Skocz do zawartości

Co denerwuje nas w facetach?


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Ewka napisał:

-niechlujstwo w słowie pisanym. Widać to nawet na forum

Panno przemądrzała w kwestii zasad pisania, zacznij od siebie proszę. Brak spacji po "-" oraz kropki na końcu zdania. Zauważył to już Brat @Ważniak

58 minut temu, Ewka napisał:

(gdzie brakuje przecinków? Doliczyłam się jednego brakującego)

Znów brak kropki na końcu zdania. 

58 minut temu, Ewka napisał:

@mac

jestem dość pewna, że przy listowaniu nie trzeba stawiać nic na końcu. Popraw mnie, jeśli się mylę.

 

58 minut temu, Ewka napisał:

haha, faktycznie! To naprawdę denerwujące.

Zaczynając zdanie z nowego akapitu, używamy wielkiej litery. Prawda?

 

@Ewka Podejrzewam, że Twoje niechlujstwo jest na jeszcze wyższym poziomie, niż większości mężczyzn. Czego dałaś przykład w słowie pisanym.

  • Styl ubioru zapewne pozostawia wiele do życzenia. Choć Tobie może się wydawać, iż jest dobrze dobrany. 
  • Twój pot również, po prostu śmierdzi. Nie oszukujmy się, nie pachniesz fiołkami.
  • O poranku zapach z Twoich ust może powodować łzawienie. Tak jest u wielu kobiet, w przypadku nawet niewielkiej niestrawności, itp. 
  • Twoja kupa nie ma zapachu konwalii. Jak każdy człowiek miewasz niestrawność, zatrucia pokarmowe i biegunki. Powodujące to, że wejście po Tobie do toalety, może skończyć się wymiotami, dla osób wrażliwych. Choć Tobie może się wydawać, że jest inaczej. 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ewka też byłam na diecie wegańskiej ale nie każdemu ona służy i czasem ciężko jest dobrać odpowiednią dietę ale faktycznie jest duża grupa ludzi jedzących co popadnie. Weganizm akurat ma tę zaletę, że pot tak nie śmierdzi i inne wydzieliny. Ale nie popadalabym w skrajność, każdy miewa gorsze dni. 

 

 

Mnie jeśli coś wkurza w facetach to są to nie które cechy charakteru ale każdy jest inny. Jakoś pisanie ogólnie do mnie nie trafia, bo mam różne doświadczenia, co do różnych facetów. Każdy był fajny z innego powodu ale też każdy denerwował z innego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, _oliv2407 napisał:

@Ewka 

 

 

Mnie jeśli coś wkurza w facetach to są to nie które cechy charakteru ale każdy jest inny. Jakoś pisanie ogólnie do mnie nie trafia, bo mam różne doświadczenia, co do różnych facetów. Każdy był fajny z innego powodu ale też każdy denerwował z innego powodu.

Zakładając ten wątek nie miałam na myśli jedynie naszych partnerów, ale mężczyzn ogólnie. 

 

@Morfeusz, idealnie zobrazowałeś mój punkt o patrzeniu na innych z góry i byciu najmądrzejszym, a także punkt o dowartościowywaniu się cudzym kosztem :D

O moich błędach wspomniało już 2 użytkowników, ale musiałeś dorzucić swoje trzy grosze i nic nie wzieść do dyskusji, brawo, brawo. 

I co to w ogóle za wjazd na mnie, że źle się ubieram i śmierdzę? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ewka Idealnie pokazałaś, już w pierwszym poście, jakim jesteś człowiekiem. Wywyższanie się nad innymi. Pisanie, że Twoje ekskrementy nie śmierdzą, itd. Te same błędy w pisaniu kolejnych postów, pomimo uwag. Czyli brak szacunku do forumowiczów i trwanie, przy swojej, jedynie słusznej racji. Plus, projekcja swoich wad na innych. 

Typowy obraz kobiety, która jest zbyt butna, aby przyznać się do błędu.

Dziękuje, tylko potwierdziłaś moje przypuszczenia, iż wymienione wady, dotyczą właśnie Ciebie. 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, _oliv2407 napisał:

@Ewka ale ja pisałam ogólnie nie mając na myśli tylko partnerów :)

Ach, okay :) Źle zrozumiałam. Jasne, większość tych cech denerwuje u obu płci.

 

Przy okazji, żeby już ukrócić to, trochę już nudne, wiadro pomyj źle postawionych przecinków i innych takich, takich: Niechlujstwo, o którym pisałam dotyczy nieużywania znaków interpunkcyjnych, co UTRUDNIA (bardzo ważne) odczyt wiadomości, a także pisanie "nie" oraz "bym" osobno/łącznie- ale nie tak, jak trzeba. Do tego gubienie "ł" w 3os. l. poj. czasu przeszłego. Ogólnie pisanie "na prawdę poszła bym z nim, do kina ale ona zasną" + rażące błędy ortograficzne.

Szczerze mówiąc nie sądzę, by brak dwóch przecinków i brak spacji w pierwszym poście wpłynął na przekaz lub przejrzystość posta. 

Dodam, że brak kropek przy wymienianiu denerwujących rzeczy w pierwszym poście nie wynikało z lenistwa, ani dawania Wam sadystycznej przyjemności w wylewaniu na mnie szamba, a z niewiedzy, ot co. Pamiętam, że w szkole uczono mnie, że przy wypunktowywaniu kropek ani przecinków stawiać nie trzeba. Może źle zapamiętałam, może nauczyciel się pomylił, może jestem stara i zasady się zmieniły. Nie wiem, dziękuję @Ważniak za odpowiedź w wiadomości prywatnej. Jako jedyny z tych, którzy się przyczepili, zrobił coś, by mnie w moich błędach uświadomić i faktycznie pomóc, a nie tylko wylać gówno, powiedzieć jakiemuś randomowi, jaki jest beznadziejny, bo przecinki i spacje, a potem zwalić konia nad swoim podniesionym ego. 

 

Jeśli jeszcze ktoś chciałby mi coś napisać o błędach w mojej pisowni, to bardzo proszę w prywatnej wiadomości. Nie zaśmiecajmy tematu. 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- gdy facet nie dba o porządek, rozrzuca swoje ubrania, brudne gacie i skarpety, nie sprząta, po ugotowaniu zostawia syf w kuchni i wiele innych, 

- gdy nie dba o siebie, chodzi w brudnych ciuchach, pogniecionych, ma brudne i poobgryzane paznokcie,

Generalnie to najbardziej denerwują mnie takie maminsynki z dwoma lewymi rękami, którym mama zawsze podstawiala wszystko pod nos i na starość nie potrafią nawet uklepac schabowego i wyprać sobie brudnych gaci. To chyba najgorszy sort jak dla mnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LiderMen napisał:

Samotne madki

Dzisiejszych 30latkow nie wychowywały samotne maski jak to raczyles ująć, bo wtedy nie było takiego społecznego przyzwolenia na rozwody. Więc troszku Ci się teoria rozminela z prawdą. 

Popieram natomiast drugie zdanie, że z takimi co wojują z ojcami i zabraniają dziecku kontaktu trzeba y zrobić porządek. 

15 minut temu, Lana07 napisał:

maminsynki z dwoma lewymi rękami, którym mama zawsze podstawiala wszystko pod nos i na starość nie potrafią nawet uklepac schabowego i wyprać sobie brudnych gaci.

Main ex byl wychowany przez samotnego ojca a jest taki sam, czyli jak to nazwać "tatinsynkowaty"? :) ale zgadzam się, myślałam, że to się da przerobić pokazaniem jak co się powinno robić i wspólna pracą, ale takie osoby często wychodzą z założenia, że to co miały w domu to "tak ma być" i niczego uczyć się nie chcą.

 

Ode mnie (to co mnie denerwuje) :

- lenistwo właśnie (i nie mam na myśli tych co padają na łóżko bo cały dzień zapierdalali w pracy, bo to jakby tłumaczy wszystko), 

- niesłownosc, kłamstwa (uczulenie na to mam)! 

- testowanie i krętactwo 

- brak inicjatywy (oczekiwanie, że ktoś będzie robił i myślał za nich, także w kwestii co by się porobiło razem na randce etc.) 

- nieszanowanie zdania swojej kobiety (można się nie zgadzac, ale szanować się powinno). Miałam kiedyś sytuację w której radziłam owczesnemu facetowi coś związanego z jego pracą, i powiedzial że to bzdura, a na drugi dzień jakiś kumpel powiedział mu słowo w słowo to samo co ja i ex stwierdził, że to zajevisty pomysł ?

- robienie problemów z niczego, wymyslanie ich, zbytnia emocjonalnosc (płacz na zawołanie by zmanipulowac i wywołać współczucie). 

 

Ale jak tak siebie czytam to stwierdzam, że obie płcie maja z tymi rzeczami problem. 

Więc takich typowych rzeczy dla danej płci nie wyczailam, która mnie denerwuje.. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ewka napisał:

To na razie tyle ode mnie, jestem ciekawa co denerwuje inne panie

Nic. ?

 

A bez żartów, to rodzaj "inteligencji kanapowej" wyrażające się poprzez megalomanię lub pyszałkowatość i dętologia stosowana.

Nie wiem czy bardziej denerwuje czy odpycha. Fifty/fifty.

Resztę listy można skorygować w działaniu ?

 

Edytowane przez Helena K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Turop said:

Eco pomidory z biedronki? Naprawdę taki masz problem, że jebie po facecie jak zrobił kupę w toalecie? To ma mieć wpływ na to, z kim założysz rodzine? Rozumiał bym, gdybyś napisała, że dieta pod względem wyglądu, zdrowia, a nie zapachu w toalecie i na tej podstawie budować sobie obraz kogoś w głowie. To nie pojęte jest dla mnie ?

Kiedyś spotykałem się z dziewczyną, która, podejrzewam celowo, po tym jak się wypróżniłem, poleciała do toalety to wdychać:) Niektóre widocznie oprócz zapachu spod męskich pachl zwąchują jeszcze stolec, aby sprawdzic dopasowanie genetyczne:)

Edytowane przez Les
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Infernal Dopamine napisał:

Za to twoja kupa pewnie pachnie fiołkami i wygląda tak:

Wiesz w jakim ja byłem szoku, jak uświadomiłem sobie dawno temu że kobiety też srają i puszczają bąki? :D .

To wydarzenie porównywalne z wynalezieniem koła, albo jakbym wybudził się ze śpiączki  :D .

 

Rewolucyjna sytuacja w moim życiu, jedna z kilku :D .

 

 

Edytowane przez The Motha
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A odpowiadając na Twoje pytanie- dieta wegańska

Też byłem na weganizmie i to właśnie ta dieta była przyczyną zasmrodzenia mojego życia. Nie chodzi o zapach w toalecie, a śmierdzące gazy, które zapewne były wynikiem albo nadmiaru błonnika, albo zwiększonego spożycia roślin strączkowych. Nie jadłem żadnych przetworzonych wynalazków, tylko wszystko, co natura dała.

Do dziś mam wyrzuty sumienia, bo nie wiem, czy moje gazy nie miały wpływu na zmiany atmosferyczne. W końcu emitowałem tak silne gazy do atmosfery, że mogły się przeobrazić w jakiś huragan "Katrina" albo inny niebezpieczny cyklon.

 

Babcia nie miała racji mówiąc " jeden strączek, to jeden bączek". W moim przypadku jeden strączek, to było sto bąków na minute.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Motha napisał:

Wiesz w jakim ja byłem szoku, jak uświadomiłem sobie dawno temu że kobiety też srają i puszczają bąki? :D .

;DDDDDDDDDD Dokładnie!

Ostatnio jadąc autobusem komunikacji miejskiej miałem nieprzyjemność stać koło młodej ale bardzo zapasionej dziewczyny, od której tak waliło ostrym zapachem potu, myślałem, ze się porzygam a autobus w godzinach szczytu cały zarąbany ludziskami, nie było gdzie uciec ;DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Les napisał:

Kiedyś spotykałem się z dziewczyną, która, podejrzewam celowo, po tym jak się wypróżniłem, poleciała do toalety to wdychać:)

Haha to już jakieś dziwactwo ale jest coś w tym, że faceci mówią sami z siebie po co idą do łazienki albo jak w niej było  ? obecnie facet który mocno coś do mnie kręci też nie ma problemu żeby mi o tym mówić  ? w sumie w ogóle mi to nie przeszkadza, a jest to bardziej zabawne 

 

Jeśli chodzi o to co mnie wkurza w facetach to na pewno

- kręcenie 

- nie przyznawanie się do błędu,

- nie przyznawanie racji

- wywyższanie się ( czasami odlatują w szpanowaniu ) 

- brak rozumienia słow: NIE CHCĘ TERAZ Z NIKIM BYĆ ?

- brak zainteresowań

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Infernal Dopamine napisał:

Nie chodzi o zapach w toalecie, a śmierdzące gazy, które zapewne były wynikiem albo nadmiaru błonnika, albo zwiększonego spożycia roślin strączkowych.

Bo generalnie strączki są gazotwórcze (mają sporo siarki) więc lepiej ich unikać. A jeśli już się je spożywa to najlepiej nie łączyć ich z węglowodanowymi produktami. Słyszałam też opinie, że po pewnym czasie flora bak. się dostosowuje i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ewka napisał:

jestem dość pewna, że przy listowaniu nie trzeba stawiać nic na końcu. Popraw mnie, jeśli się mylę.

Przy listowaniu pojedynczych słów / nazw (np. lista zakupów) faktycznie nie trzeba nic stawiać.

Przecinek lub średnik należy postawić, jeśli listujesz zdania lub równoważniki zdań. Ostatni wiersz kończymy wówczas kropką.

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.