Skocz do zawartości

Czy instagramerki są singielkami? Kto je..


Rekomendowane odpowiedzi

@Czlowiekronaldo Koleżanka 6/10 na czacie miała często oferty sponsoringu, wyjazdu do spa na koszt frajera, itd.

Wyobraź sobie ile takich ofert i sponsorów mają "instagramerki". 

Ktoś robi im te fotki, płaci za wycieczki, nowe torebki, nowe szmaty, itd. Przecież te kobiety nie będą się chwalić publicznie, że są prostytutkami - utrzymankami. 

Część ma chłopaka, większość największych - sponsora. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kobiety często są sponsorowane przez starszych bogatych ludzi, zwie się to np. sugardaddy.

 

Skąd niby młoda niepracująca dziewczyna ma mieć pieniądze na wystawne życie? No proszę Was :D

 

Nie upublicznią nigdy swoich sponsorów bo:

a) same nie chcą się tym chwalić

b) sponsorzy wolą być anonimowi.

 

Zresztą, jest taka jedna co się tym chwali

https://www.kobieta.pl/artykul/sugardating-co-to-jest-oliwia-misiak-blog-180104115314

 

I została zjedzona półżywcem na Instagramie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jerry napisał:

zwie się to np. sugardaddy.

Przypomniałeś mi, jak tak jakoś ponad rok temu, na jakimś czacie, jedna 18 po tym jak dowiedziała się ile mam lat, zaproponowała mi to o czym piszesz. I tak jakoś poczułem się wtedy jak jakiś stary dziadek.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Analconda napisał:

@Patton

No ja bym chciał, dużo fajnych jest ale do takiego towaru nigdy nie będę miał dostępu.

Można próbować co poniektóre strolować ich własną bronią. Możesz mieć Instagrama wyglądającego jakbyś był miliarderem ze swoimi zdjęcia za kilka tysięcy PLNów. Wtedy, co poniektóra uchyli CI szparki.

Edytowane przez jerry
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jerry

Robie se zdjęcia przy drogich samochodach, przerabiam zdjecia z selfi na tle banku gdzie "mam" po kilkadziesiąt/set tys euro.

 

Ale nie wstawiłem tego nigdzie, tylko na Tinder kilka zdjęć.

 

Żeby nie wyszło że lansuje się na bogacza a  jestem biedny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perun82 napisał:

A kto zapłaci za wycieczkę? Spokojnie, one są cwane.

No niestety, za darmo to nie dostaniesz nawet u tej spod Mariotu. Wykosztować się trochę będzie trzeba ale przynajmniej będą jakieś szanse :D

 

Ale wogóle czy warto? Za 2k PLN lub więcej za godzine masz takie DIVy jakie są na tych instagramach. Nie, nie są one na odlotach to już najwyższa liga.

Edytowane przez jerry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jerry napisał:

Skąd niby młoda niepracująca dziewczyna ma mieć pieniądze na wystawne życie? No proszę Was

Wspomniane przezemnie dwie studentki mieszkające na przeciw, nie pracowały całe wakacje ale ciuchy maja pierwsza klasa, do jednej przyjeżdżają klienci na ruchanie, co przeczuwałem a potem widziałem wielokrotnie.

 

Potem jakoś rozmawiałem z ta kobieta co im wynajmuje o pierdołach, i mówi że jedna to taka spokojna dziewczynka, ucząca się że chciała mieć pokój osobno, na samym dolę, taka mini kawalerka do nauki :D:D 

 

Do drugiej nie widziałem żeby ktoś przyjeżdżał, może daje dupy na mieście :D , cholera wie, ich życie ich wybory, ale wiadomo skąd młode dupeczki mają pieniądze na wycieczki i ciuchy, prosta wymiana dóbr, szybki, łatwy pieniądz :) .

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, The Motha napisał:

Potem jakoś rozmawiałem z ta kobieta co im wynajmuje o pierdołach, i mówi że jedna to taka spokojna dziewczynka, ucząca się że chciała mieć pokój osobno, na samym dolę, taka mini kawalerka do nauki :D:D 

 

Taa... pewnie uczy się tam tak pilnie obcych języków że aż drzwi obrotowe trzeba by zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś jest godne zapamiętania i podziwiania to na pewno nie potrzebuje do tego tysięcy zdjęć w mediach społecznościowych. \

 

Podejrzewam, że dla wielu tych kobiet czytanie o sobie poematów spermiarzy to większa przyjemność od seksu. Kolejna forma masturbacji. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, The Motha said:

..........ale ciuchy maja pierwsza klasa, do jednej przyjeżdżają klienci na ruchanie, co przeczuwałem a potem widziałem wielokrotnie.

 

 

Mialem znajomego na studiach co sie bujal z jedna taka aparatka .Dowiedzial sie ze ma sponsora dopiero po okolo roku znajomosci ( tak sie dobrze maskowala ). Chlopak przezyl zalamanie jak sie kapnal ze zabka "daje za kapuste" staruszkowi po 50ce . 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, thyr napisał:

Mialem znajomego na studiach co sie bujal z jedna taka aparatka .Dowiedzial sie ze ma sponsora dopiero po okolo roku znajomosci ( tak sie dobrze maskowala ). Chlopak przezyl zalamanie jak sie kapnal ze zabka "daje za kapuste" staruszkowi po 50ce . 

Mógł się upomnieć o % z utargu.

 

Kiedyś słyszałem taki dowcip.

 

Dwóch znajomych rozmawia i jeden mówi drugiemu

Kolega: Ty wiesz, że całe miasto stoi w kolejce do łóżka Twojej żony?

Mąż: Wiem

Kolega: To czemu jej nie rzucisz?

Mąż: Żeby też stać w kolejce?

Edytowane przez Sceptyczny?
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, thyr napisał:

Mialem znajomego na studiach co sie bujal z jedna taka aparatka .Dowiedzial sie ze ma sponsora dopiero po okolo roku znajomosci ( tak sie dobrze maskowala ). Chlopak przezyl zalamanie jak sie kapnal ze zabka "daje za kapuste" staruszkowi po 50ce . 

Jest wielu chłopaków nieuwiadomionych :) .

Świeć Panie nad ich losem.

 

10 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Mógł się upomnieć o % z utargu.

To by mu powiedziała że jak śmie podejrzewać ją o takie rzeczy :D .

Dziewczynie choćbyś rozrysował prawdę o niej, to powie że to nie Ona a z Ciebie zrobi idiotę :) .

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.