Skocz do zawartości

Co denerwuje nas w facetach?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hidalgo napisał:

Konie to czysta magia... Mam koleżanki, w życiu i w robocie straszne france ale potrafią się niemal pobić o widły jak trzeba ogarnąć boksy w stajni... Kiedyś widziałem jak się dwie najleprze przyjaciółki pokłóciły o czyszczenie konia... Nie zrozumiesz kobiet. ;)

Wiem wiem... Moja żona też by się kłóciła, gdybym chciał żeby mi koleżanka czyściła konia ;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miała wymienić w punktach, to:

- infantylność, wolę jednak facetów z dość powaznym podejściem do zycia, co nie znaczy, że nie takich co potrafią być czasem szaleni, ale nie lubie facetów dziecinnych, którzy np. co chwila robią sobie nowe selfie na fb, albo nie mają żadnych pasji oprócz siłki i piwka z kolegami, albo imprezek,

-nieszczerość  w sprawach, gdzie równie dobrze można byłoby powiedzieć prawdę, jak i tych poważniejszych,

-zbytnia podejrzliwość, próba kontroli mnie na każdym kroku, kiedy nie dałam im do tego żadnego powodu,

- udawanie kogoś kim się nie jest, zgrywanie cwaniaka na siłę, popisywanie się,

-niepunktualność, niedotrzymywanie obietnic,

-próby zmiany mnie na siłę, sterowania mną, dyktowania kiedy mogę spotkać się z załóżmy przyjaciółmi, a kiedy nie, do jakiej pracy mam iść,a do jakiej nie itd.,

-brak zdecydowania, własnego zdania, zgadzanie się ze mną na każdym kroku.Tzn.fajnie jeśli facet ma czasem takie samo zdanie jak ja, czy potrafi pójsć na kompromis, bo inaczej byłaby to druga skrajność, ale powinien też czasem nie bać się mieć innego zdania ode mnie, czy zaproponować coś innego niż ja.Generalnie wolę nawet jeśli facet jest troche bardziej dominujący pod tym względem, to dodaje mu pewnej męskości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 18:15, _oliv2407 napisał:

byłam na diecie wegańskiej

Beka z typiary. 

@Natii pięknie piszesz o kompromisie - niestety wymagasz go tylko od faceta. Jakie to babskie. Wzruszyłem się bardzej niż na TOy Story 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.