Skocz do zawartości

Co denerwuje nas w facetach?


Rekomendowane odpowiedzi

Jest już temat o tym, co facetów denerwuje w babkach, teraz odwróćmy role. 

 

Ja zacznę:

-ogólne niechlujstwo: 

zaniedbane paznokcie, niska higiena osobista

-ubiór, często totalne bezguście, do tego niewyprasowane. Przy pochylaniu się widać pół tyłka (obleśne!) 

-ostry, nieprzyjemny zapach skóry, szczególnie po spoceniu się lub po prostu wieczorem (na szczęście nie dotyczy Azjatów)

-okropny zapach z ust i w toalecie...naprawdę czasem się zastanawiam co trzeba jeść, żeby tak śmierdziało

-poczucie wyższości nad innymi ludźmi i bycia najmądrzejszym

-niechlujstwo w słowie pisanym. Widać to nawet na forum

 

To na razie tyle ode mnie, jestem ciekawa co denerwuje inne panie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie przyznawanie się do błędu i do tego, że kobieta wie coś lepiej od niego (szczególnie gdy jest to ogólnie przyjęta męska działka ) 

- brak chęci do rozmów, kompromisów 

- zrzędzenie i marudzenie

- popisy przed szerszą publicznością, moim kosztem

 

Ale ja generalnie nie marnuje czasu na jakieś beznadziejne, chamskie jednostki. Jak facet przejawia cechy chamstwa i egoizmu to spierniczam w podskokach.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ewka napisał:

-niechlujstwo w słowie pisanym. Widać to nawet na forum

Po myślnikach stawiamy spację, po trzykropkach również, a zdania kończymy kropką.

 

Zapoznanie się z interpunkcją w różnorakich wyliczeniach również może się pani przydać, proszę uprzejmie: 

 

https://www.ekorekta24.pl/interpunkcja-w-wyliczeniach-przecinki-sredniki-a-moze-nic/

 

Brakuje w pani wypowiedzi również dwóch przecinków.

 

Sugestia: gdy otwarcie szukamy drzazgi w cudzym oku, należy wielokrotnie upewnić się, że na pewno wyjęliśmy belkę ze swojego. ☺️

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 20
  • Dzięki 8
  • Haha 16
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Ewka napisał:

-niechlujstwo w słowie pisanym. Widać to nawet na forum

Oficjalnie wystawiam diagnozę. Choroba psychiczna. Pani, która nie rozumie zasad interpunkcji mówi o niechlujstwie w słowie pisanym. Coś podobnego. To jedyne forum, na którym pisze się bardziej niż poprawnie. 

 

Jak robisz listowanie to wstawiasz przecinki, a na końcu kropkę. Melepeto ? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ewka napisał:

-ubiór, często totalne bezguście, 

Wiele osob mało zarabia, więc nie zawsze można w tej kwesti dużo wymagać.

 

Godzinę temu, Ewka napisał:

(na szczęście nie dotyczy Azjatów)

Dziwnie to zabrzmiało, więc wstrzymam się od głosu.

 

Godzinę temu, Ewka napisał:

-okropny zapach z ust i w toalecie...naprawdę czasem się zastanawiam co trzeba jeść, żeby tak śmierdziało

Co do ust, to często zniszczone żeby powodują smród, a co do toalety, to zauważyłem że po osobach które piją większe ilości alkoholu, poprostu dużo bardziej śmierdzi.

 

Godzinę temu, Ewka napisał:

-poczucie wyższości nad innymi ludźmi i bycia najmądrzejszym

Tutaj się z tobą zgadzam.

 

Godzinę temu, deomi napisał:

- popisy przed szerszą publicznością, moim kosztem

Też tego wybitnie nie lubię.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem jak rozumieć to pytanie, bo np. to co napisałaś czyli

1 godzinę temu, Ewka napisał:

 

zaniedbane paznokcie, niska higiena osobista

- Przy pochylaniu się widać pół tyłka (obleśne!) 

-ostry, nieprzyjemny zapach skóry, szczególnie po spoceniu się

-okropny zapach z ust i w toalecie...naprawdę czasem się zastanawiam co trzeba jeść, żeby tak śmierdziało

 

wywołuje u mnie  zniesmaczenie w odniesieniu do obu płci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak

Merci und danke, wiedziałam, że ktoś mi coś wytknie! (gdzie brakuje przecinków? Doliczyłam się jednego brakującego)

Podkreśliłam przecież, że chodzi NAWET o forum, na którym dba się o pisownię. 

Do tego punktu dodam też niechlujstwo w mowie, np. strasznie brzmi pomijanie "ł" między samogłoskami- wiedziaem zamiast widziałem. 

@mac

jestem dość pewna, że przy listowaniu nie trzeba stawiać nic na końcu. Popraw mnie, jeśli się mylę.

 

@Androgeniczna

nie rozumiem jak połączyłaś w mojej wypowiedzi niechlujny ubiór z biedą. Nigdzie tego nie napisałam. 

 

@Patton

Nie trzeba wydawać dużo, by jakoś wyglądać. Są sieciówki, lumpeksy, można się całkiem dobrze ubrać za niewielkie pieniądze. Jeśli komuś zależy na jakości, to może kupić 3 lepsze koszule zamiast 10 gorszej jakości. 

 

8 minut temu, Azizi napisał:

Czekam, aż padnie stwierdzenie-klucz związkowe:

 

OBSIKANY SEDES ?

haha, faktycznie! To naprawdę denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, _oliv2407 napisał:

Spoko, jakiś chłopak tu kiedyś napisał, że jak słyszy pierdzenie w toalecie to mu się odechciewa seksu na dłużej, więc wiesz ? To akurat najmniejszy problem życiowy. 

Noo różnie jest, ale nie popadajmy w skrajności, niektóre z rzeczy, które autorka wymieniła, spoko rozumiem, różni są ludzie, ale akurat na zapach w toalecie to mamy mały wpływ, tymbardziej bym nigdy nie wybierał partnerki bo jej kupa śmierdzi, masakra laska . Ciekawe czy jak ona robi 2, to wali kadzidłem jak wyjdzie, fenowoman. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Turop napisał:

Noo różnie jest, ale nie popadajmy w skrajności, niektóre z rzeczy, które autorka wymieniła, spoko rozumiem, różni są ludzie, ale akurat na zapach w toalecie to mamy mały wpływ, tymbardziej bym nigdy nie wybierał partnerki bo jej kupa śmierdzi, masakra laska . Ciekawe czy jak ona robi 2, to wali kadzidłem jak wyjdzie, fenowoman. 

Akurat na zapach w toalecie to mamy ogromny wpływ. Odpowiednia dieta i nic/prawie nic nie czuć. 

@Infernal Dopamine nie, po mnie po prostu nic nie czuć. Dobra dieta i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ewka napisał:

nie, po mnie po prostu nic nie czuć. Dobra dieta i tyle.

Eco pomidory z biedronki? Naprawdę taki masz problem, że jebie po facecie jak zrobił kupę w toalecie? To ma mieć wpływ na to, z kim założysz rodzine? Rozumiał bym, gdybyś napisała, że dieta pod względem wyglądu, zdrowia, a nie zapachu w toalecie i na tej podstawie budować sobie obraz kogoś w głowie. To nie pojęte jest dla mnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Turop napisał:

Eco pomidory z biedronki? Naprawdę taki masz problem, że jebie po facecie jak zrobił kupę w toalecie? To ma mieć wpływ na to, z kim założysz rodzine? Rozumiał bym, gdybyś napisała, że dieta pod względem wyglądu, zdrowia, a nie zapachu w toalecie i na tej podstawie budować sobie obraz kogoś w głowie. To nie pojęte jest dla mnie ?

Wiesz, to raczej nie tak, że odrzuciłabym kogoś tylko ze względu na zapach. Jednak jest to jeden z wyznaczników zdrowia i, nie oszukujmy się, lepiej mieszkać z kimś po kim nie śmierdzi niż z kimś, po kim śmierdzi. Nie myślałam o tym w kategoriach problemu, dopóki nie zamieszkałam z moim obecnym współlokatorem. Po nim śmierdzi tak, że czuję to w moim pokoju, chociaż drzwi i do łazienki i do pokoju są zamknięte, a okno w łazience otwarte. Nie wyobrażam sobie żyć i być w związku z kimś takim, szczególnie, jeśli nie byłoby okna w łazience.

A odpowiadając na Twoje pytanie- dieta wegańska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.