Skocz do zawartości

Czy instagramerki są singielkami? Kto je..


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając instagrama naszła mnie pewna myśl, te laski pozują wszędzie same, jakieś wyjazdy z koleżankami itp.

 

Można odnieść wrażenie, że wdzięczą się, chcą być tylko podziwiane przez kolorowe szkiełko, ale nie mają obok siebie partnerów czy facetów.

 

Czy to nie jest tak, że one nie mogą wejść w związek zbyt wcześnie bo stracą wszystkie benefity od śliniących się mężczyzn? Zajęta laska to jednak pewne "no go" dla wielu i nikt nie będzie inwestował, stawiał życia.

 

Z drugiej strony jest też wizerunek o który tak bardzo Panie dbają - ja taka nie jestem. Czyli nie może wejść w związek i czerpać korzyści bo jej idealny swiat, idealnej osoby się posypie.

 

Na końcu chyba jest ta opisana na sto sposobów hipergamia, skoro ona dostaje za byle zdjęcie setki, tysiące serduszek to zaczyna się wysoko cenić. Kto będzie odpowiedni jak jest się modelką?

 

Stawiam pytanie: Kto te laski pieprzy?

 

Biorę pod uwagę fakt, że można za 300 zł pojechać na laście i potem postować zdjęciami przez miesiąc. Ale to nie tylko o to chodzi, są setki kobiet, które po prostu żyją i wystawiają dobre zdjęcia z codzienności a atencja wybija skalę.

 

Może one mają chłopaków i ich ukrywają bo jednak love, bycie w związku to już inny feedback (od kobiet), a nie zachwyt i skowyt (dawanie atencji przez mężczyzn - spermiarzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas tu już trochę chłopa, więc wypadało by, żeby ktoś znał kogoś, kto zna kogoś, kto zna wspomnianego gościa co je pieprzy,

Bo każdy tylko się domyśla, że tam jakiś facet jest, ale jakoś mało się takich facetów widuje/zna ...

A może są jednak trochę bardziej samotne niż się wydaje. Który facet by wytrzymał psychicznie słyszeć co chwile "zrób mi fotke" ...

Pewnie spojrzeń i bajeru mają na co dzień pod dostatkiem, ale czy na pewno mają kogoś bliskiego skoro ich chłopak nazywa się "instagram"?

Nie jestem taki do końca pewny ...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne większość ma faceta, ale w związku z tym że oboje pewnie mają co robić w ciągu dnia to ich filmoteka insta story się rozmija. Dodatkowo związek nie jest taki napięty, bo oboje dobrze prosperują. Ponadto ludzie show-biznesu z reguły dbają by życie prywatne takim pozostało. Co więcej, domniemane singielstwo przyciąga więcej widzów. Poza tym, są na pewno i takie co nie chcą mieć aktualnie stałego partnera, mają FWB, żyją w celibacie lub są dymane przez sponsora. Celebryci to podobno też dalej ludzie, z różnymi motywacjami i osobowościami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Czlowiekronaldo napisał:

Kto te laski pieprzy?

Na pewno nie ja. ?

 

Przypomniała mi się rozmowa z moim instruktorem od prawa jazdy sprzed kilku lat.

 

Jedziemy sobie przez centrum, jest lato, dookoła mnóstwo roznegliżowanych dzierlatek (akcja ma miejsce w UK, tutaj typiary, gdyby mogły, to by z cipami na wierzchu chodziły), nagle ni z gruchy, ni z pietruchy instruktor wyskakuje z pytaniem: "Ważniak, kto to wszystko rucha, do kurwy nędzy?", a ja mu na to: "Na pewno nie my, hahahaha".

 

Pośmialiśmy się, było miło, co nie zmienia faktu, że to był śmiech przez łzy. ??

 

Instagramerki też ludzie, na pewno ktoś je tam zapina, ale nie będzie przecież wrzucać z nim foteczek, bo może odstraszyć w ten sposób jakiegoś lepszego zakutasiciela.

 

W sumie im współczuję, frustracja musi sięgać zenitu u niektórych, no bo jak to tak, mam 5k falołersów, gdzie jest, kurwa, mój George Clooney, a facetowi wystarczy zazwyczaj zwykła statystka z byle filmu. ?

 

Z wyrazami szacunku,

Incel, yyyy, znaczy Ważniak

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ex jak wskoczyla na insta to po jakims czasie zupelnie inna baba sie z niej zrobila .Transformowala od czuba glowy az po paznokcie u nog .Codziennie jakies wymachy nog , kolorowanie ust , naciaganie na jakies drogie zabiegi .Wtedy myslalem ze to dla mnie chce byc taka bjutiful :) .Nawet inwestowala w jakies programy ktore podkrecaly ilosc folowersow i lajki .Na pytanie po jakiego grzyba to robi bo przeciez ma mnie milczala jak zakleta .Zderzenie z rzeczywistoscia po 30 bylo okrutne .Jak misio dal dyla z tej relacji to nagle okazalo sie ze rachunki za zycie same sie nie placa a i nie ma chetnych na dluzsze relacje niz czyszczenie komina.

Edytowane przez thyr
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia w życiu niż oglądanie klonów przechodzących w klauny na Instagramie i rozkładanie na czynniki pierwsze czy kogoś mają czy nie, kto je pieprzy i czy pieprzy oraz ile za to płaci. Dla mnie taki klon-klaun świecący dupą i dekoltem na forum jakby na to nie patrzeć publicznym, zawsze będzie takim klonem-kalunem, który ma do zaoferowania światu tylko i wyłącznie to;)  

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie młode sąsiadki dzień w dzień wychodzą jak żaby na powierzchnie, jedna trzyma telefon i pstryka zdjęcia drugiej, i na zmianę, do tego nagrywają coś w rodzaju kilkusekundowej relacji, przebierając się co kwadrans w inne szmaty, o takie zajęcie codzienne młodych dziewczyn :) .

 

Za pierwszym razem, jak się wprowadziły naprzeciwko myślałem że to złodzieje, jest noc, wstaje o północy, patrze dwie osoby się kręcą przed bramą, robiąc dziwne ruchy, to wziąłem, mały podręczny kij bejsbolowy i i w samych gaciach otwieram drzwi, a tam, kilka metrów dalej, dwie najebane małolaty gadają do telefonów i tańczą  :D .

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thyr parafrazując Katona: a poza tym uważam, że Instagram powinien zostać zniszczony jako siedlisko głupoty, próżności i spermiarzy wszelkiej maści. Co do instagramowiczek, to powinny mieć osobną komorę w Birkenau i stylowy designerski winkiel na tych głupich ryjach. Nie sposób oszacować szkód jakie to instagramowo youtuberskie szambo wyrządza w głowach młodzieży. Patrząc po zasięgach, to jest tragedia.

 

@The Motha i co z tym kijem?

Edytowane przez Posejdon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, jak miałem pannę, która wrzucała czasem fotki na insta to też w pewnym momencie przestała cokolwiek wspominać na mój temat. 

To już było opisywane wiele razy, ale powtórzę:

 

- Kiedy kobieta przestaje wrzucać, tagować fotki z Tobą Samcze,  to wiedz, że coś się dzieje.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam kilka fit / hit insta lasek.

Z zasięgami.

Jedna czy dwie to Panie trener, jedna jest gwiazdą swojej uczelni a jeszcze inna dowodzi trupą lasek robiących pokazy z ogniem.

 

Moim zdaniem (opinia subiektywna, aczkolwiek zgrywa mi sie z wieloma juz zasłyszanymi relacjami panów) one się nie pieprzą.

Nie pieprzą się bo ego tak poświdrowało w górę że bez statusu celebryty nie podchodź.

Mają tyle atencji, spermiarzy i wielbicieli że przełącza im sie w głowie na tryb: "jestem jak królowa, kochają mnie, znaczy ze mnie moze miec tylko król i urodze mu królewicza."

 

Oczywiście mówię tu o ogóle a nie 100% przypadków. Nie chce mi sie polemizować z kimś kto zna jedną i ona "jest inna".

 

Wszystkie te mi znane czekają na kogoś jeszcze wyżej w ich chorej hierarchii niż one same.

Aktora, piosenkarza czy modela który je zabierze na ścianki.

Z nim sie prześpią.

 

Jesteś fajnym gościem z łbem na karku, hajsem i wyglądem? Ale etatowcem?

 

Dla nich to za mało.

 

Kiedys na jedynym z forów do podrywania gość opisał zdobywanie takiej laski i to ze na sam koniec po numerku wyznala mu ze jest na poście ponad 2 lata bez seksu.

Spytal jak to możliwe, laska 10/10, usłyszał- "bo żaden nie był wystarczająco dobry".

 

Tu stawiam działa podobny mechanizm.

Edytowane przez Exile
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baelish napisał:

Lol, jak miałem pannę, która wrzucała czasem fotki na insta to też w pewnym momencie przestała cokolwiek wspominać na mój temat. 

To już było opisywane wiele razy, ale powtórzę:

 

- Kiedy kobieta przestaje wrzucać, tagować fotki z Tobą Samcze,  to wiedz, że coś się dzieje.

+1

W ostatnim związku było podobnie. Wręcz mogłem wyczuć, że coś kobiecie siedzi w głowie.

Było ok? Snapy czy fotki na insta, było coś nie halo - fotki otoczenia albo samej siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie można uogólniać. Takie laski wbrew pozorom nie mają łatwo. Ostatnio czytałem na innym forum, wątek właśnie takiej laski z insta. Nikt jej nie posuwa. Ciężko jej kogoś znaleźć na stałe. Pewnie ma wymagania, o których pisał @Exile. Nie ma brania w realu, bo faceci myślą jak w tym wątku przedstawiono. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, balin napisał:

Takie laski wbrew pozorom nie mają łatwo.

Tak mi ich szkoda! ;D

 

btw. ja znam taką jedną...przypomniało mi się.... ale ona świadomie mówi, że jest już zepsuta, lubi splendor i blichtr, i całkowicie akceptuję bycie sponsorowaną. 

....tylko czasem jest jej 'smutno', ze 'chłopak' nie przyszedł bo dziś spędza czas z żona ;)

 

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.