Skocz do zawartości

Szacunek u ex dla satysfakcji


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.09.2019 o 14:10, Gumisiek napisał:

No ale będąc za granicą po naszej ostatniej rozmowie już wysłała mi snapa jak tuli się do tego kolesia

:
pytanie co czy możliwe jest ze odzyskam szacunek poprzez obojętność?

Ta kobieta skacze z kwiatka na kwiatek i ma do Ciebie tyle szacunku co rzeźnik do mięsa, podejrzewam, że nigdy nie miała go więcej.

Więc, jeśli mowa tu o jakimś szacunku to podejrzewam, że musiał byś go dopiero zbudować, tylko na tym etapie możesz to zrobić jedynie

dla własnej satysfakcji, czyli, żeby poczuć się lepiej .. co tylko dowodzi, że masz po tej relacji jeszcze ból dupy i się z nim nie uporałeś :)

Ale kobiety funkcjonują inaczej, one nie filtrują rzeczywistości pod kątem "wdzięczność", "szacunek", mam taką hipotezę roboczą, że to są

cechy, które wykształcili faceci, żeby coś wspólnie budować i z automatu im się wydaje, że kobiety funkcjonują tak samo, ale doświadczenia.

moje i kolegów raczej pokazują, że tak postępuje tylko wspominana tu od czasu do czasu "kobieta z Himalajów" :)

Ile razy mi na tym zależało, tyle razy się na relacji przejechałem ...

Jak będziesz ją olewał, to może zauważyć, że poszedłeś dalej swoją ścieżką i o niej zapomniałeś, więc może być to dla niej sygnał, że

musi się jakoś postarać, żebyś jej nie zwiał, ale to mi wygląda bardziej na "technikę" utrzymywania "gałęzi" w pogotowiu ...

W sumie, czy to takie dziwne, że kobieta chce się "sprzedać" jak najlepiej? Chyba nikt nie chciał by się sprzedać poniżej wartości rynkowej ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, StatusQuo napisał:

Ta kobieta skacze z kwiatka na kwiatek i ma do Ciebie tyle szacunku co rzeźnik do mięsa, podejrzewam, że nigdy nie miała go więcej.

Więc, jeśli mowa tu o jakimś szacunku to podejrzewam, że musiał byś go dopiero zbudować, tylko na tym etapie możesz to zrobić jedynie

dla własnej satysfakcji, czyli, żeby poczuć się lepiej .. co tylko dowodzi, że masz po tej relacji jeszcze ból dupy i się z nim nie uporałeś :)

Ale kobiety funkcjonują inaczej, one nie filtrują rzeczywistości pod kątem "wdzięczność", "szacunek", mam taką hipotezę roboczą, że to są

cechy, które wykształcili faceci, żeby coś wspólnie budować i z automatu im się wydaje, że kobiety funkcjonują tak samo, ale doświadczenia.

moje i kolegów raczej pokazują, że tak postępuje tylko wspominana tu od czasu do czasu "kobieta z Himalajów" :)

Ile razy mi na tym zależało, tyle razy się na relacji przejechałem ...

Jak będziesz ją olewał, to może zauważyć, że poszedłeś dalej swoją ścieżką i o niej zapomniałeś, więc może być to dla niej sygnał, że

musi się jakoś postarać, żebyś jej nie zwiał, ale to mi wygląda bardziej na "technikę" utrzymywania "gałęzi" w pogotowiu ...

W sumie, czy to takie dziwne, że kobieta chce się "sprzedać" jak najlepiej? Chyba nikt nie chciał by się sprzedać poniżej wartości rynkowej ...

Oczywiście że robił bym to tylko po to żeby poczuc się lepiej. Nie wrócił bym do niej po tym jak już miała po mnie 2 innych typów. Dziś jej urodziny ale sram na to. Myślałem że skoro będąc z Nia pół roku to wypada wklepac jej na tablicy fb zwykle 100 lat ale pierd*** to.poprzedni jej były przez miesiąc wysyłał jej kwiaty i zapraszał na kolację a jej pierwszy pociął se rękę po rozstaniu więc ona chyba jest przyzwyczajona do takich frajerskich akcji chociaż nie mowie też się trochę sfrajerzylem po rozstaniu bo napisałem jej że to nie był dla mnie stracony czas i że dobrze ja zapamiętam tego typu bzdety. Na tym się skończył nasz kontakt. Nie stalkuje nie obgaduje itp ale mamy dużo wspólnych znajomych i chcąc nie chcąc ja o niej słyszę. A czy mam ból dupy no może i trochę bo byłem z nią pół roku a minęło dopiero 3,5 miesiąca od rozstania.ciekaw jestem czy kolezaneczki zdają jej relacje o mnie czy wyjebka. Przez te 3,5 miesiąca miała oficjalnie 2 posuwaczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baca1980 napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania popieram mem

Ja go pierwszy nie użyłem nie denerwuj mnie 

22 godziny temu, Posejdon napisał:

Za użycie pedalsko-pokemoniarskiego zwrotu "lofciam" powinien być ban na 3 miechy.

a czy ja go użyłem pierwszy?  Nie . Z tego co pamiętam to odniosłem się do tego co pisał jakiś koleś wyżej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pytonga napisał:

No I kwiaty jeszce wyślij. Z wzruszającą dedykacją... dla tej jedynej...

No i kwiaty 

3 minuty temu, Pytonga napisał:

No I kwiaty jeszce wyślij. Z wzruszającą dedykacją... dla tej jedynej...

O ile zuckerfrei dobrze leci z sarkazmem w komentarzach to ty tak srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Figurantowy napisał:

A czemu niby sobie nie pozwalasz na „negatywne” emocje w stosunku do byłej? Obgaduj ją, śmiej się z niej, utrudniaj życie, uwolnij negatywne uczucia co do niej. Rób to co ci intuicja gra, ale panuj nad konsekwencjami.

Jakoś wolę być wolę uruchomić tryb "obojętność"  i intuicja mi mówi że z czasem coraz bliżej mi do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie zajęcie chłopie i daj sobie trochę czasu bo Ci bania krąży wokół pierdół.

Jesteś na ostatnim etapie - złości. Tylko nie mapuj tej złości na siebie bo skończysz jak ja kiedyś ^^

Jak nie masz co robić teraz to posprzątaj dom.

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vortex of Destruction napisał:

Znajdź sobie zajęcie chłopie i daj sobie trochę czasu bo Ci bania krąży wokół pierdół.

Jesteś na ostatnim etapie - złości. Tylko nie mapuj tej złości na siebie bo skończysz jak ja kiedyś ^^

Jak nie masz co robić teraz to posprzątaj dom.

Nie do końca tak jest. Wiadomo zaraz po tym jak mnie rzuciła było chujo*o ale teraz już coraz spokojniej. Niedługo znów wyjeżdżam za chlebem za granice. A temat założyłem żeby sie dowiedzieć jak to u nich działa jak widzą że jesteś obojętny ?. Szczerze to tak chciałbym podbić sobie nią ego chociaż i tak uważam że jestem w chuj ciekawszy niż ten jej nowy posuwacz. Tamten jest tylko bogatszy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 14:10, Gumisiek napisał:

 Prawdopodobnie niedługo się z nia zobaczę  i pytanie co czy możliwe jest ze odzyskam szacunek poprzez obojętność? 

Szacunek bracie to masz mieć do samego siebie a jak już go masz to koło wafla Ci powinno latać czy ma go do Ciebie ktoś inny.

 

Jak szanujesz siebie to z automatu szanujesz swoje otoczenie i tych, którzy szanują Ciebie, resztę ignorujesz bo zabieganie o ich szacunek to uzależninie się emocjonalne od zdania innych ludzi na Twój temat.

 

Jesteś mężczyzną to zachowuj się jak mężczyzna, niezależny, egocentryczny, skupiony na sobie, swoich potrzebach, zainteresowniach, pasjach i wchodzący w interakcję z życiem na zasadzie lustra - dostajesz zainteresowanie to możesz je odwzajemmnić, dostajesz zlewkę to również możesz ją odwzajemnić.

 

Traktuj ludzi tak jak oni traktują Ciebie a zobaczysz jak sobie uprościsz życie. 

 

Ogladanie się za siebie to strata czasu... Tyle nowych rzeczy do przeżycia przed Tobą. 

 

    

Edytowane przez Hidalgo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, copulator napisał:

Bracia. Czytam co pisze @Gumisiek i mam wrażenie, że chodzi bardziej o Jego ego i satysfakcję, że panna żałuje rozstania i tęskni. Mam tylko nadzieje, iż nie zdecydował by się na „danie jej szansy„ gdyby wyraziła chęć, czy prośbę powrotu.  

No tak jasno powiedziałem ze chodzi o moje ego zawsze to spoko uczucie by było ?. Uspokoję cię nie wróciłbym do lachy która miała po mnie innych posuwaczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.