Skocz do zawartości

Zakupy z waszą pańcią - akcja z płaceniem


Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraźcie sobie. Idziecie na zakupy, kupi coś do jedzenia brakującego w domu. Akurat jest u Was Wasza pańcia. Towarzyszy wam w zakupach. Bierzecie koszyk kupujecie co potrzeba.

Nagle Wasza pańcia dorzuca do koszyka parę rzeczy dla siebie. Jakiś kosmetyk, maszynkę do golenia dla siebie, jakieś jedzenie dla siebie jak to określa "do pracy na jutro".

 

Wyrzucacie to na taśmę przy kasie i nagle pańcia znika i leci do drogerii coś zobaczyć gdy przychodzi do płacenia. Nie oddziela swoich zakupów i nie chce za nie zapłacić swoimi pieniędzmi.

Dodam, że nie jest to pierwszy raz taka akcja, Wcześniej zawsze miała coś do załatwienia poza sklepem.

 

Co robicie w takim przypadku? Płacicie za pańci zakupy bez szemrania? Dodam, że nie jesteście małżeństwem, nie mieszkacie razem, nie macie wspólnego budżetu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie, powiedz:

'Kochanie, proszę tu jest rachunek ze sklepu, wiem, że byłaś zabiegana, więc możemy rozliczyć się teraz za zakupy'

 

Jeżeli sytuacja się powtórzy, powiedz, również ze stoickim spokojem:

'Kochanie, oddzieliłem Twoje zakupy na taśmie, Pani kasjerka jeszcze chwilę na Ciebie czekała, ale klienci naciskali, i musiała odłożyć Twoje rzeczy z taśmy na bok'

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rarek2 Zależy. Jak dziewczyna jest spoko w stosunku do mnie to bym był w stanie kilka razy zapłacić.

Nie chciałbym jej jednak przyzwyczajać do takiego stanu rzeczy więc rzuciłbym otrzeźwiacza, że następnym razem ona kupuje a ja wkładam do koszyka :).

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, rarek2 napisał:

Co robicie w takim przypadku? Płacicie za pańci zakupy bez szemrania? Dodam, że nie jesteście małżeństwem, nie mieszkacie razem, nie macie wspólnego budżetu.

Miałem podobnie, zakupy tylko na wieczór, full opcja zrobiona, nagle przychodzi dorzuca jak u Cb jakieś gówna, no to pytam a to po co? A to na co? Ona na to, to do pracy, do dla siostry bo chciałam żebym kupiła. Mówię, aha no chiała żebyś Ty kupiła, ja nie utrzymuje twojej sis, delikatny foch, zrzucenie oczami, ale zapłaciła. Wielokrotnie powtarzane i za każdym razem zwrot kasy dopiero po upomnieniu, chyba zależy od kobitki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że jak? Wim że to ciężka sytuacja. Moje remedium. Nie robimy razem zakupów. Che iść do sklepu. Ok. Ty nic nie kupujesz. Ręce w kieszeni. Laska zgarnia do koszyka. I po sprawie. Płaci. Ostatnio byłem na randce i tak zrobiłem. Ona wykłada na taśmę ja idę za kasy i czekam. A swoje zakupy sobiezrobię potem. Zero stresu i dwuznacznych sytuacji

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia nie powiem, bo nie mam aktualnie partnerki. Ale znany dla mnie temat to zapłacenie, wyliczenie z paragonu i wysłanie smsem/na fejsie kwoty żeby zrobiła przelew. Dzięki temu wiadomo, kiedy to było w razie zgubienia paragonu. Jak się napisze i nie zrobi przelewu to z 1-2 razy upomnieć i powinno być okej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Rozsądnie jak jesteście blisko płacenie naprzemienne. Albo po połowie na oko. jak jest 150 wyciągasz 100kę i jest git. NIgdy nie robiłem z tego histeri. A i robiłem laskom zakupy a potem ona płaciła za kolacje. Takt i wyczucie. Danie się poznać jako sknera i liczykrupa ma krótkie nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ignac napisał:

Danie się poznać jako sknera i liczykrupa ma krótkie nogi

No ale one tak postępując dają się poznać jako? 

 

- Naciągaczka

- Biedaczka

- Sknera

- Liczykrupa

- Manipulantka

 

 

Najśmieszniejsze jest to, że tak postępuje kobieta "niezależna", "silna", "pyskata" itd.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rarek2 napisał:

No ale one tak postępując dają się poznać jako? 

 

- Naciągaczka

- Biedaczka

- Sknera

- Liczykrupa

- Manipulantka

 

 

Najśmieszniejsze jest to, że tak postępuje kobieta "niezależna", "silna", "pyskata" itd.

 

No własnie że nie. One nam robią shit testy. To my możemy zrobić test na naciąganie na kasę. Jak pozostaje w względnej równowadze to jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz bym zapłacił, za 2 razem wydzieliłbym zakupy i dał paragon do zwrotu.

Jakby kolejny taki numer powtórzyła to bym zostawił jej żeczy na taśmie i powiedział że koleżanka chyba zapomniała zapłacić i zostawiłbym na taśmie.

Jak nauczysz pańcie że ona ci dokłada i ty płacisz jak frajer to zostaniesz frajerem który płaci za jej zakupy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłbym w związku to raz na jakiś czas nie widzę problemu, abym miał zapłacić. Jakby to wykorzystywała zbyt często i z premedytacją to bym powiedział jakie mam zdanie na ten temat i dalej bym na to nie pozwolił. Z drugiej strony jakby ona odwdzięczała się w inny sposób np. kolejny raz zapłaci za kino czy coś innego to też spoko. Najlepiej, żeby ten wkład wyglądał w miarę 50/50 a nie 90 nasze a jej 0. Musisz obserwować czy też w ogóle w innych sytuacjach wykazuje zainteresowanie płaceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sto procent akcja z ucieczką do drogerii po dorzuceniu swoich fantów była celowa, proszę się tu nie dać zwieść pozorom. Tak zwany shit test, w czystej postaci. Powinno się zareagować natychmiast! Pierwsze primo, mężczyzna nie jest tragarzem, niech sama nosi swoje pierdółki. Drugie primo, nie mieszajcie swoich zakupów, powinno się ją wtedy zmierzyć tak ostrym spojrzeniem, że bez słowa się poprawi. Po trzecie primo, jeśli już dojdzie do płacenia a jej nie ma to prosisz panią o odłożenie zakupów na bok do chwili aż wróci. I nie czekasz jak osioł, idziesz tam gdzie mieliście się spotkać. Na tym polega shit test, ona cię posądzi o skąpstwo a po tobie to spłynie. Wrócicie na chatę, po krótkim czasie jej foch przejdzie i będziecie mieli tak ostry seks jak nigdy. Zaprawdę powiadam wam.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.