Skocz do zawartości

Kult waginy, bluznierstwo przeciwko Bogu.


smerf

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przez przypadek natrafiłem na pewien teledysk, gdzie pani z ładną twarzą wygina się i bluzni przeciwko Bogu.

 

W teledysku widać efekty MK ULTRA ( kontroli umysłów )oraz kult waginy.

 

Jak dla mnie materiał świetnie ukazuje jak w mediach programuje się dzisiejsze kobiety dodatkowo bluzniąc Bogu.

 

 

 

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mitologii greckiej były boginie, w nordyckiej też więc...? Od judeochrześcijańskich mitów zdecydowanie wolę te nasze - europejskie - w pierwszej kolejności słowiańskie. Nie zdziwiłbym się, że powszechne spierdolenie kobiet jest wynikiem takiego, a nie innego systemu przekonań czy kultury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie tam bluźnierstwo? ?  Tzn. z mojej perspektywy, ja nie widzę niczego co by bluźniło, to my jako ludzie uroiliśmy sobie, że jesteśmy w stanie bogu bluźnić, jakby kogoś a bardziej coś interesowało to co się dzieje na wypizdowie na jednej z miliardów galaktyk, gdzie jakiś śmieszny człowieczek coś sobie śpiewa.

 

Normalnie czekam, aż wejdzie tu jakiś ksiądz - egzorcysta i powie, że Bieber i Hello Kitty to demoniczne są rzeczy i ruszać ich nie wolno.

PS. Ale Ariana to ma słodką tą buzie ?

PS2. No i kult waginy wyszedł, ach ta samcza natura.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Quo Vadis? said:

Ale gdzie tam bluźnierstwo? ?  Tzn. z mojej perspektywy, ja nie widzę niczego co by bluźniło, to my jako ludzie uroiliśmy sobie, że jesteśmy w stanie bogu bluźnić, jakby kogoś a bardziej coś interesowało to co się dzieje na wypizdowie na jednej z miliardów galaktyk, gdzie jakiś śmieszny człowieczek coś sobie śpiewa.

 

Wyobraz sobie że jesteś Bogiem tworzysz życie na jakieś planecie po czym o niej zapominasz? A jak tam zaglądasz to widzisz jak twoje stworzenie pluje na Ciebie i wprowadza kult waginy, co wtedy robisz?  Bogu nie jest obojętne co tu się dzieje już ingerował tu kilka razy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, smerf napisał:

Wyobraz sobie że jesteś Bogiem tworzysz życie na jakieś planecie po czym o niej zapominasz?

Ja bym sobie aż tak nie schlebiał. ;) Ludzie stworzyli sobie bogów na swoje podobieństwo i religie bynajmniej nie służą chwale boga, ale bardziej człowieka. Więcej już filozofia wyjaśnia. 

Edytowane przez volcaniusch
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ateista Ci powiem, że człowiek za bardzo się pyszni. Myśli, że jest ponad wszystko i uroił sobie boga(ów), że jest otoczony boską opieką. Nie będę wchodził z Tobą w dyskusje, bo nic z tego dobrego nie wyjdzie. Ot, dzierlatka pomachała wdziękami dla mamony i może atencji - każdy orze jak może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, volcaniusch said:

Jako ateista Ci powiem, że człowiek za bardzo się pyszni. Myśli, że jest ponad wszystko i uroił sobie boga(ów), że jest otoczony boską opieką.

Właśnie o to chodzi aby ignorancja przysłaniała ludziom oczy, taki teledysk ma przesłaie podprogowe (programuje) pozniej w realnym życiu widzisz tego efekty panie z wypranymi mózgami i mężczyzn kultywujących waginę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie programuje i nie widzę kultywowania waginy. Fakt, białorycerstwo jest powszechne, ale nie znam wyznania religijnego, które czci żeńskie narządy rozrodcze. Obejrzałem i nie widzę nic boskiego w kobiecie. :D Hetero mężczyzna zawsze będzie pożądał pięknej kobiety, tak jak kobieta będzie pożądała mężczyzny z zasobami. Temat można zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, smerf napisał:

Wyobraz sobie że jesteś Bogiem tworzysz życie na jakieś planecie po czym o niej zapominasz? A jak tam zaglądasz to widzisz jak twoje stworzenie pluje na Ciebie i wprowadza kult waginy, co wtedy robisz?  Bogu nie jest obojętne co tu się dzieje już ingerował tu kilka razy.

Oj, a kim kolega jest, że posiada wgląd w działania Boga ? IMHO< to problem jest na samym starcie - byt, który może tworzyć galaktyki, życie i który jest wszechpotężny i nieśmiertelny - z założenia wymyka się ludzkiemu postrzeganiu. Tak więc, nie da się wyobrazić sobie "bycia Bogiem" ... Ale jeśli miałbym się w to bawić, to i owszem, tworzę życie i po jakimś czasie przestaje mnie ono interesować, bo gdzie indziej sobie stworzę np. zielonych ludzików i to mnie bardziej będzie zajmować. Jeżeli taki byt (bo nie starszy pan z brodą) istnieje to jego działań nie pojmiesz, bo będzie się kierował kompletnie innymi zasadami, m.in. dlatego, że może nie mieć zasad ....

 

A pani Grande zrobiła taki teledysk, bo zrobiła. Gdybyś go nie wrzucił tutaj to nawet bym nie wiedział, ze taki istnieje. Co prowadzi do stwierdzenia, że jesteś jej agentem, którego zadaniem jest popularyzacja tego teledysku. Czyli zaprogramowany przez MK ULTRA działasz dokładnie tak jak chcą Oświeceni i Reptilianie. Peace ... !!

 

ROTFL

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, GurneyHalleck said:

Co prowadzi do stwierdzenia, że jesteś jej agentem, którego zadaniem jest popularyzacja tego teledysku

Wszędzie widujesz tych agentów....? :D 

37 minutes ago, GurneyHalleck said:

Czyli zaprogramowany przez MK ULTRA działasz dokładnie tak jak chcą Oświeceni i Reptilianie. Peace

Wyracasz kota ogonem, demaskuje jak programują a jednocześnie jestem tym zaprogramowany i programuje innych...przecież to co ty piszesz to wogóle nie jest logiczne czy sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa, ciało kobiety zostało stworzone by przyciągać i uwodzić, co skrzętnie wykorzystują spece od marketingu - wielka mi zagadka, nie ma tu nic z żadnego kultu.

To samo co doszukiwanie się jakichś symboli w muzyce czy huj wie gdzie - "(...)ano bo Lady Gaga pokazała trójkont w piosence(...)" hehe, i co że pokazała, co jej to dało, jaki to ma wpływ i na kogo ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Więcej już filozofia wyjaśnia" - Mistrzu myśli, filozofia od dawna wskazuje na istnienie Pierwszego Poruszyciela, Absolut etc. Większość systemów filozoficznych to w zasadzie subiektywizacja i idealizm, relatywizm metafizyczny, zamykanie poznania w swoich własnych wrażeniach i emocjach. Filozof Mieczysław Krąpiec dobrze wyjaśnił te rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.