Kubą publicznie, ale to jeszcze nie koniec jej dramatu.

M: Oj nie wiem, nie chcę go obrazić. ("gagowy" śmiech, oczy mówią "Serio mogłabym mu nasrać. Może chociaż udać, że nie znam typa, ale nie chcę go obrazić.").

P: Kuba, jaki jest największy grzech Magdy?

Kuba: <dyszy>

Kuba tak naprawdę nie zastanawiał się jakie grzechy ma Magda. Po prostu, według niego jest "fajną laską", pewnie "inną niż wszystkie". Liczy, że go lubi, bo zapewne jako informatyk będzie sporo jak na tenkraj zarabiał. Poza tym jest ładna i tyle. Co ma więc teraz powiedzieć? Co ma powiedzieć, żeby się nie narazić? Jak wybrnąć i zdobyć uznanie Magdy i widowni. TAK, TAK, TAK! Jedziemy klasycznym białorycerstwem!

P: No Kuba, wszyscy informatycy w Krakowie na Ciebie liczą!

K: Yyyy... Magda nie ma grzechów...

Magda "rozkłada bezradnie ramiona" krzycząc w swojej podświadomości: "JESTEŚ TAKIM PRZEGRYWEM, ŻE BĘDĘ CIĘ ORBITOWAŁA DO KOŃCA TWOICH DNI". Nie wiem tego, choć się domyślam, że Kuba tego wieczoru nic nie wskórał.

I genialnie trafna riposta prowadzącego:

P: I właśnie dlatego informatycy nie mają dziewczyn. Są zbyt potulni.

 

Redpill'a warto znać nie tylko po to, żeby przewartościować życie, ale żeby widzieć jak żałosnym jest się typem bez podstaw. Jeżeli Panowie przypomnicie sobie swoje oblane shit-testy, to pamiętajcie, że są tacy co zrobili to na oczach milionów widzów. :)

Poniżej fragment.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś nawracałem białorycerza w lokalu, który orbitował wokół pewnej łani.
Nie zrozumiałe było dla mnie jedno dlaczego taka SHB jest z tym rycerzem.
Podejrzewam, że takowe relacje oparte są na możliwości zarabiania "dużych" pieniędzy w przyszłości przez rycerza oraz brak możliwości z jego strony skoku w bok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że chłopaka zjadł stres i powiedział pierwsze, co mu ślina na język przyniosła... Nie każdy jest odważny na tyle, by mówić bez zająknięcia do mikrofonu, na stand upie, przy tak licznej widowni. Nie bronię, nie nie, ale przedstawiam inny punkt widzenia.. ;). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi oblanymi shit-testami to tez bywa różnie, kwadratowo i podłużnie, po prostu czasami bardziej opłaca się oblać taki test żeby się w coś nie wpierdolić.

Myślę, że wspomniany Kuba oblał test nie dlatego, że sobie kalkulował w głowie, że bardziej opłaca sie być miłym tylko dlatego, że nie ma pewnie odpowiedniej wiedzy i doświadczenia na temat kobiet i myślał schematem, który jest wtłaczany chłopcom od wczesnej młodości , że muszą być dla kobiet mili i sympatyczni.

 

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, Pani korona by z głowy nie spadła, gdyby powiedziała coś ciepłego nawet w tzw. żartobliwej dyskusji nt. towarzyszącego jej Pana.

Co by dobrze świadczyło o niej prawda?

 

Bo skoro kobiety wybierają sobie facetów, to mówienie o jego zaletach jest też z korzyścią dla niej i automatycznie stawia ją w dobrym świetle, bo świadczy o jej dobrym wyborze, w myśl zasady ''zobaczcie jakie utalentowanego i zaradnego mężczyznę sobie wybrałam''.

 

Niestety w Polsce Panie głosząc wszech i wobec jakiego to fajtłapę mają, wystawiają automatycznie świadectwo sobie, że i chujowo wybierają, innymi słowy, nie pasują Ci do kanonu który pani ma w głowie, kanon ten jest stworzony i wykreowany przez mass media, gazetki i inne szmatławce nadające się jako rozpałka czy do porannej toalety.

 

Nie pamiętam kiedy w towarzystwie jakaś kobieta pochwaliła swojego faceta, raczej dyskryminuje go bezlitosnie, a ten zastraszony wizją odebrania seksu raz na rok, przytakuję kiwając głową z żenujących uśmiechem :)

Emocje i aura takiego kolesia jest tak silna, że żenadę czuć w drugim pokoju.

 

To bierze się z ogólnego braku szacunku do mężczyzn, który w Polsce jest na poziomie depresji Holenderskich.

 

Brak szacunku do mężczyzn jest winą samych mężczyzn, stąd taka fascynacja wśród Polek obcokrajowcami, nawet tymi którzy u siebie w kraju trudnili się wypasaniem owiec.

 

Polak nadaje się do wynoszenia śmieci, spłacania kredytu i wylania na niego ''przypadkowo'' zupy u teściów, co najgorsze sam się do tej roli zredukował, poprzez kretyńskie postawy nasączone romantyzmem i uległością w stosunku do kobiet.

 

Lepiej niech niektórzy coś z tym zrobią w swoim życiu, bo jak Islam wygoni zachodnich mężczyzn, Ci będą szukać kobiet w Polsce, a z taką postawą i obyciem, przepierdolicie z kretesem, co mnie niepokoi bo będzie dochodziło do zamieszek. zawsze dochodzi do zamieszek jak jedna strona ma więcej seksu od drugiej :D .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TheShy napisał:

Podejrzewam, że chłopaka zjadł stres i powiedział pierwsze, co mu ślina na język przyniosła... Nie każdy jest odważny na tyle, by mówić bez zająknięcia do mikrofonu, na stand upie, przy tak licznej widowni. Nie bronię, nie nie, ale przedstawiam inny punkt widzenia.. ;).  

Odpowiedź przyniosła mu podświadomość. To jest właśnie rzeczywistość, on tego nie zaplanował, nie wyreżyserował tylko taki naturalnie jest. Miękka faja, która daje na siebie publicznie wjeżdżać. Mógł zgrywać twardziela, powiedzieć, że Magda ma dużo grzechów, choć w życiu tak naprawdę jest pierdołą, ale podświadomie pogodził się z losem przegranego. Jak dla mnie argument "stres" działa na jego (i naszą, mężczyzn) niekorzyść.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, The Motha napisał:

Niestety w Polsce Panie głosząc wszech i wobec jakiego to fajtłapę mają, wystawiają automatycznie świadectwo sobie, że i chujowo wybierają,

Dokładnie! Zwróćcie uwagę na to ile powstało filmów i seriali gdzie mężczyzna, mąż to komplety fajtłapa, duże dziecko błądzące w mgle i gdyby nie jego kobieta, żona to biedak pewnie umarłby z głodu gdyż ponieważ albowiem nie umiałby nawet otworzyć sobie puszki z Gulaszem Angielskim a nawet jakby mu sie udało to zrobić to nie wiedziałby co dalej.

Kobiety bardziej wierzą lub chcą wierzyć w ten popkulturowy bełkot niż w otaczającą rzeczywistość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, armin napisał:

Odpowiedź przyniosła mu podświadomość. To jest właśnie rzeczywistość, on tego nie zaplanował, nie wyreżyserował tylko taki naturalnie jest. 

Zgadzam się, w 100%. Co człowiekowi na myśli, to po pijaku/w stresie na języku. Niemniej, przedstawiłem tylko inny punkt widzenia, żeby nie było znowu w eterze, że nasza forumowa społeczność szydzi z takich osób :P. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gość nie przepada za stand up'ami, jak go ziomek wywołał do odpowiedzi to najchętniej by nic nie odpowiedział albo co najwyżej "daj mi spokój z takimi pierdołami". Wydukał po prostu najmniej obciążającą mózg odpowiedź. Na przyszłość dwa razy się zastanowi czy warto robić cokolwiek wbrew sobie by "zrobić komuś innemu dobrze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie jeszcze raz ten fragmencik, tym razem zwracając uwagę głównie na mowę ciała. Aż dziw, ile niechęci artykułowała Pani wobec Pana "Nice Guy'a". Młode jedno i drugie, a kolosalna różnica. Człowiek w stresie traci język w gębie, jasna sprawa, dla niektórych wystąpienia publiczne to potężny stres. Ale fakt jest faktem. Widać, że technikę wrzucania złośliwych piłeczek i postponowania mężczyzn (w tzw. żartach) Panie miewają opanowaną w stopniu doskonałym od kolebki. To jest coś, czego mężczyzna dopiero uczy się z czasem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film obejrzało niecałe 400 tyś więc może nie jest źle, że przed milionami.

Prowadzący ładnie ciśnie z dziewczyny, zarządzanie na UJ. Informatyk jeszcze o ty mnie wie, ale jak się ogarnie to takie szony po zarządzaniu będą się pytać czy chce frytki do zestawu, albo same się będą łasić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc trzeba chłopakowi współczuć, pewnie każdy z nas taki kiedyś po części był, na głupiego nie wygląda  - myślę że jeszcze parę lat i sam zacznie się zastanawiać że coś tu nie gra i zacznie szukać odpowiedzi - prawdopodobnie trafi też tutaj.

Edytowane przez jerry
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Motha napisał:

 

Nie pamiętam kiedy w towarzystwie jakaś kobieta pochwaliła swojego faceta, raczej dyskryminuje go bezlitosnie, a ten zastraszony wizją odebrania seksu raz na rok, przytakuję kiwając głową z żenujących uśmiechem :)

Myślę że przesadzamy tu z chęcią na seks jako głównym powodem pizdowatych zachowań facetów. Gdyby ktoś nas uczył że zupę je się widelcem i nigdy w życiu nie widzielibyśmy łyżki to uważalibyśmy wpieprzanie rosołu widelcem za STANDARD.

Właśnie to że te chłopaki nie znają lub nie dopuszczają do siebie że mogą się inaczej w stosunku do kobiet zachowywać niż pizdowato jest powodem ich zachowania. 

Dlatego tak się zachowują bo taki jest STANDARD i innych zachowań nie dostrzegają a nawet jeśli to zgodnie uważają je za niegrzeczne,chamskie i co tam jeszcze.

Tacy misie w stosunku do pani na poczcie i jej fochów zachowują się często bardzo podobnie a przecież nie chcą zaruchać starej grubej baby w okienku. Myślą że tylko tak a nie inaczej należy traktować kobiety i to niezależnie od celu jaki chcą osiągnąć. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, jaro670 napisał:

Myślę że przesadzamy tu z chęcią na seks jako głównym powodem pizdowatych zachowań facetów.

Nigdzie nie napisałem że jest głównym, ale jednym z kilku :) .

 

31 minut temu, jaro670 napisał:

Właśnie to że te chłopaki nie znają lub nie dopuszczają do siebie że mogą się inaczej w stosunku do kobiet zachowywać niż pizdowato jest powodem ich zachowania. 

Myślę ze nie chcą się inaczej zachowywać, bo się boją.

31 minut temu, jaro670 napisał:

Dlatego tak się zachowują bo taki jest STANDARD i innych zachowań nie dostrzegają a nawet jeśli to zgodnie uważają je za niegrzeczne,chamskie i co tam jeszcze.

Faceci w Polsce ( i nie tylko) boja się kobiet :) .

Postawić się swojej babie jest bardzo trudne.

 

To jest fenomen który obserwuje od długiego czasu :) .

 

A pozatym czasami to tak daleko zaszło, że nie ma żadnego pola manewru, jak tylko rozwód, albo totalne odejście, ucięcie znajomości.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WoLe napisał:

oglądając fragment do głowy wpadła mi riposta w której mógł powiedzieć 

 

Madzia czasami za wolno myśli i za dużo mówi

Otóż to, myślę że delikatne publiczne podkopanie jej wartości mogłoby spowodować że zaczełaby inaczej spoglądać na niego a może nawet miałby kolację ze śniadaniem jakby odpowiednio rozegrał temat po tym standupie, w co oczywiście wątpie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaro670 napisał:

Właśnie to że te chłopaki nie znają lub nie dopuszczają do siebie że mogą się inaczej w stosunku do kobiet zachowywać niż pizdowato jest powodem ich zachowania. 

Dlatego tak się zachowują bo taki jest STANDARD i innych zachowań nie dostrzegają a nawet jeśli to zgodnie uważają je za niegrzeczne,chamskie i co tam jeszcze.

Święte słowa. Większość facetów jest wychowanych (w Polsce) przez kobiety z minimalnym dostępem do męskich wzorców w czasie dzieciństwa. Przyjmują więc podejście prezentowane przez matkę, panie przedszkolanki, później panie nauczycielki itp.

Żeby to lepiej zobrazować użyję przykładu z drugiego końca skali. Rodząc się w Pakistanie mielibyśmy wtłaczane do głowy zdecydowanie inne podejście do kobiet. Mając lat 18-cie "tamto" podejście byłoby dla nas równie "oczywiste" jak to tutaj polskie.

 

Najłatwiej wyzwolić się ze swych własnych ograniczeń wtłaczanych przez lata właśnie gdy zaczyna sie podróżować i obserwować, że inni ludzie mają inaczej i to co u nas jest normą, np u Arabów jest czymś dziwnym.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Obejrzałem sobie jeszcze raz ten fragmencik, tym razem zwracając uwagę głównie na mowę ciała. Aż dziw, ile niechęci artykułowała Pani wobec Pana "Nice Guy'a".

Też na to zwróciłem uwagę. 

Jest poczucie wyższości nad misiem. 

Zwróć uwagę na to jaką zrobiła minę i jak machnęła ręką gdy powiedział, że ona nie ma grzechów. 

Nie mam jaj chłopak, niestety.

Ale to nie jest tylko jego wina, po prostu matrix zrobił swoje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.