Skocz do zawartości

Hiv, kiła i mogiła?


deomi

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy na to gdyby kobieta z którą się spotykacie zaproponowała Wam przed seksem wykonanie pakietu badań na choroby weneryczne? np. takiego https://diag.pl/sklep/pakiety/pakiet-intymny-2/

Jakoś nie mam zaufania do facetów i nie chciałabym sypiać bez prezerwatywy z kimś bez uprzednich badań.

Za bardzo świruje?

Jak się na to zaopatrujecie kobiety i mężczyźni ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo Taka randka w punkcie pobań, spoko? :D  Nie będą piguły patrzeć jak na prostytutkę i jej alfonsa? :P 

2 minuty temu, TheFlorator napisał:

Rozwazne podejscie zwlaszcza jesli chodzi o LTR.

Myślisz, że taki pakiet wystarczy?

 

Jest tu ktoś kto się na tym zna? 

Nie wiem te dzisiejsze tindery, orale, anale nie wzbudzają moiego zaufania i dostałam na tym punkcie małego pier*ca... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, deomi napisał:

Co Wy na to gdyby kobieta z którą się spotykacie zaproponowała Wam przed seksem wykonanie pakietu badań na choroby weneryczne? np. takiego https://diag.pl/sklep/pakiety/pakiet-intymny-2/

Jakoś nie mam zaufania do facetów i nie chciałabym sypiać bez prezerwatywy z kimś bez uprzednich badań.

Za bardzo świruje?

Jak się na to zaopatrujecie kobiety i mężczyźni ? 

Najlepiej pełny pakiet badań na inne  dolegliwości. Może ocalisz mu życie

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Nie jestem lekarzem spytaj sie w przychodni, zaden wstyd.

Zreszta masz okazje sie “porzadnie” przebadac wiec zrob mozw pelna opcje.

 

Nie panikuj tylko zrob to i tyle. Normalna sprawa jak przeglad auta. Jesli cos wyjdzie to bedziecie (nie bede pisal ze o mnie chodzi ?) mieli przynajmniej szanse cos z tym zrobic przed rozpoczecia zblizen bez prezerwatywy.

 

A nie pozniej budzac sie z reka w nocniku.

 

@PanDoktur moze cos wiecej doda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sceptyczny? Dlaczego tak uważasz?

@TheFlorator Ja siebie jestem pewna, plus ze regularnie się badam na różne okazje.

Ale np taki test dla meżczyzn jest dość drogi: https://www.medistore.com.pl/wirus-hpv-badanie-dla-mezczyzn 

Nie wiem czy go to zachęci :D Wydalibyście 650 zł? :P

 

@mirek_handlarz_ludzmi Mirku, dlaczego? :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, deomi napisał:

 

@Yolo Taka randka w punkcie pobań, spoko? :D  Nie będą piguły patrzeć jak na prostytutkę i jej alfonsa

 

Nie mam pojęcia. Nigdy nie robiłem takich badań, choć sama idea spoko. 

 

O tym że partnerki je robiły, dowiadywałem się z reguły po fakcie.

Czlowiek chciałby potrzymać za rękę, popatrzeć w gwiazdy.

A nim się obejrzy, jedna z drugą skaczą po nim wrzeszcząc wniebogłosy :( 

 

50 minut temu, deomi napisał:

orale, anale nie wzbudzają moiego zaufania

Czasem warto zaufać, otworzyć się. 

Edytowane przez Yolo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... dożyłem tego dnia, gdy @deomi założyła rzeczowy temat i wykazała się śladowymi ilościami rozsądku. Fiesta!

 

A na serio - nie świrujesz. Masz prawo oczekiwać od swojego partnera seksualnego zrobienia badań ze względu na swoje własne dobro. Jak nie chce robić to na drzewo. 

Ale będąc na miejscu takiego faceta oczekiwałbym również od Ciebie zrobienia takich samych badań.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Ten pakiet nie wystarczy. Nie ma w nim największych mend jakie są czyli HCV i HPV. Te choroby w pakiecie są bardzo rzadkie (HIV, kiła) albo całkowicie uleczalne. Herpes Simplex jest bez rozróżnienia na I lub II (jedno to opryszczka ust a drugie płciowa). Ten pakiet robiłem miesiąc temu. Najgorsze gówna to HCV (zapalenie wątroby typu I i II) oraz HPV, którego nie da się leczyć, jest bardzo rozpowszechnione a może być groźne dla kobiet. 

 

Do tego pakietu co podałaś dorzuciłbym minimum badanie na 14 genotypów wysokoonkogennych HPV. 

 

Sama też się przebadaj bo zdziwiłabyś się co się przenosi przez klasyczny seks i czy zwykły oral. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.