Skocz do zawartości

Szacunek u ex dla satysfakcji


Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, copulator napisał:

Bracia. Czytam co pisze @Gumisiek i mam wrażenie, że chodzi bardziej o Jego ego i satysfakcję, że panna żałuje rozstania i tęskni.

Nawet jak tak powie i będzie na to wskazywać, najprawdopodobniej będzie to kłamstwo z jej strony żeby coś osiągnąć, ale kto tam wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 17:52, Gumisiek napisał:

Znajomi twierdzą że zeszmacila się po rozstaniu ze mną.

Ojeje! Naprawdę? I ty tak bardzo pragniesz w to wierzyć...

Ty durniu!

Ruchanie, to one wszystkie mają w genach, jeśli się nudzisz to obejrzyj (może raz jeszcze) film 300 - masz w nim przykład dawania dupy jednemu z miłości do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomko napisał:

@Gumisiek Jesteś ostatnią osobą, którą to powinno obchodzić. No bo co za różnica? Rób dalej to co robiłeś, dobrze ci idzie po rozstaniu. Pierdol to co u niej. 

No w sumie moje pierwsze rozststanie z laska mnie nauczyło troche dlatego nie robię głupich rzeczy i wiem że to wszystko mija. Temat założyłem żeby dowiedzieć się od was co można ugrać obojętnością wobec byłej laski kiedy to ona zrywa. Tak w ogole kiedyś ktoś miał pomysł w postach żeby zrobić poradnik jak zachowywać się po rozstaniu. Myślę że weterani mogli by się odnieść do tematu i taki poradnik założyć. Dzięki ?

4 minuty temu, PUNK napisał:

Ojeje! Naprawdę? I ty tak bardzo pragniesz w to wierzyć...

Ty durniu!

Ruchanie, to one wszystkie mają w genach, jeśli się nudzisz to obejrzyj (może raz jeszcze) film 300 - masz w nim przykład dawania dupy jednemu z miłości do drugiego.

Wszystko spoko ale nie ublizaj mi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PUNK napisał:

Idz się wypłacz swojej eks, gdy będzie w trakcie "przeskoku". Gdyby mnie ktoś nazwał durniem, to bym się zaczął zastanawiać nad sobą, a nie użalał.

Tak jakbym kiedykolwiek płakał po lasce. Założyłem temat żeby sie czegoś dowiedzieć i poznać wasze zdanie.  Nie chce zadnych powrotów mówiłem dlaczego. Nazwiesz mnie durniem ale kim ty jesteś żebym się miał tym przejąć? Dobra kończę temat bo zaczynają mnie przytłaczac wypowiedzi niektórych. 5 dla normalnych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gumisiek

To kiego chuja rozkminiasz jej zachowanie i zastanawiasz się co by zrobiła? 

Ten temat powinien być zamknięty dla Ciebie. Bo cosik mi się wydaje że gdyby szlauf się z Tobą skontaktował w kwestii powrotu to byś się długo nie zastanawiał. 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, trop napisał:

@Gumisiek

To kiego chuja rozkminiasz jej zachowanie i zastanawiasz się co by zrobiła? 

Ten temat powinien być zamknięty dla Ciebie. Bo cosik mi się wydaje że gdyby szlauf się z Tobą skontaktował w kwestii powrotu to byś się długo nie zastanawiał. 

Żeby wiedzieć na przyszłość jak się zachować żeby jak najlepiej wyjść przed samym sobą. Temat do zamknięcia bo już zaczyna mnie wkurwiać i męczyć . Pis joł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gumisiek @PUNK Cię obraził i dostał za to 3 dni kary, nie oceniaj nas wszystkich po jednym przypadku agresji. 

 

Ludzie po prostu różnie reagują, a Twój temat przewija się tysiące razy, dlatego ludzie piszą konkretnie - a Ty (słusznie) odbierasz że jest to ostre. 

 

Twój problem ma wielu, poczytaj i się nie obrażaj, ktoś obrazi - zgłaszaj.

 

Nie łam też regulaminu, nie cytuj wypowiedzi bezpośrednio pod postem.

 

Ludzie Ci chcą pomóc żebyś uniknął tragedii, wyobraź sobie że wrócisz do EX i wrobi Cię w cudze dziecko...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.