Skocz do zawartości

Narzędzie do golenia


Carl93m

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, będzie krótko.

Jak się golę jednorazówką, to potem mam skórę gładką jak niemowle. 

Przez to wyglądam jak dziecko, zupełnie niepoważnie jak na swój wiek.

Jakie narzędzie nabyć do golenia, aby móc przyciąć rzadki, ale jednak zarost do długości dwudniowego zarostu?

Prośba o sugestie, bo jestem w tym zielony, a używałem w swoim życiu tylko jednorazówek.

 

A i co ważne - żeby się nie zaciąć zbyt łatwo tym urządzeniem, bo rana na jajach to piecze kilka dni.

 

Żart, chodzi o zarost twarzy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trymer z regulowaną długością strzyżenia i najlepiej jak ma całkiem ściąganą nasadkę regulacji. Jak nie golę się przez tydzień, to aby nie męczyć się maszynką to najpierw jadę trymerem - szybko to idzie - i wygląda to jak 2 dniowy zarost, a potem maszynką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.com/search?q=fox+maszynka+do+strzyżenia&client=firefox-b-d&sxsrf=ACYBGNSmkqKd9_sla2YqYetSUBAzkkql5g:1569434349592&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiFmZ_HxuzkAhUxpYsKHV3NDxYQ_AUIESgB&biw=1536&bih=713&dpr=1.25#imgrc=ks1W-e5ZQqhpxM:

 

Ja używam takiego wynalazka i do ryja i do czaszki. (a i do jajek się nada) Niedawno kupiłem nowy bo stary po 3 latach się chyba zajechał. Fajne i wygodne. Może nie z najwyższej półki ale robotę robi. Są i nasadki w razie jakby się chciało zapuścić trochę brody.

Edytowane przez Cortazar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pójdę nieco inna drogą. Jako, że masz rzadki zarost i po ogoleniu wyglądasz jak dziecko, to proponuję uzbroić się w cierpliwość. Następnie golić się codziennie przez kilka lat, aby zarost naturalnie stał się twardszy i gęstszy. Potem dopiero zakupić trymer. Nie każdy jednak ma predyspozycje genetyczne do posiadania fajnego i bujnego zarostu, który można sobie dowolnie modelować. To dopiero może wyjść po kilku latach. Ja poszedłem tą drogą i dziś mam pełną brodę, a jeszcze kilka lat temu po ogoleniu wyglądałem dużo młodziej niż metryka na to wskazywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.