Skocz do zawartości

Jak wychowujecie swoich synów????


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Rnext napisał:

każdy średnio kumaty i łączący kropki, namierzył ją bez problemu

Jak ktoś chce znaleźć to znajdzie i bez takich szczególnych info, w każdym razie niejednokrotnie zadziwia mnie takie bezmyślne podejście userów do własnych danych.

No po co ułatwiać? I jak słusznie zauważyłeś, o ile to prawda, zawsze jest taka wątpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Nie jestem feministką. Uważam że to moja prywatna, osobista sprawa i nie chce  zeby np moj szef o tym widzial. Co innego jeśli mówie cos osobistego anonimowo a co innego publicznie. 

Odpowiadajac na pytanie, nie wstydze sie.

Serio jeśli mi nie wierzysz to twój a nie mój problem. Może jesteś z mniejszego miasta, moze mniej pracujesz, moze nie miales pomysłu.

Ale ja ciebie nie posądzam o feminizm. Jedynie napisałem, że kobiety walczyły o swobody. Ale czemu mieszasz w to szefa? Szef nie musi tego wiedzieć. Chyba, że to firma garażowa, gdzie pracuje w niej parę osób a ty jesteś jedyną kobietą. 

Więc pozostaje jedyna odpowiedź: boisz się. 

Ale czemu mi imputujesz zazdrość? Zobacz: ja np. nie chwalę się znajomością dwóch języków obcych (a to prawda). Bo mi to nie potrzebne. Moja wartość jako cżłowieka od tego nie zależy. Gdzieś mam twoje złotówki, bo za parę lat tyle będę zarabiał, ale we frankach albo w euro. W branży budowlanej jest taki ścisk, że większość firm nie wydoli i rychło upada. Budowlanka to syf, nawet dla architektów inżynierów. Znam takich paru, gdzie się przebranżowili, bo ch. z grzybami. 

Cytat

Znam go od wielu lat. Jak go poznalam to stwierdziłam że malo w życiu osiągnie i jak na razie moje słowa sie potwierdzaja. Dlatego jestem ciekawa czy nagle mnie zaskoczy i cos odmieni czy jednak moje przewidywania sie potwierdza.

Umów się z nim i daj mu klapa w du..e skoro tyle troski o niego w tobie. Może się chłopak ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2019 o 17:59, Androgeniczna napisał:

Hmmm trochę prawda bo u mnie jak porównasz ceny w 2008 roku a teraz  jest wzrost o kilka tyś na metrze. Teraz raczej ceny idą w dół ale tez nie jakos drastycznie. Dużo zależy od lokalizacji

Trudna sytuacja na rynku nieruchomości potrzebuje takich kreatywnych ludzi!

FB_IMG_1569699989742.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2019 o 12:10, Quo Vadis? napisał:

Ty jej nie masz albo masz bardzo niską

Dokladnie to napisałam kilka postów wyżej. Mam raczej niską empatie. 

W dniu 28.09.2019 o 12:10, Quo Vadis? napisał:

albo jesteś narcystyczna albo masz wiele cech psychopatycznych,

Nie jestem narcystyczna. Znam swoją wartość, jestem pewna siebie ale do narcyzmu wiele mi brakuje.

W dniu 28.09.2019 o 12:22, Rnext napisał:

namierzył ją bez problemu

Podałam wiele informacji ale zawsze staram sie zachować na tyle anonimowość żeby ktoś z netu (kto może byc nieobliczalny) nie ingerował w moje życie prywatne

 

W dniu 28.09.2019 o 14:23, bernevek napisał:

gdzie pracuje w niej parę osób a ty jesteś jedyną kobietą. 

W swoim oddziale jestem jedyną kobieta. W firmie którą prowadze równiez zatrudniam tylko mężczyzn i jestem jedyną kobieta.

W dniu 28.09.2019 o 14:23, bernevek napisał:

boisz się. 

Prawda jest taka że moje wypowiedzi niektórych tu denerwują co jest dziwne bo nie wiem jak mozna sie denerwowac kimś obcym i jego podejsciem do zycia. To moze spowodować że jakiś świr zacznie szkalować moją firmę lub wypisywac jakies złe rzeczy. Tego nie chce. Nie ufam obcym wiec nie upublicznie takich danych. To chyba jasne i logiczne.

W dniu 28.09.2019 o 14:23, bernevek napisał:

nie chwalę się znajomością dwóch języków obcych (a to prawda)

Znajomość dwóch języków to coraz częściej powszechność. Znam wiele osob pracujących w korporacjach które znają po 4 i wiecej jezyków no tego wymaga ich praca. 

W dniu 28.09.2019 o 14:23, bernevek napisał:

W branży budowlanej jest taki ścisk, że większość firm nie wydoli i rychło upada

To specyficzna gałąź branży budowlanej w której jest popyt i bardzo duzo zlecen. Być moze w ciągu lat coś sie zmieni ale wiadomo ze firma zawsze ewoluuje i trzeba sie dopasowywac do rynku 

W dniu 28.09.2019 o 14:23, bernevek napisał:

dla architektów inżynierów. Znam takich paru, gdzie się przebranżowili, bo ch. z grzybami. 

Dużo zależy od lokalizacji. W moim mieście architekt dużo zarabia. Ostatnio sprzedawalam mieszkanie za 1,8 mln które kupił i urządził architekt. Jak widać udało mu sie dorobic na byciu architektem. Naprawdę trzeba patrzeć na lokalizację. Przykladowo budka z kebabem na wsi moze upac a przy deptaku turystycznym ma super obroty.

W dniu 28.09.2019 o 14:23, bernevek napisał:

Umów się z nim i daj mu klapa w du..e skoro tyle troski o niego w tobie. Może się chłopak ogarnie.

Na niego takie cos nie zadziała. Sam musi sie ogarnąc.

 

W dniu 28.09.2019 o 22:10, Helena K. napisał:

Trudna sytuacja na rynku nieruchomości potrzebuje takich kreatywnych ludzi!

Nie wiem co opisana sytuacja ma do wzrostu cen mieszkan

W dniu 28.09.2019 o 12:10, Quo Vadis? napisał:

albo jesteś narcystyczna

PS Czy bycie zadowolona ze swojego życia to dla Ciebie narcyzm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Podałam wiele informacji ale zawsze staram sie zachować na tyle anonimowość żeby ktoś z netu (kto może byc nieobliczalny) nie ingerował w moje życie prywatne

Twoje rzucanie słów na wiatr vs. twoja wiarygodność. 

Cytat

W swoim oddziale jestem jedyną kobieta. W firmie którą prowadze równiez zatrudniam tylko mężczyzn i jestem jedyną kobieta.

Biedni, nie wiedzą z kim się zadają... 

Cytat

Prawda jest taka że moje wypowiedzi niektórych tu denerwują co jest dziwne bo nie wiem jak mozna sie denerwowac kimś obcym i jego podejsciem do zycia.

Ale dobrze się bawisz, prawda?! Osiągasz to co chcesz, bo co rusz zbiera się grupka chętnie komentujących twoje "wypowiedzi". (xD) 

Cytat

To moze spowodować że jakiś świr zacznie szkalować moją firmę lub wypisywac jakies złe rzeczy.

A jak się ma do tego twoja zuchwałość? 

Cytat

Nie ufam obcym wiec nie upublicznie takich danych. To chyba jasne i logiczne.

Więc sama się przyznajesz w tym momencie, że twoja wiarygodność może wynosić 0. 

Cytat

Znajomość dwóch języków to coraz częściej powszechność. Znam wiele osob pracujących w korporacjach które znają po 4 i wiecej jezyków no tego wymaga ich praca.

Ale to i tak lepiej niż ty z twoim polskim. A tak poważniej, nie zrozumiałaś o co mi chodzi. Ty piszesz, że prowadzisz firmę, wiedziesz szczęśliwe życie itp. Ale są ludzie, którzy mają więcej niż ty i nie muszą o tym wszem i wobec rozpisywać. Zrozumiałaś już?

Cytat

To specyficzna gałąź branży budowlanej w której jest popyt i bardzo duzo zlecen. Być moze w ciągu lat coś sie zmieni ale wiadomo ze firma zawsze ewoluuje i trzeba sie dopasowywac do rynku 

Nieruchomości to są nieruchomości, podatne na fluktuacje rynkowe bez względu na branże. Twój fotel jest uzależniony od klientów. A klienci od inflacji, obrotów w ich branży.

Cytat

Dużo zależy od lokalizacji. W moim mieście architekt dużo zarabia

Programista zarabia dużo więcej, bez względu na lokalizacje i rynkowe fluktuacje. 

Cytat

 Ostatnio sprzedawalam mieszkanie za 1,8 mln które kupił i urządził architekt.

Pośrednik sprzedaży nieruchomości? Jak wystawiałem mieszkanie to zlecieli się jak muchy. 

Cytat

 . Jak widać udało mu sie dorobic na byciu architektem. Naprawdę trzeba patrzeć na lokalizację. Przykladowo budka z kebabem na wsi moze upac a przy deptaku turystycznym ma super obroty.

Nie, lokalizacja nie ma nic do rzeczy. Im większa aglomeracja tym więcej firm zajmujących się nieruchomościami. I tym gorzej. To to samo co call center, podobnie trzeba umieć wciskać kit, użerać się z klientami, stosować język korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bernevek napisał:

Biedni, nie wiedzą z kim się zadają... 

Z kim?

6 minut temu, bernevek napisał:

Ale dobrze się bawisz, prawda?! Osiągasz to co chcesz, bo co rusz zbiera się grupka chętnie komentujących twoje "wypowiedzi". (xD) 

Nie bawie sie. Wypowiadam tylko swoje zdanie i sie udzielam. To że ktos komentuje jest mi obojetne. Dlatego często polecam jeśli kogos denerwuje moj sposob wypowiedzi nich da mnie do ignorowanych.

7 minut temu, bernevek napisał:

A jak się ma do tego twoja zuchwałość? 

Nijak. Dalej jestem pewna siebie i szczera ale nieufajaca obcym. 

8 minut temu, bernevek napisał:

Więc sama się przyznajesz w tym momencie, że twoja wiarygodność może wynosić 0. 

Jeśli to dla Ciebie brak wiarygodności to ok.

8 minut temu, bernevek napisał:

Ty piszesz, że prowadzisz firmę, wiedziesz szczęśliwe życie itp. Ale są ludzie, którzy mają więcej niż ty i nie muszą o tym wszem i wobec rozpisywać. Zrozumiałaś już?

Ja to piszę tylko w sytuacji kiedy ktoś mi zarzuca że jestem na utrzymaniu kogoś albo ze jako kobieta nic nie osiagne zeby wiedzieli ze jednak cos dzialam i jestem ogarnieta.

9 minut temu, bernevek napisał:

Nieruchomości to są nieruchomości, podatne na fluktuacje rynkowe bez względu na branże. Twój fotel jest uzależniony od klientów. A klienci od inflacji, obrotów w ich branży.

Dokładnie więc tak jak pisałam w nieruchomosciach chce pracowac jeszcze kilka mc, moze rok. W tym czasie rozkrece swoja firme budowlana i bede sie tylko z niej utrzymywala. Na razie 5-10 tyś z nieruchomosci bardzo mi podnosi budżet jeśli chodzi o kupno sprzetów do firmy.

10 minut temu, bernevek napisał:

Programista zarabia dużo więcej, bez względu na lokalizacje i rynkowe fluktuacje. 

I tak i nie. Duże firmy które potrzebują programistów zazywczaj sa w duzych miastach. Programista z malego miasteczka pracuje zdalnie i nie zawsze osiaga takie pieniadze. Dużo też zależy jaki programista. Znam takich co zarabiaja 10 tys i takich co ledwo 4.

12 minut temu, bernevek napisał:

Pośrednik sprzedaży nieruchomości? Jak wystawiałem mieszkanie to zlecieli się jak muchy. 

Dokładnie bo trzeba walczyc w tej branzy. 

13 minut temu, bernevek napisał:

Im większa aglomeracja tym więcej firm zajmujących się nieruchomościami. I tym gorzej. To to samo co call center, podobnie trzeba umieć wciskać kit, użerać się z klientami, stosować język korzyści.

Tyle ze tez wiecej mieszkan i duzo drozsze. Ja nie narzekam na ta prace ale jest wymagajaca. Trzeba poswiecic duzo czasu dlatego pracuje od 9 do 19 plus czasem w sobote. To też powód dla którego po odłozeniu pieniedzy pomyslalam o własnej firmie. W nieruchomosciach mozna duzo zarobic ale trzeba byc ambitnym i duzo pracowac. Mi sie udalo 

PS CZY MOZEMY JUZ SKONCZYC TEN DIALOG?  

Tylko zaśmiecamy. Juz lepiej pisz na priv jesli masz jeszcze jakies watpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Cytat

Nie bawie sie. Wypowiadam tylko swoje zdanie i sie udzielam. To że ktos komentuje jest mi obojetne. Dlatego często polecam jeśli kogos denerwuje moj sposob wypowiedzi nich da mnie do ignorowanych.
 

Więc kręci cię, jeżeli ludzie cię non stop ośmieszają, wręcz odrzucają? Kto z tego forum przychylnie się o tobie opowiada? 

Cytat

Nijak. Dalej jestem pewna siebie i szczera ale nieufajaca obcym. 

Więc masz problem z dostrzeżeniem granic, gdzie jest pewność siebie a zaczyna zuchwałość... Moze i pewna siebie, ale mało asertywna na pewno (asertywność zawiera m.in poszanowanie granic innych ludzi).

Cytat

Ja to piszę tylko w sytuacji kiedy ktoś mi zarzuca że jestem na utrzymaniu kogoś albo ze jako kobieta nic nie osiagne zeby wiedzieli ze jednak cos dzialam i jestem ogarnieta.
 

 

Tak i dlatego non stop o tym wypisujesz w prawie każdym temacie. :wub: Po to, żeby przypomnieć innym jaka jesteś businesswoman. Wiec de facto chcesz zmienić ich zdanie o sobie. Więc przejmujesz się opinią innych. Więc jesteś pewna siebie. Widzę sprzeczność w twoich przekazach. 

Cytat

Dokładnie więc tak jak pisałam w nieruchomosciach chce pracowac jeszcze kilka mc, moze rok. W tym czasie rozkrece swoja firme budowlana i bede sie tylko z niej utrzymywala. 

 

Bo branża budowlana nie jest związana z nieruchomościami. Ty wiesz w ogóle w jakim sektorze robisz? 

Firm budowlanych jest po kilka w kazdej Wólce Kosowskiej mającej parę domów na krzyż. To nie jest nic innowacyjnego. 

Cytat

Na razie 5-10 tyś z nieruchomosci bardzo mi podnosi budżet jeśli chodzi o kupno sprzetów do firmy.

? Przecież plajta ci nie grozi. Nie ważne, że sprzęty będą warte mniej niż nowe. Bardzo mądra decyzja biznesowa. Po co brać leasingi, kredyty. 

Tylko nie wypożyczaj sprzętu od kogoś, bo jeszcze pomylisz ze swoim. 

Cytat


I tak i nie. Duże firmy które potrzebują programistów zazywczaj sa w duzych miastach. Programista z malego miasteczka pracuje zdalnie i nie zawsze osiaga takie pieniadze. Dużo też zależy jaki programista. Znam takich co zarabiaja 10 tys i takich co ledwo 4.
 

 Widzę, że znasz się na wszystkim. Ale nie wiesz, że programiści ze stażem nie tykają pewnych "fuch", po to własnie żeby nie zarabiać 4k, czy nie wchodzić w niepewne projekty. 

Serio, każdego się pytasz o jego zarobki? Na (nie)ciekawej stopie jesteście. Mnie nie interesuje ile zarabiają moi znajomi. 

 

Cytat

Tyle ze tez wiecej mieszkan i duzo drozsze. Ja nie narzekam na ta prace ale jest wymagajaca. Trzeba poswiecic duzo czasu dlatego pracuje od 9 do 19 plus czasem w sobote. To też powód dla którego po odłozeniu pieniedzy pomyslalam o własnej firmie. W nieruchomosciach mozna duzo zarobic ale trzeba byc ambitnym i duzo pracowac. Mi sie udalo

 

Wymagająca we wciskaniu kitu... 

Cytat

PS CZY MOZEMY JUZ SKONCZYC TEN DIALOG? 

Pytasz mnie o pozwolenie czy jak? Jak chcesz to skończ. Nikt cie nie zmusza, żebyś odpisywała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bernevek napisał:

Więc kręci cię, jeżeli ludzie cię non stop ośmieszają, wręcz odrzucają? Kto z tego forum przychylnie się o tobie opowiada? 

Nie robi mi to różnicy czy ktos obcy jest mi przychyylny czy nie. 

4 minuty temu, bernevek napisał:

Więc masz problem z dostrzeżeniem granic, gdzie jest pewność siebie a zaczyna zuchwałość...

Tego nauczyły mnie nieruchomości. 

4 minuty temu, bernevek napisał:

Tak i dlatego non stop o tym wypisujesz w prawie każdym temacie.

Bo w prawie każdym temacie w którym sie wypowiem ktos mi zarzuca że jako kobieta na pewno jakich gach mnie utrzymuje. :)

5 minut temu, bernevek napisał:

Bo branża budowlana nie jest związana z nieruchomościami. Ty wiesz w ogóle w jakim sektorze robisz? 

Moja nie :). Nie remontuje mieszkan ani nie buduje domów. Firma zajmuje sie czyms innym ale wiecej nie zdradze. 

6 minut temu, bernevek napisał:

Nie ważne, że sprzęty będą warte mniej niż nowe. Bardzo mądra decyzja biznesowa. Po co brać leasingi, kredyty. 

W mojej branży nie oplaca sie brac maszyn w leasing czy na kredyt. Dobrze to rozplanowalam. Widzisz zarzucasz mi ze sie nie znam ze zle prowadze biznes mimo ze nic o tym nie wiesz. Na razie super mi sie zwraca mój wklad wiec jednak poznostane przy tym ze sama wiem jak i w co inwestowac :)

7 minut temu, bernevek napisał:

Tylko nie wypożyczaj sprzętu od kogoś, bo jeszcze pomylisz ze swoim. 

Wypożyczam tylko sprzęty na które na razie mnie nie stac ale od lutego juz bede na nie miala i sama bede je wypozyczala 

8 minut temu, bernevek napisał:

Serio, każdego się pytasz o jego zarobki?

Nie każdego i nie pytam. Rozmawiamy o tym tylko w gronie najblizszych znajomych a ze mam ich wielu i w róznych branzach to wiemy takie rzeczy. Czesto rozmawiamy o biznesach co i jak, kto w co inwestuje i jak na tym wychodzi. 

9 minut temu, bernevek napisał:

Wymagająca we wciskaniu kitu... 

Jest dużo nieruchomości które ciężko sprzedać przez ogloszenie. Są np warte ponad milion a ktos kto ma milion nie ma czasu szukac nieruchomosci sam i po stronach. Wtedy pośrednik jest potrzbny. Nie wiem gdzie tu wciskanie kitu? 

11 minut temu, bernevek napisał:

Pytasz mnie o pozwolenie czy jak?

Pytam w końcu jestem kobieta i słucham sie meżczyzn. 

PS tu kończę, jesli cos jeszcze odpiszesz to odpowiem na priv bo szkoda tyle zasmiecania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Androgeniczna napisał:

 

Cytat

Tego nauczyły mnie nieruchomości. 

Z moich doświadczeń, to strasznie znerwicowani jesteście. Przez ogromną konkurencje i istnieje obawa, że klient może się wycofać w każdej chwili. 

Cytat

Bo w prawie każdym temacie w którym sie wypowiem ktos mi zarzuca że jako kobieta na pewno jakich gach mnie utrzymuje. :)

I nie każesz mu spadać na drzewo? Coś mało tej pewności siebie masz... 

Cytat

Moja nie :). Nie remontuje mieszkan ani nie buduje domów. Firma zajmuje sie czyms innym ale wiecej nie zdradze. 

To po co ci tyle maszyn skoro nie masz zamiaru budować domów ani ich remontować? Bo rozumiem, że ciężkie maszyny mogą być potrzebne jedynie do tego. Budowa mostów, dróg odpada bo to w końcu nie nieruchomości.

Ale kit wciskasz;) Kolejna twoja niespójność. 

Ale już ci tłumaczyłem, że branża nieruchomości ściśle związane są z portfelem klienta. Nie ważne, czy jest architektem, pośrednikiem, sprzedawcą materiałów budowlanych.

 

Cytat

W mojej branży nie oplaca sie brac maszyn w leasing czy na kredyt. Dobrze to rozplanowalam. Widzisz zarzucasz mi ze sie nie znam ze zle prowadze biznes mimo ze nic o tym nie wiesz.

 

Akuratnie wiem i to od środka bo rodzina prowadzi podobny biznes w Wólce Kosowskiej. Sporo zarabiają na wypożyczaniu maszynerii bo kupują nowe. 

Raczej źle to rozplanowałaś, bo nikt nie kupuje maszyn za gotówkę w tak niepewnej brany. 

Cytat

 Na razie super mi sie zwraca mój wklad wiec jednak poznostane przy tym ze sama wiem jak i w co inwestowac :)

Zara... przecież niedawno pisałaś, że dopiero rozkręcasz firmę i już ci się wkład zwraca?! 

Cytat

Jest dużo nieruchomości które ciężko sprzedać przez ogloszenie. Są np warte ponad milion a ktos kto ma milion nie ma czasu szukac nieruchomosci sam i po stronach. Wtedy pośrednik jest potrzbny. Nie wiem gdzie tu wciskanie kitu?

 

No to nieźle lukratywny ten biznes skoro ciężko sprzedać domy za milion:) Poza tym, milion szybko pęka. Przeciętny z wyglądu dom w Wólce Kosowkiej może tyle kosztować ze wszystkim.

Ktoś kto jest bogaty raczej ma swoich rzeczoznawców, prawników, którzy pilnują umów. A nie jakaś mało znana firma krzak pośrednicząca.

Cytat

Pytam w końcu jestem kobieta i słucham sie meżczyzn. 

Szkoda, że godności ci brak. Inaczej już dawno byś stąd odeszła;) 

P.S. To forum a nie życie realne.

Secundo, ponoć jesteś pewna siebie a to kłóci się z uległością. Więc kolejna niespójność z twojej strony. 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.