Skocz do zawartości

Moja historia trafienia na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem na forum już jakiś czas, ale jeszcze nie opisywałem swojej historii bo w sumie nie czułem takiej potrzeby. Jak można było się dowiedzieć z moich postów mam 18 lat, na forum trafiłem całkiem przypadkiem kiedy to szukałem w necie odpowiedzi na temat "jak wyjść z friendzone", ale po kolei.

 

Zanim tu trafiłem byłem w związku z pewną dziewczyną 2 razy, najpierw ja ją rzuciłem dla innej (miałem po tym wielkie wyrzuty sumienia, wcześniej nie traktowałem tego związku poważnie), po czym byliśmy razem 2 raz i wtedy bardzo wkręciłem się w ten związek (miałem w głowie, że jest cudowna skoro wróciła do mnie po tym jak ją rzuciłem, teraz już wiem że po prostu czuła siłę i miałem wyższą pozycję, ale wtedy to nie było takie jasne:P). Wtedy właśnie włączył mi się białorycerz level hard i postanowiłem sobie, że będę traktował ją jak księżniczkę bo postanowiła do mnie wrócić... Wszyscy możemy się domyślić jak się to zakończyło, było coraz gorzej, pisanie z innymi typami itp. więc napisałem do niej, że ja tak dłużej nie mogę i na tym się zakończyła druga część tego samego związku (opisałem to w dużym skrócie, jak wyglądało ze szczegółami wie każdy kto zna schematy).

 

Po jakimś czasie przygnębienia po zakończonym związku, postanowiłem wyjść z friendzone z przyjaciółką z którą długo się znałem, szukałem na to sposobu w internecie, właśnie wtedy po raz pierwszy trafiłem na określenie PUA i shit test. Pamiętam, że byłem wtedy bardzo podjarany bo przeczytałem gdzieś, że z friendzone da się wyjść i postanowiłem, że mi też się uda. Wtedy właśnie trafiłem na post chyba Długowłosego o odbijaniu shit testów i tak zaczęła się przygoda z tym forum. Popatrzyłem sobie, że są tu omawiane również inne problemy z kobietami więc zacząłem czytać. 

 

To co tu zobaczyłem bardzo mnie zaskoczyło... Pamiętam, że w pierwszych kilku dniach nie mogłem uwierzyć w żadne słowo, które zostało tu napisane o manipulacji czy podłych zagrywkach kobiet, lecz czytałem dalej z dużym dystansem. Po iluś dniach lektury zacząłem zauważać że niektóre rzeczy opisywane tutaj były obecne w moim życiu, więc czytałem dalej. 

 

Lecz powiem szczerze, mój dystans zniknął i forum weszło mi zbyt mocno... Czytałem i uznałem że wszystkie kobiety są IDENTYCZNE w spierdoleniu i zachowaniach... To był początek mojego można powiedzieć "spierdolenia". Stałem się zwykłym chamem dla dziewczyny z którą wyszedłem z friendzone, założyłem nawet tematy odnośnie mojego związku (Ci którzy czytali tematy wiedzą jaki byłem). W tych tematach dostałem od braci kubeł zimnej wody na głowę i jestem za to bardzo wdzięczny, ponieważ bez tego pogłębiał bym swoje własne złe zachowania, był zwykłym chamem który nienawidzi kobiet bo tak wyczytał w necie. Jednym słowem, małolat się naczytał i za mocno mu to weszło do głowy. Jednak teraz zacząłem się z tego otrząsać i jest coraz lepiej, moje zachowania się poprawiły (nie znaczy to oczywiście, że daję sobą pomiatać) ale to, że nie jestem już po prostu zwykłym chamem dla ludzi wokół mnie w tym kobiet. 

Pozdrawiam i dziękuję braciom którzy pomogli mi się wtedy otrząsnąć.

 

Oczywiście nie winię forum i nie twierdzę, że ono propaguje nienawiść, po prostu każdą wiedzę trzeba rozumieć i w odpowiedni sposób ją odbierać, czego ja wtedy nie umiałem. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilczek

Czyli krótko mówiąc, trochę ze skrajności w skrajność poszedłeś. Dobrze, że się otrząsnąłeś, Bracie. Głowa do góry i do przodu, po swoje.

 

Czasem tak bywa, że traktujemy wiedzę w sposób absolutny i chcemy ją stosować w każdym możliwym przypadku podobnym do tego co wyczytaliśmy. Grunt to umieć przyznać się do błędu i wrócić na odpowiednie tory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilczek

Króciutko:

Masz już wiedzę więc nic nie powinno Cię zaskoczyć. 

"Baw" się relacjami z płcią przeciwną. 

Najważniejsze to:

 

-nie dać się wycyganić z własnych pieniędzy

 

- nie dać się wmanewrować w dziecko, kiedy Ty sam tego nie chcesz.

 

 

Wysokich zarobków i milego życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilczek

Wpadłeś w dość typową reakcję, przypuszczalnie jesteś jeszcze dość młody. Im bardziej ktoś białorycerzył, tym częściej wpada we frustrację po poznaniu prawdy.

 

Na szczęście wychodzisz z tego, to dobrze, bo tak ciężko być szczęśliwym.

 

Po prostu traktuj kobiety jak żywioł - góry, morze.

Bez sensu jest się oszukiwać co do ich natury, wychodzić w klapkach na Rysy czy w łódce na ocean.

Możesz je pokochać, ale doskonale wiesz, że niosą ryzyko, i nawet jak się zabezpieczysz, to może się stać wypadek.

 

Mężczyźni od zarania zmagali się z żywiołami, więc z kobietą też da radę ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czlowiekronaldo z forumowych postów czytałem tylko jak odbijać shit testy, a najbardziej pomogły rady typowych PUA z innych stronek. Ale prawda jest taka że nie z każdą laską da się wyjść z friendzone.

 

@vand masz rację, sam zauważyłem, że nie można traktować forum jako "prawdy objawionej", piszą to ludzie dla ludzi, trzeba wyciągnąć z forum to co jest właściwe dla samego siebie a resztę odrzucić. Należy pamiętać, że każdy będzie miał trochę inne podejście bo miał inne doświadczenia i inaczej reagował.

 

@zuckerfrei staram się podchodzić do każdej sytuacji w życiu jak do nowego doświadczenia, lubię takie podejście. 

Jako że jestem młody to tej "zabawy" relacjami i ogólnie życiem będzie jeszcze sporo. Btw dziękuję i wzajemnie. :)

 

@sargon narazie wychodzę i z tej frustracji jak i białorycerstwa więc mam podwójną robotę. Jeśli chodzi o kobiety to jak najbardziej, będę korzystał z życia i zdobywał doświadczenia, nie odmówię sobie ani związków ani przelotnych relacji w obawie przed zranieniem czy jakąś wpadką. Bo tak jak mówisz, trzeba traktować kobiety jak żywioł, będę się tego trzymał :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.