Skocz do zawartości

Czego mężczyźni nie wiedzą o "współczesnych" kobietach - blogasek malwinki Pe. feministki ewidentnie nielubiącej mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, armin napisał:

Wybrałeś po prostu zdjęcie, na którym jest poprawiona i mocno zretuszowana

A Ty wybrałeś NAJGORSZE foto, jakie kiedykolwiek wstawiła ?

Trust me - WIDZIAŁEM JĄ LIVE.

Nie raz.

I nie że "ja wtedy siedziałem trzy stoliki dalej". Na wyciągnięcie ręki ?

 

Swoją drogą to faktycznie zabawne - zamiast merytorycznej krytyki TWÓRCZOŚCI jedziecie po tym, że 'koń z twarzy'.

Panowie, trzymajmy poziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Swoją drogą to faktycznie zabawne - zamiast merytorycznej krytyki TWÓRCZOŚCI jedziecie po tym, że 'koń z twarzy'.

Merytorycznej krytyki? Co tu krytykować. Po**bana baba i "Stop making stupid people famous". Napisałem coś o wyglądzie w odpowiedzi.

A najgorsze zdjęcie to nie jest. Obłęd w oczach i koński ryj to to co widzą moje oczy i mi nie wmówisz, że jest inaczej. Pokaż zdjęcie, na którym nie ma gry makijażem/perspektywą/innymi "udoskonalaczami" i na których wyszła przynajmniej przeciętnie. Może to poniżej?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sundance Kid napisał:

O, kurła.

Za moich czasów prawo i medycyna to były jedne z cięższych kierunków, podobnie jak międzywydziałówka w stylu MISH.

A teraz widzę, panie je zdominowały.

Szok.

Ledwo 100 lat temu je wpuściliśmy na uczelnie, a taki burdel się zrobił.

Najgorsze w tym wszystkim, że kolejne koło się zatacza. Początkowo w szkole podstawowej = 90% damska kadra nauczycieli.

Teraz na wyższych uczelniach zaczynają przodować Panie.

Wykłady, ćwiczenia, laboratoria w dużej mierze zajęcia prowadzone przez kobiety. Brak męskiego punktu widzenia (męskiego wzorca) w sprawach kształcenia.

Później taki facet kończy studia z wydmuszkami zamiast jajec, nie przygotowany do zderzenia z rzeczywistością (pozbawiony chęci rywalizacji).

Pozostaje tylko etat w biurze i pod pantoflem u Pani menadżer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

36 minut temu, BRK275 napisał:

Najgorsze w tym wszystkim, że kolejne koło się zatacza. Początkowo w szkole podstawowej = 90% damska kadra nauczycieli.

Teraz na wyższych uczelniach zaczynają przodować Panie.

Wykłady, ćwiczenia, laboratoria w dużej mierze zajęcia prowadzone przez kobiety. Brak męskiego punktu widzenia (męskiego wzorca) w sprawach kształcenia.

Później taki facet kończy studia z wydmuszkami zamiast jajec, nie przygotowany do zderzenia z rzeczywistością (pozbawiony chęci rywalizacji).

Pozostaje tylko etat w biurze i pod pantoflem u Pani menadżer...

Dlatego wybrałem zawód-żołnierz, choć nie ukrywam jest to dla mnie służba.

Edytowane przez BlacKnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2019 o 18:45, bernevek napisał:

Jesteśmy lepiej od Was wyedukowane,

HHAHAHAHAH- pisałem tutaj wiele razy na czym polega lepsze wyedukowanie kobiet. Po przeczytaniu tego już z resztą dałem sobie spokój.

 

W sumie większość kończy studia nikomu niepotrzebne:

 

1. Teatrologia

2, bibliotekarstwo

3. Wyższa szkoła komunikacji społecznej

4. socjologia

5. Filologia np polska ?

6. Wyższa szkołą pierdzenia w stołek i przekładania papierka z jednej kupki na drugą kupkę.

7. Pedagogika pracy socjalnej

8. Wyższa szkoła turystyki

 

I cała masa kierunków po których one nie wiedzą co ze sobą zrobić. Na studia szły po to aby przedłużyć młodość (dzieciństwo). Po studiach nie mają pomysłu na siebie i lądują w jakichś biurach albo na recepcji lub kasie w tesco.

 

Tak wygląda ich wyedukowanie. Jakoś nie widać zalewu kobiet na kierunkach ścisłych/technicznych to są pojedyncze przypadki.

 

Zwykły facet pomaluje parę scian wymieni kilka kranów i zarobi kilkukrotnie więcej jak pańcia przez cały miesiąc przekładając papierki.

 

Na koniec dodam- po co komu studia, których nie umie się przełożyć na zarabianie aby się utrzymać. Dla mnie to bezsens. Tak wiem zaraz niektórzy będą pisać o kulturze i tym podobnych bzdetach. Już widzę te stada pańć goniące na spektakle teatralne aby się pokazać jakie to one są uwznioślone a jak się dobrze przyjrzeć to są płaskie jak kartka papieru.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BlacKnight napisał:

Dlatego wybrałem zawód-żołnierz, choć nie ukrywam jest to dla mnie służba.

W służbach też pojawia się coraz więcej kobiet. I będzie coraz gorzej. Ostatnio byłem w jednym z "szpitali wojskowych". I widziałem że przynajmniej połowa kandydatów do szkół wojskowych czy np. służby przygotowawczej to kobiety. Właśnie wbrew temu co się myśli to służby to jedno z lepszych miejsc dla kobiet. Mnóstwo atencji oraz pobłażliwości. No i do tego bardzo dobry socjal:).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na politechnikach (z którymi miałem do czynienia) kadra jest praktycznie wyłącznie męska. Panie zdarzają się na zasadzie wyjątków i z reguły są z nimi problemy.

 

Co do tej pani - cóż, nuda, jeśli pracuje w Żydowskiej, to musi mieć "słuszne" poglądy - feminizm, dżender, lgbt, eko, euroideolo.

 

Ps. Ja też kiedyś czytałem Koszerną, przestałem po tym, jak nazwała Kiszczaka człowiekiem honoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Posejdon napisał:

@The Motha naśmiewamy się z klientki, że wygląda jak transseksualny koń...bo tak wygląda. Mamy polew z kretynizmów jakie wypisuje...bo to zaprawdę kretynizmy.

Naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu fizycznego, na który dana osoba nie ma wpływu, bo np urodziła się z takim rysami twarzy, takim kształtem nosa, ucha pokazuje jak ubogi w intelekt i rozum musi być naśmiewający się.

Edytowane przez The Motha
  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, The Motha napisał:

Naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu fizycznego, na który dana osoba nie ma wpływu, bo np urodziła się z takim rysami twarzy, takim kształtem nosa, ucha pokazuje jak ubogi w intelekt i rozum musi być naśmiewający się.

Sęk w tym, że ona też się naśmiewała z męskich cech fizycznych. Poszukaj na jej blogasku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie!

Ja tam ją popieram!

 

Seksić bez zobowiązań, płacić pół na pół, żadnych ślubów i dzieci, obowiązki (w tym te męskie jak drobne naprawy itd.) dzielimy.

Prędzej by się wyparła tych jej postulatów niż jej się wydaje i z płaczem by wolała, że już nie będzie taka.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bernevek napisał:

Sęk w tym, że ona też się naśmiewała z męskich cech fizycznych. Poszukaj na jej blogasku. 

To nie znaczy, że my mamy się zniżać do tego poziomu...

 

16 godzin temu, rarek2 napisał:

Tak wygląda ich wyedukowanie.

Jest dyplom?
Jest.
Czyli wyedukowana.

 

16 godzin temu, rarek2 napisał:

Jakoś nie widać zalewu kobiet na kierunkach ścisłych/technicznych to są pojedyncze przypadki.

Bo to spisek opresyjnego patriarchatu. Proste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Seksić bez zobowiązań, płacić pół na pół, żadnych ślubów i dzieci, obowiązki (w tym te męskie jak drobne naprawy itd.) dzielimy.

Jak już ktoś kiedyś stwierdził:"równouprawnienie kończy się w momencie wniesienia pralki na piętro". Zresztą znam trzy takie silne, samodzielne. Dwie są już dawno po ślubie i wychowują pincet plusy. Natomiast trzecie po latach buntu tuż przed czterdziestką odnalazła Boga. I nawet namawiała mnie na wspólną pielgrzymkę do Częstochowy:). Tak że jak już też ktoś zauważył. Nie patrzmy na to co kobiety mówią ale co robią:).

Edytowane przez Baca1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baca1980 napisał:

I nawet namawiała mnie na wspólną pielgrzymkę do Częstochowy:). Tak że jak już też ktoś zauważył.

Ach te pielgrzymki, co tam się wyprawia, przydrożne krzaki lepiej przystrojone w kondony, majtki niż choinki w Boże Narodzenie :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły artykuł dla pokrzepienia serc jej podobnych wyedukowanych kobiet sukcesu. Człowiek inteligentny i człowiek sukcesu nie ma potrzebny udowadniania tego innym i chwalenia się swoimi umiejętnościami i klasą. To po prostu po nim widać, inteligencję, elokwencję. Ani mnie ziębią ani grzeją takie wpisy, was też nie powinny. Tak samo to jak dana pani wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, The Motha napisał:

Ach te pielgrzymki, co tam się wyprawia, przydrożne krzaki lepiej przystrojone w kondony, majtki niż choinki w Boże Narodzenie :D :D .

Pewnie liczyła na "nie pokalane" poczęcie:). Zresztą obecnie jest na etapie gorliwej neofitki. We wrześniu proponowała mi wyjazd na "oazę":).

Edytowane przez Baca1980
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie raczysko ta Malwina Pe że to zakrawa na niezłą komedię :D Zacytuje tylko tytuł jednego z artykułów na "onet kultura": Malwina P***k: łatwiej się żyje, kiedy się udaje, nawet przed samym sobą, że wszystko jest w porządku [WYWIAD]. No już bardziej pojechać samego siebie nie można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.