Skocz do zawartości

Szczere pożądanie i uczucie


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, 

 

Nie mam dostępu do całego tekstu, przyznaję się, ale już po nagłówku wiem o co chodzi. 

http://wyborcza.pl/1,161389,17993241,Jak_Polka_43_lata_czekala_na_Bulgara.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyb&utm_content=paid&fbclid=IwAR35x_4c4Zos-oiABOMW5itPPpWphyQf5_RY7-K196PvOFfFgr9rHKG7mU0

 

Gdy kobieta szczerze Was pożąda - nic innego się nie liczy. Mąż, obowiązki etc. 

 

"Nikomu nie powiedziałam "kocham cię". Oprócz Velina. Nawet gdy składałam przysięgi małżeńskie, stosowny moment sprytnie przemilczałam". 

Edytowane przez Bullitt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Baelish said:

Ja zawsze podchodzę to takich artykułów, jako do wytworów fantastów, chcących osiągnąć jakiś tam cel swoją pisaniną. Nie ufam za nic.

A raczej redaktorek-fanstastek. Na wyborczej często pojawiają się artykuły z jakimiś zmyślonymi historiami pasującymi do tezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa. Jak siedziałem w redakcji to na skrzynkę przychodziły tak popierdolone maile, że głowa mała. Czasami też z historiami dziwacznymi do przedstawienia, z prośbami o pomoc. Ludzie są ogólnie mocno skrzywieni niektórzy, więc obstawiam pół na pół, że to fantastyka, albo całkowicie prawdziwa historia podesłana i trochę podrasowana. Ewentualnie copy dostał zajawkę, coś zasłyszał i przerobił, żeby pasowało do linii ideologicznej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma miała kiedyś romans z żonatym facetem o obcym mieście. Potem wyjechała i kontakt im się urwał.

 

Po kilku latach mając już męża i dziecko powiedziała mi, że gdyby w środku nocy zadzwonił telefon i usłyszała jego głos mówiący "przyjedź do mnie" to rzuciłaby wszystko co ma teraz dom, męża, dziecko i nawet w środku nocy pojechała do tamtego mężczyzny.     

 

Wierzę jej. Mam przyjaciółkę z którą łączyły mnie w przeszłości głębokie uniesienia i silna emocjonalna i duchowa więź pomimo tego, że nigdy nie byliśmy parą. Ona podobnie do dziś reaguje na mnie.

 

Kobiety naprawdę są bardzo emocjonalne.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chuć/ pożądanie a nie miłość. To pierwsze się szybko wypala wraz z czasem i dużą czestotliwością spotkań. Coś takiego jak miłość jest możliwe u nastolatki, która z nikim nie była. Potem jak ma doświadczenia to nigdy już nie będzie szczerze kochała (kolejnego).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W XIX wieku jedna panna pojechała na sybir do narzeczonego i próbowała go przemycić w powozie. Złamana oś zakończyła się konfiskatą majątku i osiedleniem w Jakucji.

W Royal Navy uważanej za miejsce gorsze od więzienia pilnowano by partnerki marynarzy nie przemycały się na okręty.

W okolicach Abukiru jest cmentarz pełen kobiet i dzieci które płynęły z Anglii do swoich mężów w czasie gdy ci walczyli z Napoleonem.

 

Prawda nieraz bywa dziwniejsza od fikcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ksanti napisał:

To jest chuć/ pożądanie a nie miłość. To pierwsze się szybko wypala wraz z czasem i dużą czestotliwością spotkań.

Wszystko się wypala

14 minut temu, Ksanti napisał:

Coś takiego jak miłość jest możliwe u nastolatki, która z nikim nie była.

Bo to nie miłość a uwielbienie projekcji na temat partnera. Idealizacja go. O chłopaku każdy by powiedział że tkwi w jądrze matriksu

14 minut temu, Ksanti napisał:

Potem jak ma doświadczenia to nigdy już nie będzie szczerze kochała (kolejnego).

Ty i tak nie będziesz pierwszy. A jak będziesz to potem prawdopodobnie zaznasz gwałtu analnego od kolegów z celi. Pierwsze miłości pojawiają się między 14 a 16 rokiem życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Ty i tak nie będziesz pierwszy. A jak będziesz to potem prawdopodobnie zaznasz gwałtu analnego od kolegów z celi. Pierwsze miłości pojawiają się między 14 a 16 rokiem życia.

Polańskiemu się udało, może to gra warta świeczki, przecież tu chodzi o całe nasze życie :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.