Skocz do zawartości

Shit testy se strony facetów


qbis

Rekomendowane odpowiedzi

Robią. I to chyba od najmłodszych lat. Mój 10 letni bratanek mówił: "Bernevek ty nigdzie nie pojedziesz, bo przecież nie masz prawa jazdy".

Jego słowa - podobnie jak płeć żeńska: "czemu ty jesteś taki niski?" (xD) 

Ile razy od ojca słyszałem między wierszami, że nie dam rady. To też jakiegoś rodzaju test. 

Koledzy lubią się drażnić ze sobą, to też jakieś sprawdzenie psychiki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze byłem w grze to często zadawałem głupie pytania poważnym tonem, żeby sprawdzić jakość poczucia humoru. A potrafiłem naprawdę grubo polecieć z takimi absurdami, że sam mało się ze śmiechu nie obszczałem. Zdawalność na poziomie 20 do 80 na niekorzyść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mareecki podzieliłem się przykładem do dyskusji, a ty mnie od idiotów ? Może i tak jest, jak mówisz, ale chcę się obracać w towarzystwie ludzi podobnych do mnie pod kątem poczucia humoru, rozumienia treści, przekazu pomiędzy słowami. To chodzi o pewne podejście do życia. Widzisz, ty się złapałeś jednak na mój teścik. Wiem, że byśmy się nie dogadali. Ty tego nie rozumiesz po prostu, co chciałem przekazać. Ba, nawet mnie zaczynasz wyzywać ? 

 

Nie możesz mi powiedzieć nic, czego już o sobie nie słyszałem ?

 

 

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qbis napisał:

Cześć,

 

Czy Waszym zdaniem faceci stosują shit testy? Czy zauważacie to ze swojej strony?

1. Tak

 

2. Ostatnio na spotkaniu z laską ( dawna znajoma) 7/10 uderzyłem z głupim tekstem - ''coś się spasłaś kiedyś chudsza byłaś'' <-- shittest. 

Ona - totalne zdziwienie, wielkie oczy i mówi '' Yyy, no troszkę, ale chociaż cycki mi urosły ''. 

Odrazu zauważyłem z mowy ciała, że pewność siebie jej spadła, i inaczej się zachowywała, aż mi się jej żal lekko zrobiło, ale dopiliśmy browara każdy w swoją stronę, następny dzień zaczęła wypisywać, a mi coś się odechciało z nią pisać. 

Ps: kiedyś byłem w niej nieszczęśliwie zabujany. 

 

Poczucie humoru - niektórzy lubią standupy, kabarety, kawały o blondynkach, ja to co  @mac

lubię takie, wyróżnia się dużym dystansem, oraz luzem, dlatego dużo osób tego nie rozumie, odziwo trzeba mieć dużą ilość IQ, by mieć takie poczucie humoru, chociaż ja mam niskie :D jak to ktoś powiedział

'' mądry może udawać głupiego - nigdy na odwrót ''. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.